Ženy a "zbraně na povolení"

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Ženy a "zbraně na povolení"

Příspěvek od BwanaHunter »

Durell píše:Každopádne ten súčasný spôsob je príjemnejší :oops:
No ale zase na to, abych se mohl napít mlíka, si hned nemusím domů pořizovat celou krávu... :D

Tři kusy za týden moc? To já taky po jedné veselé sobotě přivezl tři kusy siky, a prase jako dezert :D

Tim> někdo auta, někdo flinty, každý máme svoje úchylky. Pro mě je auto stroj, vyrobený k tomu, aby mi sloužil, kdežto k flintám mám citový vztah... někdo holky, někdo vdolky... :wink:
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Ženy a "zbraně na povolení"

Příspěvek od Tim »

Však já taky nikdy nikomu neměl za zlé, že má úchylku na zbraně :wink: Mě jde o tu podstatu finanční náročnosti, která je myslim celkem srovnatelná. A já jsem v tomhle se svou manželkou v naprostém klidu :mrgreen:
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Ženy a "zbraně na povolení"

Příspěvek od BwanaHunter »

No vždyť jo, taky jsem se tak nějak snažil říct, že je to podobné... A jinak ti to samozřejmě přeju, takové hezké manželky by byla snad i škoda... :lol: :lol: :lol: :lol:
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: Ženy a "zbraně na povolení"

Příspěvek od kabát »

Letité zkušenosti mě dovedly k myšlence, že dobří kamarádi, zážitky a flinty zůstávají, partnerky se mění.
A někdy s tím nic nenaděláš, i kdyby ses doopravdy snažil.
Takže investuju do trvalých hodnot a partnerka se mnou být chce nebo nechce :-)
Pokud mám střechu nad hlavou, co jíst a co si obléct, nechodí ke mě exekutoři , jsem pánem svého času.
Taky mě jedna chtěla vlastnit, čím víc chtěla, tím míň měla.
No a co se týká vzrušení, na to si každý musí odpovědět sám, kde a jak se uspokojí....
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Ženy a "zbraně na povolení"

Příspěvek od Leon »

Bwana tak proto babu nepotřebuješ a máš rád velký laufy,už je mi to jasný :lol: :lol: :lol:
CZ 550 american 308win.
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Ženy a "zbraně na povolení"

Příspěvek od BwanaHunter »

Leon> :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Saaaakra, už mě prokoukli.... :lol: (Btw. já nepsal, že nepotřebuju. Jen že na to, abych se mohl napít mlíka, si hned nemusím domů pořídit krávu :lol: :lol: )
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Ženy a "zbraně na povolení"

Příspěvek od Tim »

Bwanahunter - no, škoda by jí určitě byla. Ale víš co se říká - největší škoda je toho, co ženská doma sežere :mrgreen: A to tyhle šovinistický kecy jinak moc nemusím...
A dnes mi soused poslal, pro tohle téma, dobrý obrázek.
Přílohy
IMG_20160315_194801.jpg
IMG_20160315_194801.jpg (235.35 KiB) Zobrazeno 7377 x
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Re: Ženy a "zbraně na povolení"

Příspěvek od michalos »

ta to bere hned z kraje :lol:
Přílohy
1234.jpg
1234.jpg (95.52 KiB) Zobrazeno 7230 x
Uživatelský avatar
Reno
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 462
Registrován: pát 20.2.2009, 11:49

Re: Steyr Mannlicher SM 12

Příspěvek od Reno »

