Úprava loveckých trofejí

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
Odpovědět
vhool

Příspěvek od vhool »

...jen se zeptam aldo ....a nemas potom trofej porovitou kdyz nechas tak dlouze pusobit peroxid?.....
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Příspěvek od Alda »

toho jsem se taky obaval. i kdyz pouzivam silnejsi peroxid, tak se mi to nezda. mozna je to tim, ze kdyz je to v igelitaku, tak se peroxid nevypari, jen se jim nasyti vzduch (nejsem chemik - to by nam mohl rici asi mosin), castecne se snizi koncentrace a nasyceny zduch se dostane i do hure pristupnych mist (moje vysvetleni). no, ale to poznam az po case, jestli trofeje zesednou...

jeste jedna zajimava vec, resp. dve :wink: :
1) v preposledni myslivosti psali, ze je dobre zchladit trofej po jejim vyndani z horke vody - tuk by se mel usadit na povrchu vody - ja bych spis usuzoval, ze se usadi primo na lebce. kdyz jsem delal ted posledni trofeje, vyzkousel jsem to, ale vysledek jsem nebyl schopen posoudit. mohl by nekdo s "chemickym" vzdelanim tento doporuceny postup potvrdit?

2) ted naposled jsem delal 2 srnce - jeden stary (muj) a jeden mladsi (kamarada), vse probihalo naprosto stejne - orezani, 3denni "macerovani", vareni s jedlou soli. meho jsem jen varil asi o ppul hodiny dele, ostatni procedury naprosto stejne, presto vsechno je trofej mladsiho srnce belejsi... ale proc? jediny rozdil je, ze jsem jej varil dele...
Ceska myslivost bude takova, jakou si ji my, cesti myslivci a lovci, udelame
smokry
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: pát 12.10.2007, 9:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od smokry »

Po uvaření postavím celý hrnec s trofejí i vodou, ve které se trofej vařila do umyvadla a pustím prvně horkou vodu - tuk plave na hladině a odplaví se a pak postupně vodu zchlazuji. Potom už následuje jen pracné obírání :?. Po obírání trofej ještě odmastím v roztoku jedlé sody půl až tři čtvrtě hodiny při 80 st. celsia. (teď z hlavy nevím koncentraci) a pak bělím. Je taky důležitý, aby lebka mezi jednotlivými operacemi nezaschla!!

Abych zachoval barvu zubů, tak trofej po vyvaření a obrání potřu 30 % peroxidem starým kartáčkem na zuby - zuby nepotírám. Pak trofej nechám na talíři a celé zabalím nebo strčím do igelišáku, aby trofej nevysychala a zakreju třeba novinama, aby to bylo v temnu. A pak trofej asi po 3-4 dny 1-2x/den opět potřu peroxidem. To? můj postup.
kromax
Častý návštěvník
Příspěvky: 67
Registrován: úte 27.5.2008, 10:59
Bydliště: Brno - venkov

Příspěvek od kromax »

to Alda: k tomu druhymu bodu-podle me je to tim, ze ten mladsi srnec ma mensi hustotu kosti nez ten starsi, proto se z jeho kosti tuk vyvaruje lepe a taky se do kosti lepe dostava peroxid a lip beli. Taky si myslim, ze usazovani tuku do kosti je rozdilne a nikdy se ti nepodari dostat varenim z kosti uplne vsechen tuk. Toz tak, to je moje vysvetleni.

P.S: jak byli ti srnci stari?
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Příspěvek od Alda »

to kromax: jeden mel 6, druhy 4 roky... je to mozny, jak to popisujes. diky za nazor :wink:
Ceska myslivost bude takova, jakou si ji my, cesti myslivci a lovci, udelame
precechtel
Zkušený diskutér
Příspěvky: 573
Registrován: čtv 07.12.2006, 20:11
Bydliště: olomouc

Příspěvek od precechtel »

kromě obecně zmiňovaného postupu / stažení, ořezání svaloviny, vyjmutí světel, mozku, odkrevnění, vyvaření, obrání, bílení / bych jenom zmínil, že odkrevnění provádím pokud lze tak v sudu o objemu 200 litrů pokud možno de??ové vody, lebku nějak zavěsím nahoře a krev klesá dolů. Odpadá neustálé vyměňování vody v kbelíku. Bílení provádím 10% peroxidem a to tak, že tzv. pro?lým obvazem z autolékárničky omotám lebku po pučnice / Alda toaležák, zkusím / a prázdnou mozkovnu vyplním vatou, vatu navlhčím peroxidem, lebku dám do igelitového sáčku či mikrotenu, lebku v mikrotenu dám do nerezového hrnce a napustím do něj vodu a do mikrotenu dám téměř nepatrné množství peroxidu. Voda přitlačuje mikroten k lebce, takže potřebuji jenom malé množství peroxidu. Nechám tak asi tři dny a potom zkontroluji. Zuby pokud mám ře?it, tak pokapu včelím voskem / jen u některých trofejí /. Celý postup je nejlépe provádět co nejdřívě po ulovení. Pokud není čas, tak je lépe celou palici dát domikrotenu a ?up s ní do mra?áku a preparaci provést až je čas a klídek, protože si to musím u?ít. F.
politice a politikům zmar
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Příspěvek od Lotr »

