MMO - počůrávání

Pejskové a jejich výcvik
Odpovědět
pavlina
Nový návštěvník
Příspěvky: 39
Registrován: pon 14.2.2011, 20:43

MMO - počůrávání

Příspěvek od pavlina »

Dobrý den, mám 8 měsíčního MMO, máme problém s počůráváním, to ovšem není způsobeno nečistotností, ale počůrává se ve spánku. Chtěla jsem se zeptat jestli s tím má někdo zkušenosti. Byli sme již u několika veterinářů, poprvé sme dostali antibiotika na močový měchýř, ještě jsem kupovala brusinkový extrakt a vařila urologický čaje. Po týdnu bylo vše v pořádku. Na kontrole prý také vše v pořádku. Ovšem druhý den se počůral zas. Jeli jsme k jinému veterináři ten udělal sono, játra, ledviny, močový měchýř podle sona vše v pořádku, rozbor moči byl velmi málo kyselý a velmi řídký avšak bez absolutní známek zánětu.Na to jsme dostali vitamín C a změnili jsme granule. Pak sme nechali udělat rozbor krve kde byla zjištěna vyšší hladina kortizolu, štěněti bylo 5 měsíců. Tedy sme měli zkusit zjistit z čeho má stres, ale opravdu mě nic nenapadá, žádné změny ani tvrdý výcvik na něj neuplatňuji. Dostane vynadáno opravdu jen když si ze mě dělá vyloženě dobrý den při výcviku. A to je jen zvýšení hlasu a pohrození prstem. Jinak krev ukázala správnou funkci jater i ledvin. Dále se pes nepočůral další tři týdny a potom znovu ve spánku. u veterináře nám řekli at ještě počkáme, že to může být vývinem a vstupem do puberty. Takto se to opakuje 3 měsíce. Dva týdny klid pak se zase pomočí. Má někdo s tímto zkušenost?
janaA
Častý návštěvník
Příspěvky: 55
Registrován: úte 19.1.2010, 18:31

Re: MMO - počůrávání

Příspěvek od janaA »

rozbor moči byl velmi málo kyselý a velmi řídký
Jestli mu ledviny álo zahuštují moč,nemůže je mít v pořádku. To nemá co dělat se zánětem,ale s funkcí. Doporučuju najít veterináře odborníka! Jinak jako prevence na ledviny a močovou soustavu je dobré dávat brusinky a kapky z lichořeřišnice. Ten kortizol ukazuje na špatnou funkci nadlevin nebo celkově hormonálního systému
pavlina
Nový návštěvník
Příspěvky: 39
Registrován: pon 14.2.2011, 20:43

Re: MMO - počůrávání

Příspěvek od pavlina »

Toto je nejlépe hodnocený doktor ve středočeském kraji. Moč nebyla zahušťována díky tomu že mu něco chybělo ve stravě. stejně tak mu tam udělala neplechu antibiotika. Mluvila sem s více odborníky Veterináři po podávání C se mu moč upravila a měl ji už dobrou... to jsem tam už nepsala (moje chyba), ted má již moč dobrou vitamín C nepodáváme. moč je v normě. Funkce nadledvin je taky jednou možností... ovšem nechápu že se počůrává v takto dlouhých intervalech. To že nemáte dobrou moč neznamená že vám selhávají ledviny to se zjišťuje z krve...
pavlina
Nový návštěvník
Příspěvky: 39
Registrován: pon 14.2.2011, 20:43

Re: MMO - počůrávání

Příspěvek od pavlina »

Jiní odborníci mi řekli, že se s tím nesetkali... A když tak u fen... Byla mi doporučena homeopatika... Ale ráda bych zjistila jestli někdo neměl se svým psem stejný problém jako vodítko...
Odpovědět