Novinky.cz: Střelec zabil na jihu Čech koně

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Novinky.cz: Střelec zabil na jihu Čech koně

Příspěvek od Andy »

http://www.novinky.cz/krimi/strelec-zab ... pjjhq.html

Obrázek

Snímek zastřeleného koně když ?il.
foto: Pro Novinky.cz Ladislav Danko

Pět a půl roku starého koně podle policie zabil mezi pondělkem a úterkem neznámý střelec v Kájově na Českokrumlovsku. Kůň zemřel ve výběhu na pastvinách po výstřelu z kulovnice nebo krátké střelné zbraně.

7.12. 2006 10:06
ČESKÝ KRUMLOV - "Pachatel jej trefil do prostoru bři?ní krajiny v místě jater, čím? zvířeti způsobil smrt," uvedla českokrumlovská policejní mluvčí Michaela Pavlíčková. Čtyřiadvacetileté majitelce vznikla škoda v desítkách tisíc korun.

"Veterinář provede pitvu zvířete a projektil bude předán policii k dalšímu šetření," doplnila Pavlíčková. Policisté důvody útoku na zvíře neznají, po střelci pátrají.
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

Tak tohle jsem už četl a dokonce jsem k tomu přečetl diskuzi na equichanelu. Jsme zase za vrahy, debily apod. . Jen doufám, že zjistí, že to bylo z pistole (to bych jim pak něco napsal)! Jestli ne, tak je ten trouba co ho střelil pěkný i?.! :twisted: Dělá nám pěkné jméno. Má se střílet jen na to co mám bezpečně obeznané! Pokud tam ta holčina má výběh a ten kůň se tam běžně vyskytoval a on ho střelil nějaký myslivec, tak bych mu vzal papíry a už nevracel. Vidím to totiž i z druhé strany. Máme doma 4 koně. Nepochopím jak si někdo může splést koně s vysokou! :!: :!: :!:
link na tu diskuzi http://www.equichannel.cz/diskuze/?o=ds ... yle=detail
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Jen jestli s tim konem pred tim majitelka neobjizdela krmelce :twisted:
Ne delam si srandu... uvidime kdo a cim ho pic.
Odpovědět