Odzbrojení - Cecilie Malströmová

Veškerá legislativa ohledně lovectví a myslivosti
Uživatelský avatar
tonny
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 402
Registrován: úte 29.11.2011, 10:49
Bydliště: Břeclav

Re: Odzbrojení

Příspěvek od tonny »

Včera přišli lístky, projel jsem strany, kandidáty a stejně jsem tam nikoho známého komu bych věřil nenašel. Takže co bych neudělal pro svého koníčka, už mám Pavla Černého zakroužkovaného. Petici jsem již dávno podepsal na střelnici.
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Odzbrojení

Příspěvek od fesoj »

Jen nechápu - když už kvůli zbraním dám svůj hlas Občanské konzervativní straně - k čemu by mi bylo nějaké "kroužkování", když pan Černý je na prvním místě kandidátky. On takový pan Straka to určitě taky myslí dobře - ale pochybuji, že by se povedlo ho "vykroužkovat" na volitelné místo, navíc TOP 09 nikdy nebyla, není a nebude stranou, pro kterou bych hlasoval. To u p. Černého je větší naděje, že ho právě myslivci a sportovní střelci svými hlasy do Evropského parlamentu protlačí - i když samozřejmě nejlepší by bylo, kdyby se tam dostali oba.
Kritériem pravdy je praxe.
Rogam
Zkušený diskutér
Příspěvky: 519
Registrován: sob 13.8.2011, 20:09

Re: Odzbrojení

Příspěvek od Rogam »

bibros píše:..... Z více stran jdou hlasy, že tím člověkem by měl být Pavel Černý, autor petice proti regulaci zbraní na úrovni EU.....
Jo, jo Pavel Černý je férový kluk, který to má v hlavě srovnané. Toho lze volit i kvůli jeho morálním kvalitám.
Uživatelský avatar
Ondra
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 250
Registrován: stř 26.12.2012, 20:42
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Odzbrojení

Příspěvek od Ondra »

Taky jsem si projel došlé lístky. Pavel Černý i strana, za kterou kandiduje, je pro mě velkou neznámou. Něco jsem si o tom pohledal a...zakroužkoval ho taky. Uvidíme. Snad to bude k něčemu.
Mauser M03 Basic /.30-06Sprg./; Zeiss Victory Varipoint 2.5-10x50 T* ASV
ZKM 452 FS /.22LR/; Odeon 4x32
kounek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 534
Registrován: ned 11.7.2010, 17:47

Re: Odzbrojení

Příspěvek od kounek »

Původně jsem k volbám nechtěl jít, ale tak nějak mě tahle debata přiměla k tomu, že tam pana Černého asi hodím taky. Jeden hlas, ale snad pomůže...
Mauser M12MAX 308w; Blaser 750/88 5,6x52r/9,3x74r; Brno 502 243/12,Brno Stopper 458WM, CZ457
Dříve:CZ550Safari 375hh; CZ527; BO803.8; CZ550 9,3x62; IZH94; PPK K1 308w; Rössler Titan6 308w; Merkel Suhl 220E 9,3x74R/9,3x74R; ZKK600 30-06
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Odzbrojení

Příspěvek od Tim »

Pana Černého volím já i má polovička :wink:
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Uživatelský avatar
tonny
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 402
Registrován: úte 29.11.2011, 10:49
Bydliště: Břeclav

Re: Odzbrojení

Příspěvek od tonny »

Tak jsme to tam včera zanesli. Ukecal jsem i syna (za plnou nádrž). Účast velmi nízká, tím budou naše šance vyšší. Uvidíme večer.
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Odzbrojení

Příspěvek od fesoj »

U nás byla ve 13.30 účast voličů méně než 10 %, jinde to asi o mnoho lepší nebylo - ale právě proto si myslím, že pokud pár myslivců šlo k volbám jen proto, aby dali hlas "zbraněpodporujícím" kandidátům, mohlo by to dopadnout - uvidíme večer.
Kritériem pravdy je praxe.
Uživatelský avatar
Ondra
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 250
Registrován: stř 26.12.2012, 20:42
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Odzbrojení

Příspěvek od Ondra »

Jo, ale až zítra večer :?
Mauser M03 Basic /.30-06Sprg./; Zeiss Victory Varipoint 2.5-10x50 T* ASV
ZKM 452 FS /.22LR/; Odeon 4x32
Uživatelský avatar
tonny
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 402
Registrován: úte 29.11.2011, 10:49
Bydliště: Břeclav

