"elektronické uši"

Noční vidění, termovize a podobná elektronická zařízení. Vaše zkušenosti, rady a dotazy
Odpovědět
Uživatelský avatar
TWitko
Nový návštěvník
Příspěvky: 48
Registrován: sob 05.1.2013, 19:50

"elektronické uši"

Příspěvek od TWitko »

Zdravím. Rešil jsem, jak kompenzovat svoji hluchotu (na jedno ucho prakticky neslyším), což při lovu docela vadí a rozhodl jsem se vyzkoušet pomůcky - zesilující sluchátka a "lovecké" naslouchátko - od firmy Walker Gear.

Pokud by to někoho zajímalo, sepsal jsem své dosavadní (krátkodobé) zkušenosti do článku na serveru Bowhunter - viz http://bowhunter.cz/index.php/technika/ ... i-nove-usi

H.
Mojmír Pretsch
Nový návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: úte 26.2.2008, 17:11
Bydliště: Opava

Re: "elektronické uši"

Příspěvek od Mojmír Pretsch »

Dostal jsem je na vánoce, utlum výstřelu dobrá,ale při zesilování zvuku je slyšet nepříjemný šum, který ruší slabší zvuky.Takže rozpoznávací schopnost je u mě lepší bez sluchátek. Pokud fouká vítr tak naprijemne zesiluje i ten vitr.Mám Peltor.
Uživatelský avatar
tanak
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 25.6.2015, 21:30

Re: "elektronické uši"

Příspěvek od tanak »

Mám Peltor. všetko počut len nevie určit smer že odkiaľ prichádza tak ako ochrana proti chladu super. tak ze ich používam keď idem nastreliť guľovnicu ,alebo zasielateľ si z pištole takže klasika spolieham sa na vlastný sluch.
benelli argo 30 06, ZEISS Duralyt 1,2-5x36 ,Kimber Stainless Ultra Carry 2 Lasery Crimson,minox 10x42, Kahles Helia CSX 2,5-10x50,pulsar n 355
mannlicher goeiser LC II 308.w LEFT HAND, Border ,pajero pinin,jeep compass,Termovízia FLIR SCOUT TK
Odpovědět