Ženy a "zbraně na povolení"

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
Uživatelský avatar
Durell
Zkušený diskutér
Příspěvky: 731
Registrován: stř 25.1.2012, 16:43
Bydliště: PB-SK

Re: Steyr Mannlicher SM 12

Příspěvek od Durell »

Bwana, klobuk dole- v idealnom CHLAPSKOM svete by to tak fungovalo. Gratulujem, že sa ti darí si ho vybudovať . Niekedy je problem rozdeliť svoj čas a nieto ešte peniaze, aby boli všetci spokojní práca, synovia , žena .....

Všetko má svoje pozitíva a negatíva. Trvalo mi 20 rokov kým som si jakš takš zvykol na svokru a zvykať si na dalšiu no asi by ma " SEKLO " :lol: :lol: :lol: ( žena nemá sestru ) Takže niekedy je lepšie mať to " posvetené " a vklude :lol: :lol: :oops:

Inak na to krvacanie platí Horm antikonc. Zmierňuje, až odstraňuje ho a je použitelná celý mesiac. :lol: :lol: :lol:

Jeden kolega polovník si sťažoval, že ho žena nechce púšťať do hory viac ako raz za týždeň.
Vravím mu :" Keď začne pindať, zdrap babu, prehni cez koleno , stiahni jej gace a riadne naplieskaj a uvidíš ona dá pokoj "

Asi po dvoch mesiacoch som ho stretol a pýtam sa :Čo je? nikde si nebol , však som ti radil čo máš spraviť "
On na to :" Všetko som spravil jak si kázal , prehol stiahol aj som sa zahnal a vieš, že doma nieje až tak zle. " :lol: :lol: :lol: :lol:

Nikdy som neškemral, ale zvolil som vhodný čas na kúpu. :wink:
SAUER 202- 9,3x62, Swarovski z6i 2-12x50, Blaser R8 PS 6,5x284 Norma , Zeiss VICTORY V8 1.8–14x50, CZ 550 - 6,5x284 Norma Nightforce SHV 5-20x56, Sig-sauer 2022 spc 9mm Luger, zeiss conquest hd 8 x 42,Leica Rangemaster - 1600 B CRF
Jiskra
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 375
Registrován: stř 10.3.2010, 9:11

Re: Steyr Mannlicher SM 12

Příspěvek od Jiskra »

Bwana , totálně jsi mě odboural s tím tvorem , co týden krvácí a nechcípne :lol: . Jestli ty poslední dvě stránky stojí za hovno,tak konkrétně tuhle hlášku si budu pamatovat do konce života. Díky! :D
Uživatelský avatar
Durell
Zkušený diskutér
Příspěvky: 731
Registrován: stř 25.1.2012, 16:43
Bydliště: PB-SK

Re: Steyr Mannlicher SM 12

Příspěvek od Durell »

Tak to teda hej - zaradil som ju do zlateho fondu hlášok -" a jen v originálu " :D
SAUER 202- 9,3x62, Swarovski z6i 2-12x50, Blaser R8 PS 6,5x284 Norma , Zeiss VICTORY V8 1.8–14x50, CZ 550 - 6,5x284 Norma Nightforce SHV 5-20x56, Sig-sauer 2022 spc 9mm Luger, zeiss conquest hd 8 x 42,Leica Rangemaster - 1600 B CRF
bon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 474
Registrován: úte 04.9.2007, 16:46
Bydliště: Vysočina

Re: Steyr Mannlicher SM 12

Příspěvek od bon »

Poslední 2 stránky by si zasloužily zařadit do samostatného vlákna a do kurzu uchazečů o první lovecký lístek :lol:
Zbrojovák
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1627
Registrován: pon 21.3.2011, 7:19
Bydliště: Morava

Re: Steyr Mannlicher SM 12

Příspěvek od Zbrojovák »

Žena je pánové přece přející tvor - OVŠEM JEN KDYŽ JE JÍ TAKÉ PŘÁNO. Spokojená nebude nikdy, protože většinou sama neví co přesně chce a nedá pokoj dokud to nedostane. :roll:
A se ZHčkem v dobré kondici se toho dá nalovit tolik, co s kdejakým mannlicherem, jen chtít a mít dobrou optiku a střelivo :wink: nahlížeje na to čistě jako na nástroj, ne umělecký užitný předmět
Větší problém vrodiném soužití vs. myslivost je objem času a pohonných hmot
Mauser 98(Tymney/ERA) 9,3x62, Z.Diavari 3-9x42+ Vulcan v5= 720m/s
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Steyr Mannlicher SM 12

Příspěvek od BwanaHunter »

Durell> no v ideálním... je pravda, že takhle žiju a funguju a ty kdo mě znají, tak vědí, že to není machrování. Ale jak sám říkáš, je to něco za něco, a ty vztahy s opačným pohlavím mi vždycky fungujou jen nějakou dobu... Poslední bývalka mi při debatě na téma, proč už spolu nebudeme, řekla, že jsem byl pořád pryč a nechával jí pořád samotnou... a taky jsem už slyšel, že bych se měl oženit asi leda s flintou... :D Ale je to můj svět, líbí se mi tak a jinak už to asi ani neumím. A ženský? Těch je plný svět... jak to bylo - tolik ženských a tak málo času... :lol: :lol:
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Uživatelský avatar
Durell
Zkušený diskutér
Příspěvky: 731
Registrován: stř 25.1.2012, 16:43
Bydliště: PB-SK

Re: Steyr Mannlicher SM 12

Příspěvek od Durell »

Na to som ani nepomyslel, veľmi málo žien vie pochopiť, že môžme mať radi aj niečo iné ako ich.

Dôležité je, že žiješ spokojným životom a o to nám predsa ide všetkým .
Žena, ktorá má chlapa ako koníček náše nutkanie ísť do lesa, alebo len tak strielať nikdy nepochopí a bude to iskriť a vyčítať presne tú samotu ....

Treba najsť baby, čo majú aj svoj koníček - vedia si vážiť čas pre seba. Je to komplkované :D :D
SAUER 202- 9,3x62, Swarovski z6i 2-12x50, Blaser R8 PS 6,5x284 Norma , Zeiss VICTORY V8 1.8–14x50, CZ 550 - 6,5x284 Norma Nightforce SHV 5-20x56, Sig-sauer 2022 spc 9mm Luger, zeiss conquest hd 8 x 42,Leica Rangemaster - 1600 B CRF
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Steyr Mannlicher SM 12

Příspěvek od BwanaHunter »

No jeje, žena a muž jsou dva různý živočišný druhy, a ten co vymyslel, že mají žít spolu, měl hrozně zvrhlý smysl pro humor. Neboli tyhle smíšený manželství nedělají dobrotu... :lol:

No a lebo takto: "Povedala: Zviaž ma a mozes si robit čo chces" - Tak som posluchol.. "
Přílohy
rob_co_chces_m.jpg
rob_co_chces_m.jpg (146.95 KiB) Zobrazeno 7558 x
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
beskydak
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 141
Registrován: stř 02.9.2009, 10:54
Bydliště: Jablunkovský průsmyk

Re: Steyr Mannlicher SM 12

Příspěvek od beskydak »

Cybí ti tam - A IŠEL DO KRČMY :lol:
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Steyr Mannlicher SM 12

Příspěvek od dalas »

Bwana> To se nediv, když si řekl, že jdeš do lesa a neřekl jsi závazně kdy se vrátíš. :wink:
To já mám průpovídky typu " Ten předchozí majitel musel být teda ve velkých sračkách, když prodává funglovku ani ne za půlku" a pod.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Steyr Mannlicher SM 12

Příspěvek od BwanaHunter »

beskydak> ale ne do krčmy, do hory. Vždyť je to na tom obrázku... :lol:

