atn x-sight 4k pro 3-14x

Noční vidění, termovize a podobná elektronická zařízení. Vaše zkušenosti, rady a dotazy
Odpovědět
ondrej4
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: sob 12.5.2018, 22:56

atn x-sight 4k pro 3-14x

Příspěvek od ondrej4 »

Pozdarvujem, tak som asi prvý majitel tohoto dig puskohladu, mam ho uz asi 3 mesiace, zatiaľ som nie velmi spokojný (všetko zle). Skúsim vám sem poslat moje videa a fotografie, dufam ze sa mi to podarí :(
vlady
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 22.9.2016, 17:44
Bydliště: Luhačovice

Re: atn x-sight 4k pro 3-14x

Příspěvek od vlady »

Něco konkrétního? Takhle je to jen výkřik do tmy. Uvazuju o něm a tak by mě celkem zajimaly zkušenosti.
ondrej4
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: sob 12.5.2018, 22:56

Re: atn x-sight 4k pro 3-14x

Příspěvek od ondrej4 »

Ani neviem ako zacat , predny kruzok ide tazko a je to ule preto lebo sa musi stale doostrovat na 50m a potom aj na 100 metrov, strasne zli obraz hlavne cez den farby su skarede a blede tlacitko OK je absolutne zla navrhnute ani raz sa mi nepodarilo potvrdit nieco na prví krat, slot na SD kartu? boze chran netrafit donho, mozte rozoberat a samozrejme treba upravit tu gumenu kritku, a co ma trapi ze nie su schopny urobit ten ich obdisian4 tak aby som vedel streamovat fotografie v mobile a potom preposielat vam alebo mojim znamim tak ako to funguje v HD verzii.
Dam vam moje tel. cislo kde sa mi mozte kludne ozvat a poviem vam vsetky nedosttaky ktore trapia MŇA mal som pri sebe HD verziu kde vsetko fungovalo perfektne a tu nic.
Pisem si na FB tam s niekým ale to je komunikacia o nicom, asi slovakov ma za .....

https://www.facebook.com/ATNNightVision ... Knym6ui_IQ

Kludne mi zavolajte lebo ja nemam vela casu na pisanie a budem velmi rad na vase nazory ak ho uz niekto ma.
S pozdravom Ondrej

00421 905 600 134
ondrej4
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: sob 12.5.2018, 22:56

Re: atn x-sight 4k pro 3-14x

Příspěvek od ondrej4 »

Uživatelský avatar
jiri
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: sob 24.10.2015, 21:03
Bydliště: Severní Morava

Re: atn x-sight 4k pro 3-14x

Příspěvek od jiri »

Ahoj,
myslím si, že se už všechny zásadní problémy probraly níže http://www.loveckeforum.info/viewtopic. ... 7&start=30
Podle toho, co jsem viděl, to není zas taková tragédie, ale tlačítko ok a slot na SD kartu se opravdu hodně nepovedl.

Ještě doplním, že X-sight II je už jakž takž doladěný.Taky aby ne, je už 3 roky na trhu, ale půl roku od vydání, to byla taky tragédie.
ondrej4
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: sob 12.5.2018, 22:56

Re: atn x-sight 4k pro 3-14x

Příspěvek od ondrej4 »

Jirko dakujem za povzdudenie tak ze ma šancu byt spokojný
Odpovědět