Zver a motorova vozidla - kolik kusu vam ridici nahlasi?

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Zver a motorova vozidla - kolik kusu vam ridici nahlasi?

Příspěvek od Andy »

U nas cca 2ks/rok. Cili zbytek hadam ze konci v kufru. Barva byva na silnici dost casto.
nohavica stanislav
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 119
Registrován: pon 25.9.2006, 16:25

Příspěvek od nohavica stanislav »

U nás každý rok 4-6ks.srnčí zvěře. Domnívám se že to je jen část skutečnosti. Jednou u nás na kolejích skončil i losí býk který přešel z polska. ještě se z něho navybíralo asi 30.kg. zvěřiny .strojvůdce hlásil že přejel koně.
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

Mě volá policie tak 3-4x za rok k srnčímu. To je když má někdo havarko a řeší to přes ně. Jinak si myslím, že ostatní to hodí do kufru a tradá domů. Já jednou udělal srnče u sousedů a zavolal jsem dle zákona sousedního hospodáře aby o tom věděl. než přijel tak se srnče zvedlo a ode?lo. :) :)
Tomfi
Zkušený diskutér
Příspěvky: 647
Registrován: pát 06.10.2006, 5:10
Bydliště: českomoravské pomezí, 575 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomfi »

My máme štěstí,že nám přes honitbu vede jedna silnice druhé třídy,kde je minimální až střední provoz a jedna třetí třídy,kde nejezdí skoro nikdo.Hlá?ený máme max 1ks/rok,a barva na silnici není skoro vůbec vidět.
Ale určitě tam nějakej zajíc a Možná i srnče zařve a skončí v kufru nebo někde za?ité.
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

To máte stěstí. O zajících ani nemluvím. Před 3,5 rokem u nás otevřeli silnici přes zaječí komoru. Během pár měsíců tam skončila skoro celá populace. :( Bylo to ze začátku 5-8 zajíců denně. bohužel jsme to pro? . Měli jsme je zkusit pochytat a pustit jinde, ale ve sdružení nebyla vůle.
vhool

Příspěvek od vhool »

Takto smutne mi dnes zacal den :cry: ,ve 4.15 mi volala policie k nehode.vysledek vidite.rocni srnecka v dobre kondici.stalo se to v huste obydlene casti mesta.pro zajimavost uvadim ze mela na zadnim behu v oblasti trisel cerstve zhojene a bez nasledku potrhani od psa.je to smutny pohled co myslite? :cry: :cry:

Obrázek
Naposledy upravil(a) vhool dne úte 27.3.2007, 14:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

hmm... tak dobrou chut. :twisted:
Odpovědět