Střelivo 20/70 v komoře 20/76

Vše o loveckém brokovém střelivu. Vaše zkušenosti a názory.
Odpovědět
george.barley
Častý návštěvník
Příspěvky: 78
Registrován: stř 30.7.2008, 18:05

Střelivo 20/70 v komoře 20/76

Příspěvek od george.barley »

Dobry den vespolek,
mam zanovni trojak kde brokove hlavne jsou v razi 20/76.Bohuzel v teto razi je naproste minimum jednotnych strel/Brenneke a Rottweil/.Mate nekdo zdejsi povedomost,zkusenost ci radu ktera by se tykala pouziti jakehokoliv streliva brokoveho ci s jednotnou strelou v razi 20/70 v hlavni 20/76?Moc dekuji.
Myslivec Milda
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 295
Registrován: pon 11.4.2011, 21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelivo 20/70 v komoře 20/76

Příspěvek od Myslivec Milda »

Taky zdravím Jiřího Ječmene. Na jeho dotaz je jednoduchá odpověď. Do nábojové komory 20/76 lze bez problémů nabíjet jakékoliv náboje ráže 20/70 ( samozřejmě že taky 20/67,5 nebo 20/65 ) NIC špatného se nestane. Co se jednotné střely týká, bez obav lze střílet do polovičního zahrdlení ( 1/2 Medium) . Pravda, nečekal jsem takový dotaz od tak zkušeného lovce, ale co už že jo. Co dodat ? Reakce na následující část přesunuta do vlákna http://www.loveckeforum.info/viewtopic. ... 55#p121415 příspěvek: od fesoj » pon lis 28, 2016 9:01 pm . dalas V době kdy jsem nemohl odpovědět ses zde ptal, ve vláku Afrika- lovecké safari, na lov mojí lvice na Kalahari a na moje video z Afriky. Tedy žádné takové video které bych já chtěl neexistuje. Sorry, polepším se. Moje laskavá asertivita je všeobecně známá, že. Co já vím, tak jedno takové video, bez mého vědomí a přání, na YouTube sestříhal člověk který mi "stříhá" filmy z cest a dal ho na web. Ovšem ne z roku kdy jsem lovil lvici. Nicméně jako ilustrační ukázka z krajiny lovů by ti snad mohlo stačit: Tedy ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=Aro7Wgk ... e=youtu.be
Laskavý admin jistě promine že jsem to vzal z jedné vody načisto.
george.barley
Častý návštěvník
Příspěvky: 78
Registrován: stř 30.7.2008, 18:05

Re: Střelivo 20/70 v komoře 20/76

Příspěvek od george.barley »

Dekuji Mildo za fundovanou odpoved.Ano mas pravdu v brokovnicich se moc nevyznam.Jinak video pekne , hlavne ta sekvence kde si hrajes s lvicaty je velmi mila :D
Odpovědět