Myslivecké oděvy pro ženy

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Hynek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 171
Registrován: stř 29.11.2006, 12:48
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Myslivecké oděvy pro ženy

Příspěvek od Hynek »

Jelikož mě při toulkách honitbou začala aktivněji doprávázet i má přítelkyně, chtěl bych se vás zeptat jsetli nemáte nějaké zajímavé odkazy ne myslivecké oblečení pro ženy...?
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Myslivecké oděvy pro ženy

Příspěvek od rimar77 »

řešila to moje manželka a nakonec to vyřešila Bushmenem nezávysle na tom nám to povrdily a i některé její další kamarádky že oblečení pro venek pokud chce trošku v tom i vypadat a cítit se úpohodlně jedině Bushman, Baner ani Afars na ženy nešijou a vypadají v tom hrozně takže tak
Hynek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 171
Registrován: stř 29.11.2006, 12:48
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Myslivecké oděvy pro ženy

Příspěvek od Hynek »

Máš nějaký link na spolehlivý eshop?
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Myslivecké oděvy pro ženy

Příspěvek od rimar77 »

my nakupujeme v obchodě ale jinak todle jsem dal do googlu a máš tu přímo firemní eshop a ten určitě bude seriózní .-)
http://www.bushman-outlet.cz/pro-zeny.html
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Myslivecké oděvy pro ženy

Příspěvek od Zdenek41 »

Nedavno jsem viděl slečnu oblečenou z toho slovenskýho šopu,myslím v tom fiském kompletu.Mimochodem moc jí to seklo,jen mi k ní neseděl ten starší děda. :wink: Nová doba.Jinak u Kettnera jí oblečeš celou.Cenově sice víš,ale podle mojich zkušeností kalhoty bunda vydrží i 10let a to ven chodím pořád.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Myslivecké oděvy pro ženy

Příspěvek od rimar77 »

zdeněku máš pravdu že ty slovenské oděvy jsou super taky se jí to líbilo na natůře, mně teda už ppodstatně méně naštětstí dostala rozum a Ketner je super však v něměcku taky mají v myslivosti myslím 30% nebo jak jsme to kdysi četl takže pro ně je to velká skupina zákazníků a něco pro ně vyrobí. Hynku no jinak nejlepší radu co ti mohu dát vyber konto a zajeďte do Lysý na Natůru a tam jí oblékneš, obuješ, vyzbrojíš atd. :-)
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Myslivecké oděvy pro ženy

Příspěvek od Leon »

vám se to machruje když máte normální ženský ale ta moje má 63cm v pase tak si ani v Lysé neškrtne :lol: :lol: :lol: :lol:
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Myslivecké oděvy pro ženy

Příspěvek od Zdenek41 »

Leone,leone šetřit na ženě se nemá :wink: A na jídle nešetři. :wink: Ale kettner dělá i pro ty menší i děti.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Myslivecké oděvy pro ženy

Příspěvek od rimar77 »

leone mám sestřenku ač 20 let postavu má jak 12ti letá holka stejně jako tvoje žena a ten Bushmen jí maximálně vyhovuje takže musíš tam :-)
zdeněk 41 na ženě šetřit musíš jinak nakoupí spoustu kravin místo kterých můžeš nakoupit spoustu nábojů a ty vystřílet krásně do terče na střelnici :wink: :lol:
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Myslivecké oděvy pro ženy

Příspěvek od Leon »

Zdendo já nešetřím šetří sama kdyby jsme měly doma prosklenou lednici tak ji ani neotevře :lol: :lol: :lol: Bushman je mi mísu ten má kalhoty na ženský od 71-74cm a to je o 10cm víc,kouknu na toho Kettnera jestli tam nebudou něco mít
CZ 550 american 308win.
janaA
Častý návštěvník
Příspěvky: 55
Registrován: úte 19.1.2010, 18:31

Re: Myslivecké oděvy pro ženy

Příspěvek od janaA »

Některé věci jako mikina,bunda,vesta se dá sehnat i od Petexu,je nejlepší tam zavolat a poradit se. Opravdu největší problém jsou kalhoty,já jsem se štěstím sehnala v Praze v myslivosti - jsou sice pánské,ale s elastenem,takže s páskem docela dobře sednou. Prodavačka mi říkala,že se je tam ženský kupujou. Jinak je to dost problém,pobavili mě takhle v Affarsu,když jsem jim napsala,že sháním dámské myslivecké oblečení do lesa,nabídli mi fešnou sukýnku :lol:
Karel61
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 310
Registrován: sob 06.2.2010, 20:53
Bydliště: Česká Kanada

Re: Myslivecké oděvy pro ženy

Příspěvek od Karel61 »

Jedna myslivkyně ve státech si založila výrobu mysliveckého oblečení jen a speciálně pro ženy. Vypadá to velmi koketně, jsem rozhodnut to ženě objednat k narozkám.
Odkaz je www.proishunting.com
Gerbera
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: stř 27.11.2013, 9:07
Kontaktovat uživatele:

oblečení pro ženy

Příspěvek od Gerbera »

Chtěla bych se zeptat, jestli použiváte nějaké speciální ženské lovecké oblečení? Existuje néco takového? Obrázek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zde můžete levně vytvořit svůj web
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: oblečení pro ženy

Příspěvek od Zdenek41 »

Pokud se jedná teda opravdu o klasické oblečení.... :wink: s membránama s upravou povrchu atd....Tak se s ním zabívá,každý výrobce.
http://www.kettner.com/at_de/damen.html
http://www.alp-jagd.at/
http://www.e-hunter.cz/cz-detail-892194 ... stvim.html
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Myslivecké oděvy pro ženy

Příspěvek od Petr1970 »

záleží co, ty venkovní "hadry" západní firmy dělají, jak zde napsáno..
jinak co se týče společenských (vesty, košile) tak třeba i margita.sk (ale má to skoro každá česká ženská, moc výběr není)
navíc u tohodle je nutné si to vyzkoušet - střih atd...

jinak v případě že je sponzor nebo tiskárna, doporučuji harkila, seeland, laksen - dámské věci:-) moc pěkné...
http://obchod.progles.cz/harkila/harkila_bundy/damske
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
Odpovědět