Dovolím si reagovat a nabídnout zcela nový, ale praxí už ověřený postup úpravy trofejí. Mám ji bezpečně odzkoušenou na srnčích trofejích, kolega z předchozího zaměstnání jí vyzkoušel na jelení trofeji a byl maximálně spokojen: Odříznutou hlavu máčím několik dní celou ponořenou v kbelíku s vodou, vodu samozřejmě pravidelně vyměňuji. Poté z hlavy odře?u maximum toho, co ořezat jde a hlavu klasicky uvařím tak, aby ?la co nejlépe odstranit masitá část, l?ičkou a proudem vody odstraním mozek. Důkladně oberu, co zbyde z vaziva, s tím si nelámu hlavu, protože mám zakoupen změkčovač vody a odstraňovač nečistot "?abka" (koupíte v každé drogerii, 400 g balení stojí smě?ných 24 Kč). Vezmu čistý hrnec s čistou vodou, lebku do ní polo?ím tak, abych neponořil i paro?í, nasypu 2 polévkové l?íce ?abky a cca 3/4 hodiny vařím tak, aby se voda jen převalovala. Poté trofej vyjmu, hrnec důkladně vypláchnu, naplním znovu vodou, opět ponořím jen lebku, ne paro?í (!) a naleju velkého panáka peroxidu a vařím další půl hodinky. Hotovo ! Lebka je na 100% zbavená všech mastnost, vaziv, tkání a nečistot a na 100% bílá a drží. Pozor na 2 věci: nikdy se Vám nesmí dostat do vody s přísadami paro?í, jinak také vybělí a vždy mezi výměnou vody s ?abkou a peroxidem musíte důkladně vypláchnout hrnec, nebo Vám to stra?livě vypění a bude vzpomínat na vojnu a na mazlák :lol: . Výhodami jsou na 100% bílá a vzorně upravená trofej a to, že při vaření v ?abce ani peroxidu to vůbec nesmrdí a můžete vařit třeba doma v kuchyni, ani? by Vám drahá polovice spílala do ničemů :D
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
machal
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 165
Registrován: čtv 31.7.2008, 7:38
Bydliště: Královeměstecko

Příspěvek od machal »

U? na dvou trofejích jsem vyzkoušel postup z myslivosti 05/08 a můžu vřele doporučit. :)
Browning BAR Long trac 30-06,Docter 8x56RD, Browning FN 12/12, Deutscher Wachtelhund
milanhb
Častý návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: pon 25.6.2007, 8:49
Bydliště: Vysočina

Úprava trofejí

Příspěvek od milanhb »

Minulý týden se mi povedlo střelit letos prvního srnce.
Byl to ©esterák asi po srážce s autem kýla a na jedno světlo neviděl.
Stáří cca podle dohadů 6+.
Otec mi vařil hlavu dvakrát dvě hodiny a pořád tuhý.
Co šlo jsem obral - spíše ořezal kočkám a potom po novu zkusil
Lotrovu metodu.Fungovalo to velice dobře a je hezky čistá.
Poslal bych fotku srnce,ale musel by jí někdo vložit.
Milan
hajnej
Nový návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: pát 25.4.2008, 12:54

Úprava trofejí

Příspěvek od hajnej »

To Lotr.
Kolika procentní používáš peroxid?
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Příspěvek od Lotr »

4 milanhb: jak říkám, je to už vyzkoušená metoda, tisíce děkovných dopisů :D
4 hajnej: doslova co kde seženu, když je nouze, kupuji 24% peroxid v drogerii. může být i silnější, metodě vaření to nevadí.
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
milanhb
Častý návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: pon 25.6.2007, 8:49
Bydliště: Vysočina

trofeje

Příspěvek od milanhb »

Dříve jsem to dělal v krystal.sodě bylo to ale takový moc ?lemovitý a soda ?rara i kosti.
?abka byla v pohodě.Dal jsem ji přiměřeně.
To samý s peroxidem 30% doma byl loňský tak jsem nejdříve trochu cvrknul na hlínu
(tvrd?í povahy do něj strčí prst-krásně zbělá a pálí) a když hezky pěnil tak asi 3dl do hrnce.
Dobrý.
Díky za dobrou radu.Milan
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Příspěvek od Lotr »

4 milanhb: Není zač, není to můj recept, dostal jsem ho od svého kolegy myslivce z předchozího zaměstnání. Výhoda ?abky je, že bezpečně odstraní všechny mastnoty, zbytky vaziv i zvěřiny, bezpečně vyčistí i těžko přístupnou mozkovnu. Radím jen mnou vyzkoušené. :wink:
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
mrazík
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 164
Registrován: stř 11.7.2007, 14:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mrazík »

Tak se přidám na chvalozpěvy. V neděli jsem vyzkoušel ?abku na lišku a musím říci naprosto super. :lol:
RMareta
Častý návštěvník
Příspěvky: 83
Registrován: sob 20.1.2007, 14:32

Příspěvek od RMareta »

No je tu zajímavé počtení,kdy se člověk doví další receptury.Já osobně používám klasický postup:ořezat,odmočit,uvařit,obrat,odmastit a vybílit. Jen se akorát divím,že někteří nemají problémy s bělostí lebky (ne okamžitou,ale po několika letech) když lebku omotají buďto toaležákem či vatou a bělí ji ve tmě.Já používám jen 30% peroxid,dříve jsem to tak taky dělal a lebka nebyla zrovna křídově bílá dle mých představ.Po roce jakoby další bělost ztrácela.
již delší dobu bělím tak,že vyčíhnu sluníčko a teplo (pokud možno i teplo) a peroxidem potírám právě na plném slunci.Nejlépe od 10h dopoledne a během poledních hodin.Za 4 hodiny procesu bělení je lebka jako křída a bělost drží leta.Ale chce to i teplo a čas-nejlépe sobota nebo neděle.Lebka se musí neustále potírat.Ale množství vypotřebovaného peroxidu je opravdu minimální.
Naposledy upravil(a) RMareta dne stř 01.10.2008, 8:38, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět