Fotopast BUNATY

Signalizace, hodiny a jiná elektronická zařízení
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lexa
Častý návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: stř 30.12.2009, 20:13
Bydliště: Břeclav

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od Lexa »

Podívám se,ale při špinavé čočce by měla být i denní fotka špatná. Ve dne je fotka super. Ale i tak díky.
Uživatelský avatar
pumahunter
Nový návštěvník
Příspěvky: 21
Registrován: pon 02.10.2017, 7:55
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od pumahunter »

Lexa píše:Zdravím. Taky jsem si koupil BUNATY s GMS modulem. Poradí mi prosím nějaký již zkušený optimální nastavení této fotopasti. Mám na mysli citlivost, rozlišení fotek, interval, ideální vzdálenost atd. Mám nastaveno rozlišení 5MP na zhruba 12 metrů a na fotkách těžko něco rozliším. Díky za každé info.
Dobré návody zde:
https://www.fotopast.shop/content/25-ja ... past-na-pc
https://www.fotopast.shop/content/24-po ... asti-s-gsm
https://www.fotopast.shop/content/26-ma ... cam-bez-pc
regis24
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 131
Registrován: ned 12.6.2016, 7:11

Re: Fotopasti

Příspěvek od regis24 »

Mám problém s mojí fotopastí Bunaty - praskly mi obě "zavírátka". Už jsem obeslal s dotazem pár prodejců, nikde jsem se nic o náhradním dílu nedozvěděl... nevíte někdo jestli by se to dalo nějak rozumně koupit?
bon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 474
Registrován: úte 04.9.2007, 16:46
Bydliště: Vysočina

Re: Fotopasti

Příspěvek od bon »

Taky už mi jedno "zavírátko" odešlo, tak že bych měl taky zájem :(
regis24
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 131
Registrován: ned 12.6.2016, 7:11

Re: Fotopasti

Příspěvek od regis24 »

Tak já mám vyřešeno. Napsal jsem na info@bunaty.cz a jelikož mám fotopast ještě v záruce dostal jsem 2 páry zaviratek. Tomu říkám jednání solidního prodejce. Za mě dostává 1*. Výměna je jednoduchá, trvá to minutku. Jsem spokojený jak miminko.
bon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 474
Registrován: úte 04.9.2007, 16:46
Bydliště: Vysočina

Re: Fotopasti

Příspěvek od bon »

Já taky :D ze stejného zdroje e-fotopast.cz. I za mě 1* (tedy pokud se nebudou muset měnit častěji jak baterky)
Karel61
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 310
Registrován: sob 06.2.2010, 20:53
Bydliště: Česká Kanada

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od Karel61 »

...
crif
Zkušený diskutér
Příspěvky: 606
Registrován: pát 07.3.2014, 20:12

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od crif »

Ono se dnes Karle šetří všude, co si vykládat. Klasický liten +tvrdidlo se vidí málo. Firmy v rámci úspor do toho přidávají křídu či granulovaný vápenec. O složce odolné vůči UV záření snad už mluvit nejde. Čili složek odolných málo, zato abiotických činitelů stejno. Pak to praská, kroutí se, nestabilita a to hodně velká při sebemenších změnách.
e-fotopast.cz
Nový návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: sob 12.7.2014, 23:38

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od e-fotopast.cz »

Vážený pane Karle , píšete , že vlastníte fotopast dva roky a 3x Vám prasklo zavírání. Pokud by se jednalo o výrobní vadu tak Vám praskne po týdnu používání. Spony jsou vždy jedny z nejcitlivějších částí fotopastí a to u každé, pokud máte zkušenosti s používáním například fotopastí ACORN tak po dvou letech je na fotopasti popraskáno skoro vše , zavírání baterií , zadní box a to samé u Scoutguardu nemluvě o vypínači . U BUNATY pokud Vám jakýkoli plastový díl praskne stačí napsat na info@bunaty.cz a díl máte do pár dnů doma a pozor zcela ZDARMA! Myslíte, že by to u jiné značky tak dopadlo? Neni pravdou, že praskají spony. V oběhu v ČR je více jak 5000 fotopastí BUNATY , věřte nebo ne, pokud by šlo o výrobní vadu tak neděláme nic jiného než posíláme spony. Tak jako každý výrobek z elektroniky i fotopast BUNATY se může porouchat,ale důležité je , že v 90% máte během několika dnů fotopast zcela novou a funkční, né tak jako u jiných značek , kde fotopast na oko opraví a nebo se zákazníkem nekomunikují. Servis a pomoc s nastavením k řešení spokojenosti zákazníků je pro BUNATY na 1. místě .
crif
Zkušený diskutér
Příspěvky: 606
Registrován: pát 07.3.2014, 20:12

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od crif »

Díky fotopastičko za malou reklamu, nicméně mám tyhle přístroje venku 365dní v roce a některé přes 7let. Vaši značku bohužel ne, tak se k ní nemohu vyjádřit. Nicméně, s ostatními nemám sebemenší problém. Ten byl pokud byla špatná instalace a prase to mělo jako "drbárnu".
Nemohu souhlasit s tím, že po dvou letech je už něco v pr..... :cry:
Karel61
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 310
Registrován: sob 06.2.2010, 20:53
Bydliště: Česká Kanada

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od Karel61 »

to e-fotopast
Tak fotopast Dörr bez GSM už mám asi sedm let bez jediné závady a nic na ní neprasklo. Samovolné praskání plastových dílů tedy normální není, jak se snažíte tvrdit. To, že poskytujete dobrý servis, je sice pěkné a chvályhodné (také jsem se o tom výslovně zmínil), ale mě opravdu nebaví vysedávat nad sepisováním reklamací místo myslivosti v rámci svého volného času, když mám v práci administrativy po krk.

Dodatečně opravuji vlastní nepřesnost: Fotopast Dörr jsem koupil v létě 2012 v Brně ve fotoobchodě na Pekařské. Mám ji tedy šestým rokem.
e-fotopast.cz
Nový návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: sob 12.7.2014, 23:38

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od e-fotopast.cz »

Žádné samovolné praskání neexistuje! Fotopasti prodáváme více jak 7 let vím o čem mluvím, to že Vám něco prasklo neznamená , že to praská všem , záleží také jak se k dané věci člověk chová , někdy to může být třeba jen smůla, že se něco pokazí. To že Vám jedna fotopast jedné značky vydržela a druhé ne neznamená , že to tak vydrželo každému. Někomu fotopast vydrží 5 let ( Dörr určitě neni na trhu 7 let) někomu třeba odejde těsně po záruce, ve spotřební elektronice mezi kterou patří i fotopasti záleží taky na štěstí a na smůle,ale rozhodně to neni o žádné výrobní vadě nebo něco takového, jak jsem psal pokud by nějaká výrobní vada existovala tak od rána do večera neděláme nic jiného než řešíme výrobní vady. Neexistuje na trhu fotopast nebo výrobce fotopastí, který by garantoval, že se fotopast nikdy neporouchá, Naopak během 7 let kdy se věnujeme fotopastem a neprodáváme nic jiného, Vím , že pravě fotopasti BUNATY patří mezi nejspolehlivější s minimem reklamací. Pokud fotopast prodáme tak naší snahou je , aby se zákazník zase vrátil někdy v budoucnu a zase koupil fotopast u nás, proto fotopasti BUNATY doporučujeme , protože Víme , že je minimalní pravděpodobnost reklamace, pokud se nějaká závada přece jen projeví Víme , že se závada odstraní rychle a spolehlivě, v tom je ten rozdíl oproti jiným značkám.
e-fotopast.cz
Nový návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: sob 12.7.2014, 23:38

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od e-fotopast.cz »

crif píše:Díky fotopastičko za malou reklamu, nicméně mám tyhle přístroje venku 365dní v roce a některé přes 7let. Vaši značku bohužel ne, tak se k ní nemohu vyjádřit. Nicméně, s ostatními nemám sebemenší problém. Ten byl pokud byla špatná instalace a prase to mělo jako "drbárnu".
Nemohu souhlasit s tím, že po dvou letech je už něco v pr..... :cry:
Jakou značku fotopasti máte 7 let? To je opravdu hodně slušný věk na fotopast.
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od Petr1970 »

kecy eshopysty.. mám 2x SG - 3 a 2 roky... ani na jedné nic neprasklo.. ani spony nic..

být to "by default" tak to praská ne? a vypínač také no problem
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
crif
Zkušený diskutér
Příspěvky: 606
Registrován: pát 07.3.2014, 20:12

Re: Fotopast BUNATY

Příspěvek od crif »

e-f> první fotopasti jsem měl dovezené z Rakous tuším na jaře roku 2011. Ještě bez gsm. Později jsem je nahradil s gsm. Nicméně ty původní slouží dodnes tam, kde nemám potřebu okamžitého sdělení.
Necelých 50ks slouží bez jediného problému.
UoVision.
Jinak mi samozřejmě fungují v rámci čehosi i jiné značky, se kterými jsem spokojený, v rozmezí 3-5 let.
Odpovědět