Právní rada - alkohol - řidičák - zbroják

Veškerá legislativa ohledně lovectví a myslivosti
lada barvar
Nový návštěvník
Příspěvky: 31
Registrován: pon 17.11.2008, 19:14
Bydliště: olomoucko

Re: Právní rada - alkohol - řidičák - zbroják

Příspěvek od lada barvar »

Ano Egone, je to hrozný svět. Člověk si dá pár panáků a hned ho šikanují !! :( Shodou okolností mi před chvílí telefonoval známý. Taktéž řídil pod vlivem, ale měl navíc ještě tu smůlu, že vozidlo naboural a domů nedovezl všechny kamarády. Pozn. není myslivec. Garantuji ti, že má úplně jiné starosti. Dám ti radu, apeluj na poslance ve vašem volebním obvodě ať prosadí hranici tr. činu třeba 3,8 promile, třeba ti to vyjde. Všem se omlouvám na OT. Názory některých mi ježí škáru :shock:
Toma
Zkušený diskutér
Příspěvky: 622
Registrován: úte 13.11.2007, 10:37

Re: Právní rada - alkohol - řidičák - zbroják

Příspěvek od Toma »

Teď je tu druhá věc ,aby byl pro všechny stejný metr.
Lovec zabíjí jednou ranou.
egon
Častý návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: pát 31.7.2009, 20:28

Re: Právní rada - alkohol - řidičák - zbroják

Příspěvek od egon »

Kamosovi vzali zbrojak, ta se ptam jestli by mel narok na vraceni,kdyz je ta amnestie.Prece od 1.1.2010 uz to nebude trestny cin,ale prestupek kdyz nekoho chytnou napityho.Tak na kazdyho stejnej metr nebo jak to bude.
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3396
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Právní rada - alkohol - řidičák - zbroják

Příspěvek od dalas »

:lol: :lol: :lol: :lol: stejnej metr :lol: :lol: :lol: v týhle zemi? Někde jsem četl, že se to do zákona vloudilo, ale že to tak nenechají. Ostatně do 1.1. je jen kousek, tak uvidíme.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Odpovědět