LED svítilny Fenix

Noční vidění, termovize a podobná elektronická zařízení. Vaše zkušenosti, rady a dotazy
Uživatelský avatar
gonias
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: pát 27.7.2007, 5:04
Bydliště: Vyškovsko

Re: LED svítilny Fenix

Příspěvek od gonias »

Tak čelovku Fenix HP30 mohu jen a jen doporučit. Po cca roce aktivního užívání jsem nadmíru spokojen. Středový pásek zatím nebyl třeba sundávat a to ani při užití na klobouku, stačí ho jen patřičně povolit. Pouzdro s bateriemi nosím vzadu na pásku. Teď v zimním období obleču podvlékací prádlo, kalhoty, na to nasadím baterku + battery pack a doobleču teplejší mikinu a bundu. Vedení nijak nepřekáží a na mou výšku je dostatečně dlouhé, takže na žebříku při sednutí jde dát s vedením přes límec ještě do kapsy u bundy.
Světelný výkon je pro moje potřeby víc než dostatečný, zatím jsem neměl potřebu většího. Celou svítilnu jsem již malým nedopatřením prověřil vykoupáním v rybníku, vše bez jakýchkoliv následků. Tedy následků na svítilně :roll:

Baterky vydrží opravdu hodně a při běžném používání mimo maximálního výkonu je nabíjím jednou za několik měsíců.

Pokud nepotřebujete svítilnu na hlaveň a požadujete větší výkon, doporučuji.
Merkel KR-1 Black 7x64 + Docter Unipoint 2,5-10x50, osnova 4-0 na šíně + Norma Vulkan, Hornady InterLock SP, S&B SPCE
Meopta MeoStar B1 8x42
Drsnosrstý jezevčík Asta
Odpovědět