jak přijít - nepřijít o zbroják

Veškerá legislativa ohledně lovectví a myslivosti
Odpovědět
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od dalas »

Tak to vidíte, boreček má rameno dávno v pořádku a kabát psychyckou újmu na celej zbytek života. Tohle není právní stát.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od kasari »

A co odvolání?
Ulkomaalainen...
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od kabát »

To je jednoduché, jeho pečlivě vymyšlená lež byla pro soud více pravděpodobná, než jednoduše podaná pravda.
Můj svědek - matka, nelhala, tak mě to celý život učila.
Jeho svědek - manželka - řekla co ji naučili a je to.
Odvolání je možné, bohužel jsem ztratil poslední zbytek optimismu, který mě celý život provázel.
Další půl rok tahanic, nervů a placení bez valné naděje, že jiný soudce bude opravdu pečlivě zkoumat.
Jdu si lehnout někam do kaliště a vymáchat se v tom bahně................
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
Uživatelský avatar
Perník
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 422
Registrován: stř 16.7.2008, 14:37
Bydliště: Litoměřicko

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od Perník »

chlape dej tomu chvilku času, s odstupem pár dní to nebude až tak černé a jistě to odvolání podáš. Asi by to byla škoda to všechno, co jsi prožil, jen tak hodit za hlavu.... bez toho že jsi nezkusil všechno tohle zvrátit!!! Držím palce
celé to zní hrozně pateticky, ale jak říká klasik: "myslím to upřímně"
KB CZUB 584 12/7x57R
IŽ - 27EM - 1C 12/76
NK Bora od Černé tůně
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od Zdenek41 »

Vše není tak horké jak vypadá.Pár dní se uvolni a odvolání určitě podej.A sežen pořádného obhájce.Vše si ještě jednou projdi.Já jsem taky vychován,že lež je špatná věc.Ale,když tu lež vytáhne někdo na tebe...nebyla by malá lež, menší zlo.Jsem zásadovej,taky jsem za to celý život bit jak žito.Vím,že je těžký se lží žít,ale pro někoho je to jak houska na krámu.A profituje z toho celý život.Nechci tě navádět chci ti jen zlepšit náladu,přehraj si film kamarád do deště...třeba tě ještě něco napadne...Ahoj a držím pěsti.Zdeněk.
Uživatelský avatar
figi
teoretik fora
Příspěvky: 1931
Registrován: stř 11.10.2006, 7:19
Bydliště: Česká Lípa

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od figi »

Kabáta bohužel plně chápu, a o našem soudnictví si nemyslím nic dobrého ...
! 243W ! 6XC!! 222 Rem, 223 Rem, 308W, 8x57JS
figi63@seznam.cz
http://www.loveckastrelba.cz/
kikin
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 18.12.2008, 22:07

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od kikin »

kabáte jdi do toho znovu,nemáš co ztratit,můžeš jen získat.Konzultuj s jiným advokátem.U soudu vyhrává ten,kdo přesvědčí souce o své pravdě.Třeba najdeš nového svědka,který si tehdá nechtěl omočit.
Uživatelský avatar
Tony30
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 238
Registrován: stř 09.6.2010, 15:47
Bydliště: Mělnicko.

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od Tony30 »

Je to opravdu dilema a smutná realita,KABATE-nevzdávej to a jdi do toho držím palce!
CZ 550FS 308W-Zeiss Victory Varipoint 3-12x56 os.60
ZH324 7x57R,16/70-Docter 2,5-10x48 os.60
Baikal-27EM-M 12/76,12/76
Abr
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 121
Registrován: úte 06.4.2010, 2:26

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od Abr »

Ahoj kabate, jestli jsi od nekud z venkova, tak je úplne jedno, jak dobrý byl tvůj advokát nebo právník, ale dulezite je, hlavně jak se zná se soudcem, nebo státním zástupcem. To vetsinou platí u okresních soudu. Policie je kontrolována SZ, ale to je vždy jen na oko(drží spolu). Vždy se ptá vetsinou státní zástupce vyšetřovatele na jeho názor a pak se tím řídí. Další věc, SZ je samo sebou známi soudce, tak když se vrátím opět na zacatek, ze dotyčný kamarádi s vysetrovatelem, jsi v tom až po uši.. Obrovská chyba byla při výslechu tvé matky, ze neřekla jak Te dotyčný napadl.. Plus nejaký kamarad, co byl u vás třeba na návštěvě a tak.. To ti vše měl poradit, tvůj advokát, jinak to byly vyhozené penize, co jsi mu dal. Když Ti přišlo obviněni, ve lhůtě 3dnu podat stížnost atd.. Když jsi nebyl advokát jisty ze uspěje, měli jste jít na paragraf 307, doznání a omluva.. Soudce muže nařídit dočasně pozastavení na zkušební dobu 6mesicu a pokud bys nic neprovedl, mohli ti zbrojak vrátit... Hlavně nikdy never na spravedlnost, jsi v CR!!!
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od kabát »

to Abr
nevím přesně jak moc jsem z venkova, ale do města se taky občas dostanu :lol:
A že bych se doznal k něčemu co jsem neudělal?
No viděl jsem dost filmů z války a pro rodinu bych udělal cokoliv ale nic jiného mi nestojí za to abych lhal, nebo k tomu pobízel někoho jiného.
No a ve spravedlnost už nevěřím, už ne!
Znáte někdo zemi, kde to jakž takž s tou spravedlností funguje?
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
Abr
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 121
Registrován: úte 06.4.2010, 2:26

