Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Vše o střeleckých dovednostech nutných k lovu
Odpovědět
zispo
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 374
Registrován: pát 15.1.2010, 6:13
Bydliště: jižní morava

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od zispo »

Jsme od tematu omlovám se. Kvalitní a drahé montáže to nepotřebují to je pravda. Na druhou stranu málokterý myslivec v ČR má kvalitní montáž. Stačí se rozhlédnou třeba při natláčce nam černou. Osobně mám zalapované všechny montáže a momentoví klíč mám doma a jednou za čas vše přetáhnu momentem. To už jsme hodně OT omlovám se.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od rimar77 »

máte si pořídit puškohled se šínou a lapovat se nemusí nic :D
MAK s kroužkama jsem taky nelapoval a není s tím problém
kounek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 534
Registrován: ned 11.7.2010, 17:47

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od kounek »

Taky vím, kde se dá sehnat :lol:

Posílal jsem poptávku na Mauser M03 a Blaser R8 v ráži 375HH, odpověď byla rychlá, věcná, cena o chlup lepší než na Frankonii, dodací lhůta taky bez problémů. Přístup p. Sentivaniho byl naprosto profesionální, není mu na snaze prodat co vytknout, přecijenom ho to živí...
Mauser M12MAX 308w; Blaser 750/88 5,6x52r/9,3x74r; Brno 502 243/12,Brno Stopper 458WM, CZ457
Dříve:CZ550Safari 375hh; CZ527; BO803.8; CZ550 9,3x62; IZH94; PPK K1 308w; Rössler Titan6 308w; Merkel Suhl 220E 9,3x74R/9,3x74R; ZKK600 30-06
Rogam
Zkušený diskutér
Příspěvky: 519
Registrován: sob 13.8.2011, 20:09

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Rogam »

kounek píše:....byl naprosto profesionální, není mu na snaze prodat co vytknout, přecijenom ho to živí...
Také zde svým svérázným přístupem jistě získává plno zákazníků, ale jak je vidět, zřejmě to funguje, reklama je reklama. :lol:
Naposledy upravil(a) Rogam dne úte 19.5.2015, 10:27, celkem upraveno 1 x.
kounek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 534
Registrován: ned 11.7.2010, 17:47

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od kounek »

Předem omluva za OT...

Jednání se mnou jako s potencionálním zákazníkem bylo s tím, co je psáno pod nickem MyslivecMilda diametrálně odlišné.

Osobní urážky jsou zde opravdu nevhodné, ani fóru nic nepřinesou. Už to tu jednou kdosi psal, pokud si jeho příspěvky přečte rozumný člověk, tak si udělá svůj názor jak na obsah, tak na úroveň autora, a tyto příspěvky ho pobaví. Osobně jsem si jeho příspěvky vždy rád se zaujetím přečetl, protože to, co občas napsal bylo opravdu úsměvné... :D
Mauser M12MAX 308w; Blaser 750/88 5,6x52r/9,3x74r; Brno 502 243/12,Brno Stopper 458WM, CZ457
Dříve:CZ550Safari 375hh; CZ527; BO803.8; CZ550 9,3x62; IZH94; PPK K1 308w; Rössler Titan6 308w; Merkel Suhl 220E 9,3x74R/9,3x74R; ZKK600 30-06
Rogam
Zkušený diskutér
Příspěvky: 519
Registrován: sob 13.8.2011, 20:09

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Rogam »

kounek píše:..... a tyto příspěvky ho pobaví. Osobně jsem si jeho příspěvky vždy rád se zaujetím přečetl... :D
Ano, pobaví :lol: Tím se ovšem nechci ani v nejmenším zastávat jeho osobních ataků, které byly opravdu za hranou, navíc zbytečné. Nepochybuji však o tom, že se rovněž zajíká nad některými zdejšími reakcemi, na to co napsal. K jeho obchodním dovednostem se nemohu vyjádřit, nemám zkušenost, ale rovněž ani nemám v sebemenším důvod o jeho profesionálnosti ve vztahu k zákazníkovi pochybovat.
Zbrojovák
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1627
Registrován: pon 21.3.2011, 7:19
Bydliště: Morava

