Oblečení Hillman

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
josefd
Nový návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 21.2.2008, 21:18

Oblečení Hillman

Příspěvek od josefd »

ted zacali u nas prodavat obleceni hillman znate to nekdo vypada to dobre a cena taky dobre jen co to vidrzi http://www.arms-cz.cz/novinky/
josefd
Nový návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 21.2.2008, 21:18

Re: panove oblečení Hillman

Příspěvek od josefd »

josefd píše:ted zacali u nas prodavat obleceni hillman znate to nekdo vypada to dobre a cena taky dobre jen co to vidrzi www.arms-cz.cz/novinky/
vcera jsem koupil obleceni hillman klobouk bunda kalhoty vypadato hodne dobre
palec
Nový návštěvník
Příspěvky: 48
Registrován: pon 02.3.2009, 13:41

Re: panove oblečení Hillman

Příspěvek od palec »

Koupil jsem si kompletni vybavu teto znacky = kalhoty, bunda, klobouk letni, klobouk zimni, rukavice a prozatim 100 % spokojenost. Kalhoty a bunda dokonce obstala pri dosledu loncaka v huste seci a malinaci - bez skrabancu a roztrhani. Musim rict, ze zn. Hillman za velmi malo penez moooc muziky.
Vse jsem nakoupil pres NET u oficialniho dovozce zn. Hillman http://www.cidpraha.cz/eshop/
CZ 550 LUX 8x57 JS, MEOSTAR R1 3-12x56 RD
Standa T
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: pát 16.10.2009, 16:44
Bydliště: Tábor / Vojkov

Re: panove oblečení Hillman

Příspěvek od Standa T »

palec píše:Koupil jsem si kompletni vybavu teto znacky = kalhoty, bunda, klobouk letni, klobouk zimni, rukavice a prozatim 100 % spokojenost. Kalhoty a bunda dokonce obstala pri dosledu loncaka v huste seci a malinaci - bez skrabancu a roztrhani. Musim rict, ze zn. Hillman za velmi malo penez moooc muziky.
Vse jsem nakoupil pres NET u oficialniho dovozce zn. Hillman http://www.cidpraha.cz/eshop/
Dobrý tip, objednal jsem také, ale musel jsem měnit - mají "nějaké menší" velikosti (mám skoro metrák, v pase 100 t.j vel.54, rifle 36), objednal jsem vel.56 a byly malé :( Naštěstí výměna za vel.60 bez problémů a do 10-ti dní. Jinak i přes zvýšená záda mají na můj vkus dost nízký pas. Za ty peníze ale dost dobrá volba. Testovat budu asi až po ježíškovi :wink:
dvojka CZ16/16, Mauser 7x64, + po tátovi dvojka Bajkal 16/16, a letos po strýci Mauser 8x57S
josefd
Nový návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 21.2.2008, 21:18

Re: panove oblečení Hillman

Příspěvek od josefd »

vcera jsem byl z obleceni 100% nadsen na nahance padal mokry snih a ja byl pod oblecenim suchy super muzu jen doporucit
ladaa
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: sob 02.1.2010, 11:32

Re: panove oblečení Hillman

Příspěvek od ladaa »

Zdravím.
Tohle téma mě velice zaujalo,to oblečení vypadá skvěle. Jak moc je to zateplené? A jsou někde uvedeny parametry použité membrány?? Díky za odpověď
josefd
Nový návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 21.2.2008, 21:18

Re: panove oblečení Hillman

Příspěvek od josefd »

ja to zateplene nemam ale je to nachystano na vlozku jsou tam knofliky a membrana parametry tam nekde je myslim ze je to na mojem odkazu a jeste se me libi ze se nato nechyta bodlci a proti malini je to taky odolne :wink:
Standa T
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: pát 16.10.2009, 16:44
Bydliště: Tábor / Vojkov

Re: panove oblečení Hillman

Příspěvek od Standa T »

ladaa píše:Zdravím.
Tohle téma mě velice zaujalo,to oblečení vypadá skvěle. Jak moc je to zateplené? A jsou někde uvedeny parametry použité membrány?? Díky za odpověď
Mám jen kalhoty, ty jsou zateplené jen lehce, "vaťáky" to nejsou, ale neprofouknou - chce to nějaké spodky. Podšívka po jägrovkách pěkně klouže, takže se v nich i dobře chodí- nešponují. Membránu jsem zatím nezkoušel, ale při delší chůzi je poznat menší prodyšnost - na "oběhnutí "úseku-obeznání černé si je neberu :wink:. Na štont ano :wink:
dvojka CZ16/16, Mauser 7x64, + po tátovi dvojka Bajkal 16/16, a letos po strýci Mauser 8x57S
palec
Nový návštěvník
Příspěvky: 48
Registrován: pon 02.3.2009, 13:41

Re: panove oblečení Hillman

Příspěvek od palec »

Dnes jsem si objednal novou kolekci od Hillmanu, tak jsem zvědavý jaká bude ... :wink:

http://www.zbraneamysliveckepotreby.cz/ ... /8-2-Bundy
CZ 550 LUX 8x57 JS, MEOSTAR R1 3-12x56 RD
hamposh
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: pát 24.8.2012, 11:52

Re: panove oblečení Hillman

Příspěvek od hamposh »

Hillman je prostě mazec, taky už jsem si novou kolekci objednal. Nic lepšího než jejich Tech Jacket bundu jsem totiž zatím na sobě neměl. Pár kousků už mají i v prodejně a na eshopu www.zbraneamysliveckepotreby.cz , prý bude za pár týdnů komplet katalog.
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: panove oblečení Hillman

Příspěvek od Petr1970 »

hillman mě pěkně se...e... od února sem si našel jejich nábojovej pás s kapsičkama... od března volám do firmy.. nejdřív červen, pan srpen, pak začátek září a teď konec září...

možná je to promakaný, pěkný... ale když to neumí dovézt, proč to čeští šmelináři nabízí?:-) člověk pak skončí u cizího eshopu....

sem na to natěšenej, ale koupit se to nedá....
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
j.stepus
Nový návštěvník
Příspěvky: 32
Registrován: ned 27.5.2012, 22:08

Re: panove oblečení Hillman

Příspěvek od j.stepus »

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak jste spokojeni s bundou Evo Tech. Přijde mi poměrně tenká na sezení v zimě, neni v ní kosa? Nebo je to spíš o kvalitním termo prádle? A ještě jeden dotaz, jak vypadají ty reflexní prvky na bundě, jestli to neni moc křiklavé? :wink:
novottom
Nový návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: pon 24.1.2011, 13:31

Re: panove oblečení Hillman

Příspěvek od novottom »

bundu mám a zima mně v ní nikdy nebyla, je pravda, že pod ní nosím zminované termoprádlo, už jen z důvodu dobrého odvodu potu... křiklavá mi nepřipadá, ty pruhy jsou poměrně malé...
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: panove oblečení Hillman

Příspěvek od kojot »

Neodolal jsem a pro bundu Hillman Evo Tech Jacket si jdu taky. Na omak parádní, akorát síla materiálu, permeabilních a izolačních vrstev budí trochu nedůvěru při nadcházejícím zimním období. V únoru dám vědět, jak se osvědčila.
Kdo netermí s námi, termí proti nám
hamposh
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: pát 24.8.2012, 11:52

Re: panove oblečení Hillman

Příspěvek od hamposh »

Ta nová bunda Exclusive2Coat je masakr, těším se na ni přes půl roku. Bohužel nová informace je, že není na prodejně, ale na cestě, a někdo se "uklikl" předem:(
Jinak výbavou je na tom hodně podobně jako Tech Jacket, která je taky na svoji "tloušťku" úplně nepochopitelně teplá i při velkých mrazech. Kdyby sis pod ni vzal nějaký hrubý svetr, tak by ta membrána asi ani správně nefungovala, to musí být navenek prodyšné. Takže termoprádlo by ti mělo úplně stačit. Ty oranžové pruhy mi tam osobně nikdy nevadily, protože nijak nerazí a roztáhnou se maximálně při nějakých gymnastických cvičeních, které neprovádím často.
Co jsem zjistil o barvách já, tak celá nová kolekce je laděná do hněda narozdíl od loňské zelené. Mně přijde ten civilnější design spíš jako plus pro nošení normálně ve městě.
Jo a celý katalog nového Hillmana je tady, akorát to nejde stáhnout, jenom prohlížet:(
http://issuu.com/hillmanbg/docs/hunting ... geNumber=1
Naposledy upravil(a) hamposh dne čtv 27.9.2012, 10:59, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět