Plši v kazatelně.

Posedy, žebříky, seníky, krmelce a jiné.
Odpovědět
Mojmír Pretsch
Nový návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: úte 26.2.2008, 17:11
Bydliště: Opava

Plši v kazatelně.

Příspěvek od Mojmír Pretsch »

Zdravím všechny.Chlapi,nevíte náhodou někdo nějaký zaručený způsob jak zabránit plchům,aby se nastěhovali do kazatelny?Nějaký pach co nesnáší nebo něco podobného?Měl jsem jí celkem dobře utěsnenou a za nějakou dodu si tam vykousali díry a uvnitř je to jak na smetišti.Díky!
Naposledy upravil(a) Karel61 dne sob 29.7.2017, 8:47, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Typo nadpisu
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Plši v katatelně.

Příspěvek od motolada »

Osobně bych tam zasmradil se psem,nebo nasypal jed.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Plši v katatelně.

Příspěvek od Zdenek41 »

Žiji s nimi již 30 let a vůbec nemám důvod jim ubližovat.V zimě spí a na podzim jim nosím mysli....Jedná se o krásné zvíře a ještě silně chráněné.Pokud je nikdo nehoní tak ani nesmrdí. :lol: Jen tak je pryč nedostaneš.Udělals jim krásnou budku.A bacha pěkně koušou....
Uživatelský avatar
zoubeek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 274
Registrován: pát 30.10.2009, 6:38

Re: Plši v katatelně.

Příspěvek od zoubeek »

Přesně jak píše Zdenek. Vždy mě bavilo je pozorovat....Nic bych s nimi nedělal.... Zvěř na jejich šramot ani neraguje....
Optimista se učí anglicky, pesimista rusky a realista se učí střílet.
Mojmír Pretsch
Nový návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: úte 26.2.2008, 17:11
Bydliště: Opava

Re: Plši v katatelně.

Příspěvek od Mojmír Pretsch »

Nechci jim v žádném případě nějak ublížit,ale ten bordel co tam je když tam,třeba týden nejdu,je neskutečný.Sem tam si tam vezmu kamaráda a skoro se stydím za to jak to tam vypadá a páchne.Tak nevím co podniknu,ale nechat to tak nemůžu.Loni jsem to počítal kolik jich se za šera vydalo z kazatelny za potravou.Bylo jich celkem 9 a to je už pořádna banda.Měl jsem kaz.celkem pěkně zateplenou a izolovanou jak z venku tak uvnitř,ale co stihli s izolací udělat za 2 roky,tak na to ani termiti nemají.
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Plši v katatelně.

Příspěvek od Tommy »

Sedím v kazatelně, hlavu v okně,pěkně dřímám a v tom tam skočí plch,by mě jeblo. Ležím ve spacáku v kazatelně,dřímám a v tom na mě skočí plch,skoro infarkt. Sedím na židly u křáku a čekám na prasata,dřímám a v tom mi ze stromu na rameno skočí plch, leknu se,zařvu,prasata v prdeli.
Zdendo netvrď mi,že se dá s něma v klidu žít. Ještě jednou a už budu střílet.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Plši v katatelně.

Příspěvek od Zdenek41 »

Celej život dělám v živočišnej.Čuch už na to nemám.Čpavek je prevít.Tak krásné a milé zvířátko bys u nás pohledal.Na jaře vemu koště a vymetu izolaci trochu jim odeberu z hnízda.A zas je na půl roku vystaráno.Opravdu čím větší teror tím víc smrdí,to jsem z mladou hlavou cítil i já.Dnes si na ně i posvítím,když tahaj kukuřici a hrách do stropu posedu,který jsem tam dotáhl čuníkům a opravdu umí někdy i půl kbelíku za týden.A je zase čím krmit. :wink: Plodný to jsou.Někdy klepou celou noc.Jen to drnčí.
Co plši,ale oba pařáty v hlavě od sýčka při chrápání v okně tak to je šok a rozbitá hlava o panty :lol:
Nejraději mají v Mysli oříšky a rozinky :wink: Vyženeš je jednou stranou příjdou z druhé.
Co maj říkat kluci,když maj v posedu dvákrát strakapoudy.To je boj,ale jsou taky krásní.Jen trochu víc táhne. :lol:
Odpovědět