Myslivecká ochranná lovecká vesta

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Myslivecká ochranná lovecká vesta

Příspěvek od Leon »

co pro myslivce nevymyslej našel jsem to tady www.myslivost.cz/Upload/Soubory/Media_39_5_1.doc
Myslivecká ochranná lovecká vesta byla vyvinuta pro ochranu lovců a náhončích především proti zásahu z brokových zbraní. Balistická ochranná vlo?ka je konstruována tak, aby jí bylo možno vyjmout, je za?itá v nepromokavém obalu a nevyžaduje žádnou údr?bu. Balistická vlo?ka je dostatečně flexibilní a neomezuje uživatele v pohybu. Výsledky balistických zkoušek ve vojenské zkušebně Slavičín prokázaly, že tato vlo?ka účinně a bezpečně odolá vystřeleným olověným brokům již od vzdálenosti 10m (na vy?ádání předložíme zkušební protokol)

Věřím ,že Vás tato naše nabídka osloví a zvážíte,zda by se tato ochranná pomůcka neměla stát povinnou výbavou všech zúčastněných na lovech.

V případě Va?eho zájmu nás můžete kontaktovat na
tel.775 214 466 pan ing.Tom?ovský,ředitel nebo na mailu beranek@stonetex.cz, tel.777 123 925
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Příspěvek od Lotr »

Fakt zajímavá nabídka :lol: Tady je víc o firmě:

http://www.podnikatel.cz/katalog-firem/ ... 1020095000

Za chvíli budem chodit na hony jak zásahovka při vstupu do budovy. Na hlavách přilby s neprůstřelným plexi, na těle ochranné balistické vesty a honci budou nosit místo klacků balistické ?títy :lol: :lol: Vedoucí honu bude dávat povely vysílačkou alá FBI a z vyvýšených míst budou celou akci jistit přiznivci long range, aby nic neuniklo :lol: :lol:

P.S. neberte tenhle příspěvek vážně, ale tak nějak mi to nedalo :twisted:

Obrázek
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

bezvadně napsáno spisovatelský talent ti nechybí :lol: :lol: :lol: :lol:
ale teď beze srandy když vidím některý paka s flintou v ruce tak chych chtěl obrněný transportér :?
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Příspěvek od Lotr »

Mno tak proč ne. OT-90 má skvělou průchodnost terénem, vejde se do něj dost lidí (takový lepší babosed :lol: ) a je v něm i na něm dost místa, takže bude kde odvá?et ulovenou zvěř. když za něj zapojíme polní kuchyň, může se o svačině podávat teplý gulá?ek :lol:

Ale neobjevujme už dávno objevené: Tenhle klip já prostě miluju :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Hl8ZVID39vc

A tady je druhý, méně známý díl:

http://www.youtube.com/watch?v=NAUMrHnYFSY



vážně: už taky kolem mě několikrát profičely broky, jednou velice blízko, když jeden, nebudu ho jmenovat, zavíral na kachnách nabitou brokovnici a zmačkl přitom u svého ZH obě spou?tě. Jako mladý adept a honec jsem dostal při kruhové leči brokem do nohy, ty broky jen dopadaly z rány na vysokého kohouta. Nic se nestalo, mimo to, že to pěkně přes kalhoty ?típlo. Na poslední leči jsem dostal velikou čokoládu a táta se při odchodu z hospůdky tak trošku motal. Dodnes nevím proč :P :lol: Teď už je to promlčené, po těch 20-ti letech, tak to můžu zveřejnit 8)
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
Odpovědět