Ballistic Silvertip

Vše o loveckém kulovém střelivu. Vaše zkušenosti a názory.
Odpovědět
TT33
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 419
Registrován: sob 21.7.2007, 17:31

Ballistic Silvertip

Příspěvek od TT33 »

Má někdo zkušenosti s touto střelou? NOSLER/WINCHESTER PRODUCT.
Původně jsem si objednal střely AccuBond a obdržel jsem Ballictic Silvertip... :shock: nevím jak se chovají ani zda-li mají stejnou tvrdost jako střely AccuBond. Při zkoušce na střelnici jsou stejně přesný jako všechny ostatní produkty od Nosleru :wink:
tibi1
Zkušený diskutér
Příspěvky: 605
Registrován: stř 18.10.2006, 6:52

Příspěvek od tibi1 »

NBT neni zla ale je to podla mna v podstate technicky len imageovo vylepseny normalny poloplast...to ze interbond accubond NBT alebo scirocco vyzeraju navonok rovnako je len poziadavka na balistiku strely konstrukcne su skoro kazda ina...nektore veci si treba nasurfovat je to tam vsecko...este aj optimalne deformacne najnizsie a najvyssie rychlosti pre danu strelu
TT33
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 419
Registrován: sob 21.7.2007, 17:31

Příspěvek od TT33 »

tibi1 píše:NBT neni zla ale je to podla mna v podstate technicky len imageovo vylepseny normalny poloplast...to ze interbond accubond NBT alebo scirocco vyzeraju navonok rovnako je len poziadavka na balistiku strely konstrukcne su skoro kazda ina...nektore veci si treba nasurfovat je to tam vsecko...este aj optimalne deformacne najnizsie a najvyssie rychlosti pre danu strelu
NBT je výborná střela, používám ji k lovu v .223Rem. a .30-06Spr., dobře se chová i v 7x64, 7x65R a 9,3x62, kdo si u nás na ni zvyknul, tak už nechce měnit... do .300WM používám střelu AccuBond o váze 180gr., která má o něco silnější stěnu plá?tě, (200gr. jsem nepořídil sehnat). Ten dotyčnej Ballistic Silvertip, alespoň podle nákresu mi připadá konstrukčně stejný jako NBT, pouze je dra??í a má teflonový povrch. V ráži 30/308" ho dělají o váze do 180gr., takže ho vyzkouším... Zajímal mě jen názor toho, kdo s ním loví a zda-li se za tu povrchovou úpravu vyplatí připlácet... :wink:
Odpovědět