?e by veverka?

Co se nám podařilo ulovit bezezbraní
Odpovědět
Majkl
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 174
Registrován: stř 10.1.2007, 13:13
Bydliště: Vyškovsko

?e by veverka?

Příspěvek od Majkl »

včera jsem se byl odpoledne projít a samozřejmě vzal sebou fo»ák.Sedl jsem si na kazatelnu na rohu lesa, který je kolem dokola olemaván keři černého bezu. Za hoďku mě upoutal na levo nějaký pohyb. Je to foceno zhruba na třicet metrů a udělaný výřez. Zahlídl jsem jen něco bíleho a pak jsem v tom poznal "veverku"! Dva km od vesnice. :twisted:
Ta druhá je v zahradě a měl jsem radost, že jde kosák pěkně vidět.

http://album.volny.cz/dominicek42/brows ... wse_page=0
MAUSER M03 8x57IS,Zeiss Victory Diavari 3-12x56 T* kříž 60
Bettinsoli diamont lux 12/76,12/76
BRNO Mod. 1 cal 22 Long Rifle
ESCHENBACH trophy AS/P 8x56B
ESCHENBACH farlux selctor D 8X42BG
Mosin
Zkušený diskutér
Příspěvky: 633
Registrován: sob 14.10.2006, 10:20
Bydliště: jižní MORAVA

Příspěvek od Mosin »

:shock: Tak to jsem ještě neviděl. To u vás po revítu behaj takové veverky :?: :lol:
Jinak opravdu pěkné foto.
To máš asi dobrý fo»ák. No já s tím mojim toho zase toliko nenafotím (tak pěkného) :cry: Nu co?. Ale opravdu pěkné.
CZ 550, 308 Win. / CZ 527 Varmint 223Rem / CZ 550 300WinMag / BO 98 9,3x62
ZG 47 8x57 JS / ZBK 110, 5,6x50 RM + 12x70 / ZP 16x70 / IŽH-27EM-1C 12x70
Majkl
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 174
Registrován: stř 10.1.2007, 13:13
Bydliště: Vyškovsko

Příspěvek od Majkl »

...za rok, těch "veverek", potkám v lese a na polích docela hodně. Ale že by mi takhle seděla kousek od posedu?! až budu s flintou a budu hospodář a nebo myslivecká stráž a bude opět víc než těch dvěstě metrů a bude............. Tak to už tam ale zase nebude ona a s ní zmízí určitě i spousta zajíčků atd.! když mám sebou svýho jezevce, tak ji aspoň prožene. :wink:
K tomu fo»áku. když jsem se rozhodoval co koupit, vyšel v loni na podzim článek v myslivosti o fotoaparátech. Tak jsem pročetl to i to co se dalo sehnat na netu a koupil. Je to Panasonic FZ-50. Jsem s ním spokojenej. Fotky dělá super, jen musí být pěkný počásí.(světlo) Koupil jsem si i předsádku, která ten 12x optický zoom ještě 1,7x znásobí. Pak se mi povede i taková fotka té "veverky". Jinak toho moc nafoceneho nemám. Nějaké srnčí, ale bylo to v pohybu.Teď nemám moc času. Narodil se mi před dvěma týdny druhý prcek tak se v noci moc nevyspím. A přes den to nějak nejde. Teď se ještě učím na zkoušky.(lovecký lístek). A snažím se připravit pejska na jarní zkoušky.
MAUSER M03 8x57IS,Zeiss Victory Diavari 3-12x56 T* kříž 60
Bettinsoli diamont lux 12/76,12/76
BRNO Mod. 1 cal 22 Long Rifle
ESCHENBACH trophy AS/P 8x56B
ESCHENBACH farlux selctor D 8X42BG
Odpovědět