Ztracené a zapomněné věci

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Ztracené a zapomněné věci

Příspěvek od Petr1970 »

no poslední dobou co sem do rodiny koupil 16tku sem často za debyla na střelnici s modrejma "skeetovkama".. vžeyd mi nějaká zůstane v kapse když se jí starám o střelivo....

naposledy dneska se psem u rybníka - nosím sebou 3 minimagnumy a 2 slugy.. ted v létě navíc i 2 skeetovky na ránu pro psa když se ho chce přeskušovat..:-)

říkám: mám vystřelit na aport a klid u vody?.. jo..
tak zlomím, vybiju a šup.. 16 do 12 .....

zase za debyla jako asi 4x za poslední 2 měsíce, ale tady to nebylo na veřejnosti:-)
naštěstí byla jen jedna, druhá byla regulérní, co sem větví vyštouchal, už sem mohl střílet:-)
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
Jirka C.
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: úte 25.11.2008, 14:00

Re: Ztracené a zapomněné věci

Příspěvek od Jirka C. »

No tak to já jsem nechal flintu v hospodě po honu na drobnou. Naštěstí mi to došlo asi tak 3 minuty po odjezdu a nemohl za to alkohol, (byl jsem řidič) nýbrž čtyřky slečny hostinský, který mě při placení zaujaly v množství větším než přiměřeném :-)

Nože zmiňovat nebudu, pro ty jsem si vždycky zašel druhej den k vývrhu, ale mám podobnej zážitek s prstenem jako Marpie.

Na jedný naháňce jsem v tlaku ulovil siku - laň a jelikož jsem měl tenkrát asi měsíc po svatbě, tak jsem ještě nebyl zvyklej ten krám nosit na ruce. No a jak jsem si otíral ruce trsem trávy a po stažení ze stráně následně myl v řece, tak jsem ho vyhodil. Došlo mi to až při výřadu, kdy jsem dal při troubení levačku v bok a něco mi tam chybělo... No, nakonec to bylo fajn - museli jsme tam přespat i s pejskama - mimochodem, manželky nám tu historku dodneška nevěřej a myslej, že jsme chtěli prostě jenom bohapustě chlastat - a druhej den jsme vyrazili. Snubák se naštěstí neutopil, ale válel se dva metry od vývrhu.
Odpovědět