Re: Odzbrojení

Příspěvek od tonny »

Takže velké zklamání. Účast 18,2% kterou jsem předvídal ale jen 0,22%, čekal jsem kolem 5%.
bibros
Nový návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: pon 16.3.2009, 23:21

Re: Odzbrojení

Příspěvek od bibros »

Došlo k tomu čeho jsem se obával. Neschopnost se na něčem dohodnout, nulová angažovanost a taky pozdní probuzení, výsledek je odpovídající. A teď o něčem jiném. Neptám se kolik z vás podepsalo potici P.Černého, ptám se co jste udělali pro to aby ji podepsali další lidi? Já jsem sehnal 22 podpisů. Není to moc, ale když každý zde diskutující sebere 10 podpisů má to význam. Jsem ale v tomhle směru pesimista.
Je rozdíl mezi sbíráním a hromaděním.
kikin
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 18.12.2008, 22:07

Re: Odzbrojení

Příspěvek od kikin »

Tak to jsme se vytáhli a pěkně předvedli.3481 hlasů
Uživatelský avatar
Reno
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 462
Registrován: pát 20.2.2009, 11:49

Re: Odzbrojení

Příspěvek od Reno »

No, ona svou negativní roli pravděpodobně sehrála i okolnost, že se Pavel Černý postavil do čela kandidátky strany, která na první pohled působí dojmem nějakého klonu zprofanované ODS... :? Jinak si nemyslím, že by P.Č. jako jednotlivec v Evropském parlamentu něco zmohl přímo, ale svá pozitiva by to každopádně mělo. Například by mohl minimálně monitorovat demagogické totalitní snahy evropských korytářských úředníčků o plošné odzbrojení slušných, zákon dodržujících občanů, veřejně jim oponovat při zasedání parlamentu a informovat o nich veřejná média, aby střelecká veřejnost byla v obraze a neuniklo jí nějaké "o nás bez nás". Jenže jsme v Čechách, že? :roll: Nadávat u piva a skuhrat nad rozlitým mlékem ano, ale zvednout zadek a vhodit jeden jediný lístek do volební urny je zřejmě nad síly většiny takzvaných ovčanů...
zvire
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 107
Registrován: úte 31.12.2013, 3:05
Bydliště: Středočech

Re: Odzbrojení

Příspěvek od zvire »

Vážně si někdo myslel, že by jsme mohli někoho prohlasovat do EP!!!! Když se kouknu dolů na počet registrovaných na tomto fóru, tak jsme byli skoro 100%, v účasti u uren! Ale jsem realista!
"Z"tka 7x57, SB 2,5-10X56 - CZ550FS 243w, Sw Z6 2,5-15x56 - 452ZKM 22wmr - ZH 304 7x57R/12 + 12/12 + 16/16 + 7x57R/7x57R
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3396
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Odzbrojení

Příspěvek od dalas »

No upřímně řečeno minimálně teoretickou šanci to mělo. Při všeobecném nezájmu o volby do EP byla veliká šance pro skupinu, která měla dost silnou motivaci pokusit se udělat něco pro konkrétní věc. No jak je vidět, někteří neví a nezajímají se, někteří vědí a je jim to jedno, někteří vědí, ale spoléhají se na druhý a těch pár, co vědí a jedno jim to není, ti to už nevytrhnou. Je faktem, že jsem o tom mluvil s hodně lidmi a většina se tváří, že to jako není přece možný, že to se přece nemůže stát. naivkové. Cením si ty, kteří tuší, že to nedopadne, ale přesto ten pokus udělají. Hodně asi udělalo vyjádření ostatních stran, kdy myslím až na piráty nikdo vztah ke zbraním nezpochybňoval. Na myslivosti propagovali svého kandidáta ta TOP09. Tak se to asi taky dost rozplizlo. Už tedy zbývá jen ta paní Le Pen, která snad těm unifikátorům trochu zatopí.
Odpůrcům zbraní bych doporučil, aby navrhli také kastraci novorozenců, protože přibývá sexuálně motivovaných trestných činů. Pokud by se chlapečkům odebral nástroj hned na začátku, určitě by to vedlo ke snížení těchto činů. :evil:
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Odpovědět