Jak zjistit kdy chodí na hromadu?

Signalizace, hodiny a jiná elektronická zařízení
Odpovědět
Zlámoš
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 09.10.2008, 19:29

Příspěvek od Zlámoš »

Věc je to dobrá, ale nevim nevim jestli bych věc za 7tis. nechal někde v lese. Asi bych měl strach, že mi to někdo sebere. :(
ZH304 7x57R/12+Meopta Artemis 3-12x56 č.bod, Iž 27EM-1C Sporting, ZKM456+kopie Leupold M3 3.5-10x40,ZP 16/16, Lovu zdar!
Pili
Nový návštěvník
Příspěvky: 27
Registrován: pát 10.7.2009, 16:19

Příspěvek od Pili »

Já jsem to taky ře?il a dávám zvěda na místa, kde lidi moc nechodí. Na jaře jsem ho ale měl na hromadě kousek od poměrně frekventované cesty a vydržel tam týden, pak jsem ho dal jinam. když to jde, tak ho dám na strom, který neroste sám. Také jsem si koupil ocelový zámek, který používají cyklisti a zámek s větším okem. Tím zamknu dvířka od zvěda a okem protáhnu ocelový zámek, který obebnu kolem stromu a zamknu. To by pak kolem musel jít jedině debil, aby to rozkopal nebo rozbil. I když vím, že lidé jsou různí...
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Tommy »

Mě snad pravidelně nikdy nepřišli,pokaždé v jinou hodinu.dokážu určit jen dny,protože při každém zjištění,že byli na hromadě píšu do kalendáře.Mám u kazatelny nasazený oves,tak ho teď pěkně berou a chodí každý den.vždy se zdrží min. 2 hodiny.
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: jak zjistit kdy chodi na hromadu?

Příspěvek od Tommy »

Jak jste na tom teď s návštěvností hromad,co začli u nás padat bukvice a žaludy,tak už mi na hromadu nepřišli 14 dní.
pavlas
Nový návštěvník
Příspěvky: 39
Registrován: ned 20.9.2009, 15:38
Bydliště: Morava

Re: jak zjistit kdy chodi na hromadu?

Příspěvek od pavlas »

U nás to samé,těch žaludů je letos dost,navíc ještě stojí kukuřice,takže vůbec na hromady nechodí
7x64
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: jak zjistit kdy chodi na hromadu?

Příspěvek od Tommy »

Jak to u vás vypadá,kolegové?Čuníci se ukazujou jen pár desítek metrů od hromad a ani do nich nerejpnou a to tam mají kukuřici.
martinh
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 422
Registrován: čtv 16.4.2009, 14:56
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: jak zjistit kdy chodi na hromadu?

Příspěvek od martinh »

u nas je to podobné. obcas se tam tedy ukazou ale je to hrozne nepravidelne. Navic vetsinou kdyz je mesicek tak tam nejdou.Ale je to asi tim pocasim, namaji bidu, tak se jdou mrknout radsi nekam na pole nebo jsou v lese na zaludach. Ono rok od roku je vubec tezsi to prase na hromade ulovit. Pamatuju si kdyz sem byl malej a s dedou jsme nekde udelali vnadiste tak tam byli porad prasata. Take to bylo vnadiste siroko daleko jedine. Dneska ma vnadiste kazdy, casto i navice mistech a ty divocaci moc dobre vi ze na ne chodi s urcitym rizikem.
Sauer 202 + Zeiss Victory HT 3-12x56, Sauer 404 8x57 IS, CZ 550 Lux 308W...
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: jak zjistit kdy chodi na hromadu?

Příspěvek od Zdenek41 »

Na chození pravidelné je potřeba alespon týden -15.Nebo sníh a stačí-5.Proč riskovat život,když je les plný žíru.Pole po kukuřici,kde si do podzimu pováleli dost nezamrzlé,tedy dobře přístupné.Občas to obejít jdou mě to občas a to hlavně ráno okolo 4hodiny vyberou do mrtě.Rádi jdou do stávaništ s plným bříškem.Proto v zálezích v kotlících tolik trusu. :D
Odpovědět