Zlatá srnčí trofej

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
Odpovědět
Kleer
Častý návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 04.5.2007, 10:38
Bydliště: Prostějov

Zlatá srnčí trofej

Příspěvek od Kleer »

Je to už opravdu spoustu let nazpět, kdy jsem se několikrát zúčastil národního kola soutěže pro děti a mláde? o ZLATOU SRNČÍ TROFEJ. Myslím, že to bylo za mladší kategorii v r. 1988 (Lesonice) a za starší v r. 1989 (Kně?ičky) a 1990 (Fláje). Možná i r. 1987 nebo 1991 (ale nevzpomínám kde). Je zde na fóru někdo, kdo se také zúčastňoval těchto soutěží ???

Mimochodem na to stále v dobrém vzpomínám a je zajímavé, že některé vzpomínky a zážitky (i přes tu spoustu let) vidím stále jako dnes ...

TG
Marek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 584
Registrován: pon 04.12.2006, 11:01
Bydliště: Trutnovsko

Příspěvek od Marek »

No jasne :) 1995 Lesonice, potom Desky u Kaplice, pak 2x Jizbice, 99 Abertemy, tam jsem byl 3. ve starsich, apotom jako vedouci 2001 a 2002:) A okresak, dvakrat ve Vllasimi a v Benesove a 2x v Trutnove, jako poradatel.:)
Stopař
Moderátor
Příspěvky: 305
Registrován: stř 12.12.2007, 16:21
Bydliště: podhůří Jeseníků

Příspěvek od Stopař »

Chlapi tak tohle téma je super nápad - krásná nostalgie - já byl 1x Svoboda nad Úpou a 1x v Kně?ičkách, roky asi jako Kleer, ale nejsem si úplně jistý, mrknu doma na diplomy, zavzpomínám a Možná přijdu na přesný rok :D
Mauser M03 9,3x62 Zeiss Diavari VM 3-12x56 osnova 40
CZ 537 .243 Win Swarovski Nova 3-12x56
ZKM 452-2E .22LR Zeiss Diatal 6x42
Iž-58 M 16/70
moron
Nový návštěvník
Příspěvky: 48
Registrován: ned 23.9.2007, 23:00

Re: Zlatá srnčí trofej

Příspěvek od moron »

Ahoj,

na základě programů pro děti, které děláme s manželkou v rámci našeho MS a podle zásad lesní pedagogiky, nás oslovila místní ZŠ se žádostí o vedení přírodovědného kroužku včetně zaměření na myslivost.
Napadlo mě zkusit kroužek vést k účasti na Zlaté srnčí trofeji.
Máte někdo nějaké poznatky z praxe v této soutěži, zkušenosti a nápady které vám při práci s dětmi v tomto dobře fungovali?

Děkuji předem za dobré a funkční rady nebo reakce, ideálně na e-mail: rosta.moucka@gmail.com

Díky

Rosťa Moučka
chodec
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: pon 02.1.2017, 12:42

Re: Zlatá srnčí trofej

Příspěvek od chodec »

Ahoj, chtěl bych se zeptat pamětníků, kteří zažily v minulosti zlatou srnčí trofej, jestli by nemohli rozepsat jak taková akce v minulosti vypadala, popřípadě jak byla organizována.
Odpovědět