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od Abr »

kabát píše:to Abr
nevím přesně jak moc jsem z venkova, ale do města se taky občas dostanu :lol:
A že bych se doznal k něčemu co jsem neudělal?
No viděl jsem dost filmů z války a pro rodinu bych udělal cokoliv ale nic jiného mi nestojí za to abych lhal, nebo k tomu pobízel někoho jiného.
No a ve spravedlnost už nevěřím, už ne!
Znáte někdo zemi, kde to jakž takž s tou spravedlností funguje?
Jsem z města, ale není to pha. Tomu říkám vesnice!!! Já Ti chci poradit z vlastní zkušenosti, ale Ty asi neumíš číst mezi řádky :?: Co je pro Tebe důležitější ? Nepřijít o zboják, nebo se držet pořád své pravdy a prohrát to i u nejvyššího soudu včetně dovolání ? Tyhle věci už mám dávno zasebou.. Př. Koncílium u nejvyššáku, které se skládalo ze dvou babiček v důchodu vyneslo rozsudek!!!!!! ( Voda teče do kopce... Do odůvodnění rozsudku napsaly, voda teče do kopce, protože gravitace měsíce je větší než země) konec citace. Napsáno zjednodušeně pro přirovnání. A to měl můj právník 3 judikatury, prd platné :( Já Ti radím, ono politovat umí každý.. Když oni Tě napadli lží, ty musíš použít přiměřenou obranu, protože Tě k tomu donutili! asi nemáš vůbec představu, kolik lidí hnije ve vězení, aniž by byli viní... Takže ještě jednou, rada - NAJDI SI PRÁVNÍKA Z MĚSTA KDE SE NACHÁZÍ SOUD, KRAJSKÝ KE KTERÉMU SE ODVOLÁŠ, KTERÝ SE ZNÁ S LIDMA, CO O TOBĚ BUDOU ROZHODOVAT.. Nebo vsadit na náhodu, 30 na 70, nebo chytat 6 až 7let ryby.
Karel61
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 310
Registrován: sob 06.2.2010, 20:53
Bydliště: Česká Kanada

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od Karel61 »

dalas píše:Tohle není právní stát.
Skutečně nejsme v právním státě. Proces přechodu od totality k právnímu státu trvá mnoho generací. O právním státě je možné hovořit snad u USA a hlavně Británie, která počítá dobu kontinuálního vývoje demokracie a práva demokratického státu na staletí. Je třeba si uvědomit, že velké procento soudců (u krajských soudů a výše snad 100%) nevystudovalo právo v demokratické zemi, ale zločinné "sovětské právo" v zemi totalitní, kladoucí hlavní důraz na aplikaci státního teroru, bezpráví a represe proti vlastnímu obyvatelstvu. To platí speciálně pro okruh trestního práva.
U soudů existuje (ještě z doby totalitní) vžitá praxe, kdy soud vychází z principu, že když je někdo zraněný (podle lékařské zprávy), tak mu to někdo musel způsobit a tím musel být ten, na koho ten poraněný ukáže, protože poraněný nemá žádný důvod ukazovat na jiného. Variantu, že mu zranění bylo způsobeno jinak, soud principiálně považuje za tak málo pravděpodobnou, že není třeba se jí zabývat. Ještě méně jsou soudy ochotny připustit, že by mohla být nepravdivá lékařská zpráva nebo dokonce domluvené a falšované protokoly policií (k čemuž bohužel běžně dochází).

Bylo to již před asi šesti lety, kdy jsem získal od jedné advokátní kanceláře informaci, že podle statistiky této kanceláře je 97% odvolání v trestních věcech krajskými soudy zamítáno.
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od kabát »

to Karel 61,
tak mám pocit jako by jsi o mém případu věděl skoro tolik co vím já.
A za kolik generací soudců se mám pokusit o obnovení procesu, jen tak z principu spravedlnosti? :(
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
J.Laser
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 30.8.2007, 11:11
Bydliště: Podřipsko

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od J.Laser »

Právo je sice v ČR pojem dobrý tak na potměšilý úšklebek, ale spravedlnost občas uhodí na správné místo. Tomu parchantovi co mě hrozil zastřelením a musel jsem kvůli němu vypláznout pokutu teď žere játra rakovina a už to má za pár. Tak to už se mi určitě z hospody nechechtá. Potěšení z toho nemám, ale myslím si, něco o Božích mlýnech.
Nežli pošleš střelu v dál,napřed mysli potom pal.
kopov.c
Zkušený diskutér
Příspěvky: 674
Registrován: stř 18.8.2010, 23:16
Bydliště: Již.Morava okr.Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od kopov.c »

Tak mám dobrou zprávu. Jak jsem tu psal v lednu o zadržení ZP a zbrani,tak včera proběhl od té doby třetí a snad poslední soud. Byl jsem zproštěn obvinění udajně z duvodu nedostatku dukazu.Nedovedete sipředstavit co všechno to obnášelo-Spousta svědku-sousedi,lidi z ulice a z celé dědiny,posudky ze vškole,psichyatru,výpovědi lidí které mladík okradl a to vše v jeho neprospěch a skoro to nestačilo proti jeho a ještě výpovědi jeho kamaráda,že jsem ho přetěžoval domácími pracemi a týral.No a mladík si žije u babičky,vesele si dál krade,propadá ve škole,hulí marianku a vesele se dál směje celýmu světu... Když jsem tu během roku četl co psal kabát,tak už jsem nevěřil že by to mohlo dobře dopadnout,ale nějakým zázrakem se poveddlo :o Kabáte,odvolej se a neztrácej naději-i když vím jak ti je a co si o našich soudech a právech myslíš. A vy než dáte svému dítěti facku,domácí vězení nebo nějakou práci,tak si to dobře rozmyslete- nevím jestli to v našem skvělém státě stojí zato.. Každopádně uplně vyhraný ještě nemám-mladíkuv státní zástupce má 30 dní nato,aby se proti rozsudku soudu odvolal. :x
Odpovědět