Noční vidění

Noční vidění, termovize a podobná elektronická zařízení. Vaše zkušenosti, rady a dotazy
Odpovědět
pathy
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: pát 12.5.2017, 19:10

Noční vidění

Příspěvek od pathy »

Dobrý večer, mám v plánu si pořídit noční vidění za nějakou rozumnou cenu a nenechat za to desetitisíce. Bral jsem v potaz možnost koupi nočního vidění například z Číny (např. aliexpress nebo jiné). Máte s těmito zařízeními nějaké zkušenosti nebo by jste mi mohli poradit nějaké vhodné zařízení? Předem děkuji za všechny reakce.
Uživatelský avatar
tanak
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 25.6.2015, 21:30

Re: Noční vidění

Příspěvek od tanak »

nočne by som na tvojom mieste určite nebral z Číny např. aliexpress ,rašej priplat a kup normalne v obchode maš 100 percent zaruku a nenapisal si , ake konkretne nočne chceš na ake použitie či do ruky alebo na gulovnicu. Mne sa naj osvedčila za prijatelnu cenu termo a nočak + montaž na Gulovnicu cena dohromady 1300 eur cca 34 548 kč.-
YUKON PHOTON XT 6,5x50 nočak 650eur
Termovízia FLIR SCOUT TK termo 600 eur
benelli argo 30 06, ZEISS Duralyt 1,2-5x36 ,Kimber Stainless Ultra Carry 2 Lasery Crimson,minox 10x42, Kahles Helia CSX 2,5-10x50,pulsar n 355
mannlicher goeiser LC II 308.w LEFT HAND, Border ,pajero pinin,jeep compass,Termovízia FLIR SCOUT TK
Lovec Pavel
Nový návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: pát 14.4.2017, 23:29

Re: Noční vidění

Příspěvek od Lovec Pavel »

Jak píše Tanak, také bych nebral z Číny. Pořizoval jsem teď termovizi (nočák už mám starší Pulsar). Termovizi jsem bral Dali S240, mají vše, i servis v ČR.
Pokud budeš brát nočák, tak si zjisti kde mají servis a kdo to vlastně prodává, ne všechny weby s koncovkou .cz vlastní CZ majitelé a ne všechny ti pomohou když se to rozbije...
Lovec Pavel
Nový návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: pát 14.4.2017, 23:29

Re: Noční vidění

Příspěvek od Lovec Pavel »

Oprava: Ne Pulsar, ale Yukon (stejně to vše děla Pulsar :) )
Odpovědět