No to je tedy téma... :) Jinak tahle reakce na "chlapáky" s nekompromisním postojem se opravdu povedla:
Leon píše:Takový znám a dneska si už leští všechny hlavně sami :lol: :lol: :lol: :lol:
Ano, ano, také několik takových znám. :D Holt všechny normální manželství jsou o kompromisech. Pokud nevyděláváte tolik, že nějaké ty "drobné" na novou pušku v podstatě nemusíte řešit, bude to i kompromis finanční. Takže je třeba taktizovat. Já osobně cestu nedůstojného škemrání a citovyděračských hereckých etud nezvolil, mojí osvědčenou taktikou je vyváženost. :wink: Není přece fér, aby chlap investoval do čehokoliv jen pro sebe nemalé finanční prostředky a svoji drahou polovičku ošidil o stejnou možnost. Proto má moje žena "úplně náhodou" zbrojní průkaz, lovecký lístek a své vlastní zbraně, které jsem si jí pořídil... :twisted: Samozřejmě, že si je často půjčuji, protože ona zvířátka zabíjí velmi zřídka (raději se pouze kochá), takže by bylo škoda je nepoužívat, když už je má... Sice mě, samozřejmě neprávem, podezírá z toho, že jsem si ty její zbraně pořídil hlavně pro sebe, ale vytrvale předstírám, že tomu tak není a ona zase, že mi to věří. :D
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Ženy a "zbraně na povolení"

Příspěvek od Petr1970 »

přesně... žena byla pacifistka.. pak sme si pořídili psa, napsanýho na ní.. udělala s ním všechno co šlo sama a chodí s ním sama...
k tomu LL, pak zbraně.. a ted jich má stejně jak já, ona chodí s mýma, já letos začnu s její (co jsem jí koupil, ten msch mě prostě láká:-))) )

na druhou stranu to chce umírněnost, takže si nekupuju flinty za 200k - osobně nevidím důvod, takže je to i tak doma v klidu :-)
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Ženy a "zbraně na povolení"

Příspěvek od BwanaHunter »

No velmi nerad bych, aby se tahle zábavná debata zvrhla v poměřování "laufů" a dohady, kdo je větší chlapák. Začalo to jako volná diskuze s větší či menší mírou nadsázky, a měla by tak zůstat. A ani si nemyslím, a snad nikde neříkám, že jeden názor, natož ten můj, je ten nejlepší nebo jediný správný. Jen to, že je můj a že to tak mám. Perfektně respektuju, že to máte tak jak máte, a že vám to vyhovuje. A vám by nemělo dělat problém totéž :D Taky je pravda, že vztah a soužití s každým mým psem trvalo dýl, než vztah a soužití s jakoukoliv mojí partnerkou, takže jako manželský poradce bych se asi fakt neuživil :lol: :lol: Je asi pravda, že každé manželství je o kompromisech. Nicméně maximální kompromis, kterého jsem schopen, je v rovině "nekecej mi do flint a myslivosti, a já ti na oplátku nebudu kecat do toho, jestli tu kabelku nebo boty potřebuješ, nebo ne" :lol: Určitě mě ovlivňuje i to, že "všechno dohromady" jsem měl naposledy s mojí první ženou, a následný rozvod, poměrně drahý koníček, mě z toho vyléčil, takže pak už nikdy. No a je jasné, co je moje starost a odpovědnost, aby bylo pořešené, zaplacené blablabla, a co si udělám se zbývajícími svými penězi, to je jen moje věc. Stojky nedělám, výplatu neodevzdávám, účty neskládám. A nechci to ani od ní. Proti ženám v myslivosti a lovkyním nic nemám, třeba jim i fandím, pokud to není ta moje :D . Les a myslivost je pro mě můj vlastní svět, ve kterém je mi dobře samotnému, nebo s dobrými kamarády, kde si můžu odpočinout do všeho, včetně té baby. Nicméně, tohle bych asi přežil. Jinak moje flinty jsou moje a její můžou být zase její. Stejně tak pes má jednoho pána a můj pes je můj a její pes je její. To znám z praxe dobře, protože střílet střílela jen moje první žena, ale nějaké psy jsme měli se všemi následujícími. Každý své. Netvrdím, že to je jediný správný způsob, ani dokonce, že je nutně správný. Ani že je to se mnou jednoduché :D .Jen je prostě můj, jinak to neumím a ani nechci umět, vyhovuje mi to tak. Včetně faktu, že prožít život, nebo jeho podstatnou část, v mnohaletém trvalém partnersko-manželském svazku, mi nebylo dáno do vínku. Je tolik bab a tak málo času... :D
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Odpovědět