dalas> Noooo, to já radši neříkám nikdy. Preventivně. Nerad lžu. Pamatuju se, jak jsem jednou v pátek večer odjel do lesa, na prasata. A přijel jsem v neděli odpoledne. Pikantní na tom je, že jsem fakt celou dobu byl v lese a lovili jsme. V pátek v noci se střílelo, do 4 ráno hledalo, tak chrupka v autě, probuzení za rozednění, tak půjdu ještě šoulnout, bachyně s rudlem na lukách, zase se střílelo, než se to zpracovalo bylo odpoledne...tak si ještě půjdeme na chvilku sednout...no a neděle je coby dup... :lol: Nebo jsme 23.12. jeli na Krušné hory, že půjdeme do lesa, sedíme do 8 max. pak slezeme, dáme si večeři a popřejeme Vánoce a pojedeme domů k maminám. No, svatý Hubert nám chtěl nadělit Ježíška, nebo je taky škodolibý, takže já sám střelil 2 ks, celkem se jich střelilo 5. To by vše bylo pořád fajn, jenže jeden kolega měl ten nápad, že jednu laň postřelil a to tak blbě, že jsme jí do půl dvanácté v noci doháněli v závějích místy po prdel... no zkrátím to, doma jsem byl na Štědrý den v 5 ráno v kufru celého koloucha, co se musel dostat do mrazáku... :D Těch historek by bylo víc. Já nikdy neříkal, že je to se mnou jednoduchý... :D
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
bon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 474
Registrován: úte 04.9.2007, 16:46
Bydliště: Vysočina

Re: Steyr Mannlicher SM 12

Příspěvek od bon »

. . . aneb jak pravil kolega, když se vrátil k rodině na Štědrý večer mírně pod parou: " klid doma byl, ale ta pohoda tomu chyběla" :lol:
Uživatelský avatar
Durell
Zkušený diskutér
Příspěvky: 731
Registrován: stř 25.1.2012, 16:43
Bydliště: PB-SK

Ženy a "zbraně na povolení"

Příspěvek od Durell »

No boli aj ťažké chvíle - sem tam som sa zamýšľal, že by bolo pohodlnejšie ak by sme sa množili delením. :lol: :lol: :lol:

Každopádne ten súčasný spôsob je príjemnejší :oops:


Bol taký dobrý týždeň, že padli 3 kusy a to bolo dosť aj na môjho otca polovníka. A v jednom týždni potiahnuť 3x do 03:00 a ešte cesta za rodinou. Hodinka spánku - deti do školy, práca - To fakt zmorí.
SAUER 202- 9,3x62, Swarovski z6i 2-12x50, Blaser R8 PS 6,5x284 Norma , Zeiss VICTORY V8 1.8–14x50, CZ 550 - 6,5x284 Norma Nightforce SHV 5-20x56, Sig-sauer 2022 spc 9mm Luger, zeiss conquest hd 8 x 42,Leica Rangemaster - 1600 B CRF
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Ženy a "zbraně na povolení"

Příspěvek od Tim »

Zajímavý téma :mrgreen:
No jo chlapi, to taky musíte umět vybírat :D Já s flintama teda problém nemám, ale je pravda, že 100k bych za flintu nikdy nedal. Je to hlavně proto, že k nim nemám bůhví jaký vztah a jestli mám na rameni ZD nebo Heym je mi asi tak ukradený, jako cena hovězího v Severní Korei.
Zato s autama je to u mně těžký. Někdy z kraje podzima jsem jel po Chebu a z bazaru na mně koukalo krásný Subaru Outback. A bylo tak krásný, že jsem za něj hned složil zálohu a zanedlouho jsem si ho dovezl domů. Manželce jsem na stůl položil klíčky a povídám jí, ať si jde vyzkoušet nové auto a jediný co se stalo bylo to, že se na mně podívala soucitným pohledem litujicim duševní choroby bližního svého, vzala klíčky a jela. Nikdy by jí ani nenapadlo mi to vyčítat (jedině se jí nelíbilo sfalšování jejího podpisu na kupní smlouvě v kolonce "manžel /ka s koupí automobilu souhlasí) protože jednak ví, že s mojí hlavou to není jednoduché a abych byl opravdu šťastný, musím si dělat radost a za druhé je dost skromná a pokud máme co žrát a střechu nad hlavou, neřeší za co utrácím. Dokonce ani to, že máme dvakrát víc aut než členů rodiny...
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
beskydak
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 141
Registrován: stř 02.9.2009, 10:54
Bydliště: Jablunkovský průsmyk

Re: Steyr Mannlicher SM 12

Příspěvek od beskydak »

[quote="BwanaHunter"]beskydak> ale ne do krčmy, do hory. Vždyť je to na tom obrázku... :lol:

:oops: Sakra, ja to znám v tom originálu jinak a tak nějak jsem se zakoukal na tu holčinu, že jsem si nevšim, že je ten obrázek rolovací :shock:
Odpovědět