Vandalismus

Posedy, žebříky, seníky, krmelce a jiné.
nimrodl
Troll
Příspěvky: 141
Registrován: sob 27.10.2012, 13:36

Re: Vandalismus

Příspěvek od nimrodl »

Čti pozorně já sem nepsal v lese ale v katastru obce.tedy kdekoliv na účelové komunikaci, nikoliv na pozemku k plnění funkce lesa :wink:
Naše pozemky jsou honební ačkoliv si to nikdo nepřál a vyjmout z honitby to nejde a od nikoho nikdy ani koruna (Už sem podával žádost o prohlášení za nehonební).Takže po našich pozemcích si jezdí myslivci, loví zvěř která žije na našem a nějaký ožrala mě bude vyhrožovat ? To se pak není čemu divit když sem tam spadne nějaká kazatelna.
Nissan Patrol GR Y 60 long ,35" , navijak a tuna železa navíc :-)
Lada Niva T3
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Vandalismus

Příspěvek od Tim »

nimrodl píše:Rimar77
Je to lesní cesta.
Přitom jezdím pouze po těch nejhorších lesních cestách,
nimrodl píše:Čti pozorně já sem nepsal v lese ale v katastru obce.tedy kdekoliv na účelové komunikaci, nikoliv na pozemku k plnění funkce lesa
Hele jeden z nás dvou je asi divnej...

Mimochodem, ohledně těch kazatelen, upozorňuji Tě, že na nové zuby je třeba více peněz než stála ta tvoje hlítka, tak bacha aby Tě u toho někdo neviděl...
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Vandalismus

Příspěvek od Leon »

Divnej ne jenom úplně blbé :D
Lukáš Achilles‎Myslivci musejí být šílení

12 březen v 16:44 ·



Tři zásady myslivosti:
1. Nic jiného než myslivci a lovná zvěř nemá v přírodě co dělat.
2. Vše, co není myslivec, je lovná zvěř.
3. Není-li po ruce lovná zvěř, může ji zastoupit jiný myslivec.
Svatá pravda
Naposledy upravil(a) Leon dne čtv 19.3.2015, 12:32, celkem upraveno 1 x.
CZ 550 american 308win.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Vandalismus

Příspěvek od rimar77 »

nimrodl píše:Rimar77
Přitom jezdím pouze po těch nejhorších lesních cestách, po LKT, kladovkách, harvestorech...
ale já pozorně čtu to se neboj, todle jsi přeci napsal, takže spíše by sis měl pamatovat ty co tady píšeš pane svatej, po vašich pozemcích si můžeš jezdit jak chceš a nikdo tě v tom omezit nemůže, teda pokud za a) jsi je nepronajal zemědělci a pak mu nejezdil např, v osení to by asi nadšený nebyl a za b) jsi cestou na ně ničil majetek někoho jiného. Dále bez tvého souhlasu coby majitele pozemku se na tvých pozemcích nesmí vyskytovat myslivecká zařízení a zajisté chodíš na valné hromady honebního společenstva, kde jsou zahrnuti všichni majitelé pozemků a tam se řeší za kolik a komu se pozemky pronajmou na 10 let jak je ze zákona, například naše honební společenstvo veškeré peníze, které od nás na nájmech vybere dává jako sponzorský dar pečováku pro seniory to pak jednoduše můžeš žít v představě že vám nic neplatí za nájem, když se o to co se děje v honebním společenstvu nestaráš a raději jen pomlouváš. A o tom cos napsal že nemůžeš lovit na svých pozemcích se již ani nezmiňuji moc pěkně to vypovídá o tvé omezenosti a jak psal Hirc i pokrytectví :D protože něco jako teritorium zvěře ti nic neříká myslivce pomlouváš ale na svých pozemcích vše živé bys vystřílel to opravdu smekám, kolikpak hektarů tvoje pozemky mají to by mne vážně zajímalo že si z nich chceš dělat revír? no a to že se tu veřejně přiznáváš že ničíš myslivecká zařízení to už opravdu nemá cenu řešit opět to jen vypovídá o tobě co jsi za člověka, někdo mne naštve a tak to vyřeším jako chlap a tajně mu zničím za zády věc a nejlépe ještě k tomu někomu jinému kdo s tím dotyčným nemá nic co do činění protože myslivec jako myslivec prostě paráda člověk jak má být :D
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Vandalismus

Příspěvek od Leon »

Naposledy upravil(a) Leon dne čtv 19.3.2015, 22:37, celkem upraveno 1 x.
CZ 550 american 308win.
crif
Zkušený diskutér
Příspěvky: 606
Registrován: pát 07.3.2014, 20:12

Re: Vandalismus

Příspěvek od crif »

Rim..... nedělej mu tu osvětu, vždyť to zná. Bezomylný to člověk :lol: :lol: :lol:
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Vandalismus

Příspěvek od rimar77 »

Time on zapoměl že tu není na FCB a že mu tady nebudeme plácat po rameni jakej je chlapák že někomu zničí posed :lol:
no a moc krásný je to co sem dal Leon myslivci mu vadí ale na svých pozemcích by lovit chtěl, čím víc píše tím více si protiřečí a zamotává se do toho a když dojdou argumenty tak hold napíšu jak těm hajzlům zelenejm zbourám posedy a prohlásím je za blbouny co neumí číst :D
Nimrodl jinak mimochodem když stavím posed tak prvně jdu za majitelem pozemku se domluvit jestli by mu nevadilo že si na jeho pozemku ten posed chci postavit a stavím až když od něj mám písemnej souhlas a pokud mu z nějakého důvodu tam vadit začne a po důvodech se neptám a nehádám se sním tak ho bez nejmenších keců odstraním
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Vandalismus

Příspěvek od rimar77 »

crif jojo už mu chybí jen svatozář a andělský chór jako pozadí když promluví :lol:
nimrodl
Troll
Příspěvky: 141
Registrován: sob 27.10.2012, 13:36

Re: Vandalismus

Příspěvek od nimrodl »

Hoši kua vy si to upravujete furt ke svému obrazu :D To že jezdím po lese nutně neznamená, že se jedná o pozemek k plnění funkce lesa.Kolikrát jsou pozemky vedeny jako "ostatní" přičemž tam jsou stromy ale les to papírově není.A po svém si budu jezdit jak chci :wink: nebo po souhlasu s vlastníkem.Ano i offroaďáci jsou vlastníci nějakých pozemků.po určitých zkušenostech bych nepronajal nikomu nic.
Nissan Patrol GR Y 60 long ,35" , navijak a tuna železa navíc :-)
Lada Niva T3
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Vandalismus

Příspěvek od rimar77 »

nimrodl na polní cestu je taktéž zákaz vjezdu ale to opět samozřejmě víš :wink: jinak si neupravujeme nic jen reagujeme přesně na to co ty napíšeš, tvoje vlastnické právo nijak nezpochybňujeme a jak jsem psal na svých pozemcích si dělej s tím autem co chceš
Naposledy upravil(a) rimar77 dne čtv 19.3.2015, 12:55, celkem upraveno 1 x.
crif
Zkušený diskutér
Příspěvky: 606
Registrován: pát 07.3.2014, 20:12

Re: Vandalismus

Příspěvek od crif »

Nimrodl> ujasni si co jsou to holínky a hodinky. :lol:
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Vandalismus

Příspěvek od Tim »

Leone Ty jsi Šerlok Holmes :shock:
Pěknej peugeot...
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Vandalismus

Příspěvek od Leon »

Time když je někdo blbé a důkazy proti sobě dává na net :lol: :lol: :lol:
CZ 550 american 308win.
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Vandalismus

Příspěvek od Tim »

Nimrodle, Ty si fakt myslíš, že jsme tady banda negramotných pacientů z Dobřan?
Rimar77 - trochu Tě poopravim :oops: Po polních cestách se za předpokladu splnění určitých podmínek jezdit smí...
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Vandalismus

Příspěvek od rimar77 »

Time no ale přesně jak píšeš po splnění určitých podmínek a neboj já na kritiku že jsem něco napsal špatně či nepřesně nezačnu nadávat a psát že neumíš číst :wink: :D
Odpovědět