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Zbrojovák »

k Mildovi nemám koment, z obch. hlediska snahu má, ale rovněž tam prosakuje vymívání hlavy a lhaní - někdo mu to třeba žere. Reno a Durrell jeho nemocnou osobnost vystihli trefně. :wink:
Mauser 98(Tymney/ERA) 9,3x62, Z.Diavari 3-9x42+ Vulcan v5= 720m/s
Rogam
Zkušený diskutér
Příspěvky: 519
Registrován: sob 13.8.2011, 20:09

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Rogam »

Zbrojovák píše:k Mildovi nemám koment, z obch. hlediska snahu má ............
To jo, ale ne vždy se dobře vede, asi smůla na společníky. :( Pokud se nepletu, tak ve všech čtyřech společnostech, ve kterých byl jako společník, pak nakonec skončilo v konkursu. - viz veřejně dostupné zdroje
jaroslavn
Častý návštěvník
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 15.5.2014, 14:14
Bydliště: jižní Čechy

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od jaroslavn »

kounek píše:Taky vím, kde se dá sehnat :lol:

Posílal jsem poptávku na Mauser M03 a Blaser R8 v ráži 375HH, odpověď byla rychlá, věcná, cena o chlup lepší než na Frankonii, dodací lhůta taky bez problémů. Přístup p. Sentivaniho byl naprosto profesionální, není mu na snaze prodat co vytknout, přecijenom ho to živí...
Sháněl jsem loni montáž pro Zeiss Diatal se šínou a tento pán se hrozně podivoval, co mě vedlo ke koupi tak hrozného puškohledu, že je to krám vyrobený v Maďarsku, nejlepší že je Meopta ( na 9,3x62 se mi dvě rozpadly) atd.. Prostě sranda, měl chuť jsem mu do telefonu něco říct. Ale montáž od něj mám a je opravdu kvalitní.
Mannlicher Luxus 9,3x62, ZKK 600 30-06
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Tommy »

Sentivány znám už nějakou dobu oba a co se týče přístupu k zákazníkům a vůbec obchodu, tak nemůžu říct špatný slovo. Sentivany st. alis myslivec milda je se svými názory trošku podivín, ale ten jejich obchod je na olomoucku jeden z nejlepších.
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2024
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od lovec »

Nasledujuce fotky stoja za to. Tema: "schopny" puskar, alebo ako doku*vit drahu optiku, ked si neviem rady s montazou na exkluzivnu zbran. K tomuto unikatu prisiel jeden znamy, ked kupil z druhej ruky nejaky solidny bergstuc, avsak nepasoval mu odstup oka od puskohladu. V skratke - po demontazi, tentokrat u solidneho puskara sa nestacili divit, co s tym dokazal ten mamlas predtym povyvadzat (kto mal prsty v povodnej "montazi" sa nam nanestastie nepodarilo dopatrat).
Poslali sme to do servisu Swarovski, takakto "zavada" je europsky, ak nie svetovy unikat.

ObrázekObrázek
9,3x62mm, .338 Remington Ultra Magnum, .300 Winchester Magnum, 7mm-08 Remington, .270 Winchester, .260 Remington, 6,5x47mm Lapua, .44 Magnum, 9mm Luger, 16/70, .22 LR
Every Shot Counts
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Tim »

Kristovy rohy! Co tím pan "puškař" zamýšlel?
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Uživatelský avatar
Reno
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 462
Registrován: pát 20.2.2009, 11:49

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Reno »

Třeba se jedná o dvojici kontrolních vrtů, které měly potvrdit či vyvrátit přítomnost dusíku uvnitř tubusu... :twisted:

Jinak fakt mazec! :shock:
zispo
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 374
Registrován: pát 15.1.2010, 6:13
Bydliště: jižní morava

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od zispo »

Tak to je vážně unikát. Myslím, že i ve fabryce se k tomu postaví tak a budou to ukazovat. Jsem zvědav zda to opraví, nebo dají noví tubus. Nemusí taky uznat reklamaci, proti napadení se reklamace nevztahuje, snad jen v rámci dobrých vztahů. :D
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od dalas »

Bych to tak nehrotil. Je to sice prasárna takhle zprznit puškohled, ale bez znalosti historie jak ten kontrakt na montáž probíhal těžko odsuzovat řemeslo. No a jsou lidé, kteří mají z různých důvodů pokřivený pohled na hodnoty.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Odpovědět