Remington 770

Vše o kulovnicích a malorážkách
jolky palky
Nový návštěvník
Příspěvky: 7
Registrován: pon 28.2.2011, 15:49

Re: Remington 770

Příspěvek od jolky palky »

Řekl bych obrácený obraz....jak ukazuje tu tubu na čištění tak je zrcadlově obrácená.....navíc by levá verze musela být v nabídce...
nisus
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: pát 04.1.2008, 9:47
Bydliště: Královehradecko

Re: Remington 770

Příspěvek od nisus »

S těmi náboji si myslím že je to tak jak píše Leon. Jeden kolega mi také říkal že je to nějaká špatná serie. Ale to si tak trochu nemyslím. Když jsem minulý rok koupil kulovnici, vzal jsem si k ní i krabku nábojů tuším 9,5g SPCE. A problém s nimi jsem už popsal a o dva měsíce později jsem koupil také od S&B PTS a se střelou jsem spokojen, ale problém hilzen je stejný. CHtěl bych až dostřílím krabku zkusit ty Silvery od Winchestra.

Až je odzkouším dám vědět. Jen nevím kdy, není skoro co lovit :P


Jinak děkuji za Vaše názory.
canis
Nový návštěvník
Příspěvky: 7
Registrován: úte 18.10.2011, 22:22

Re: Remington 770

Příspěvek od canis »

zdravím.mám zajem si 770koupit v 308w na lov srnčí,černá a vyjimečně vysoká a rád bych váš názor na spolehlivost zbraně nebo jaké jsou její klady a záporymá cenu si danou flintu koupit a nebo se raději podívat po nějaké slušné komisi.díky za názory
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Remington 770

Příspěvek od kasari »

canis píše:zdravím.mám zajem si 770koupit v 308w na lov srnčí,černá a vyjimečně vysoká a rád bych váš názor na spolehlivost zbraně nebo jaké jsou její klady a záporymá cenu si danou flintu koupit a nebo se raději podívat po nějaké slušné komisi.díky za názory
četls tohle téma od začátku :?:
Ulkomaalainen...
krabat
Nový návštěvník
Příspěvky: 24
Registrován: pát 02.9.2011, 10:07

Re: Remington 770

Příspěvek od krabat »

kasari: Právě že asi četl, jsou zde dvě rady: 1. za ty prachy slušná puška. 2. stojí za hovno. Takže si canis může hodit pětikorunou a rozhodnout se...
vhool

Re: Remington 770

Příspěvek od vhool »

ja bych to specifikoval asi tak ze je to slusna pracovni flinta za ty prachy i kdyz v ocich mnoha zde stoji za hovno :wink: ....bohuzel jsem zatim nejak nenarazil na neci spatnou zkusenost s touto zbrani a jsou zde same info typu "jedna pani povidala" ja mel v ruce jak 710,715 tak 770 a i jsem si z toho vstrelil,zodpovedne mohu rict ze za nejakych 11 tisic jsem nemel v ruce lepsi NOVOU flintu (sestavu) .znovu podotykam ze tahle flinta a celkove sestava neni koncipovana jako zbran s ambicemi byt ozdobou trezoru,je to ciste farmarska zbran na kazdodeni tahani,blbuvzdorna prumerne presna a maximalne jednoducha puska stejne jako treba maji delnici v CKD faracky ... pro svuj ucel jsou dobry ale do tanecnich s nimi asi taky nikdo nepujde :wink:
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Remington 770

Příspěvek od Leon »

přesně vhool ze 770 jsem už střílel mockrát a pokaždý pohoda :wink:
je to flinta která nenadchne ale uspokojí :!:
CZ 550 american 308win.
krabat
Nový návštěvník
Příspěvky: 24
Registrován: pát 02.9.2011, 10:07

Re: Remington 770

Příspěvek od krabat »

vhool, leon: Díky, tohle jsou rady od lidí kteří mají osobní zkušenost (a ne jen že si to myslí), podle nich se už může každý rozhodnout.
Uživatelský avatar
ridgeback
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 185
Registrován: pon 14.4.2008, 16:20
Bydliště: pardubice

Re: Remington 770

Příspěvek od ridgeback »

Je nějaký podstatný rozdíl mezi 770 a 715 (mimo tvaru pažby)?
Ruger M77 LH 30-06 Meostar R2 2-12x50, dvojka 16/70, hnědý Labrador, Forester
vhool

Re: Remington 770

Příspěvek od vhool »

podstatny rozdil tam neni,pouze pazba a trosicku modifikovany zasobnik pro lepsi manipulaci jinak je to defacto 710/715
duch Pampuch
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 366
Registrován: čtv 02.8.2007, 13:32

Re: Remington 770

Příspěvek od duch Pampuch »

Tahle hracka nevypada spatne, je tam orezane co slo, ale zachovane podstatne veci (spoust..) Mozna jeste vice muziky za zhruba stejne penez je marlin, ale mozna jsem mel v ruce jen podareny kus :D . Mel jsem je obe pred sebou najednou a met vybiral, koupil bych marlina
Uživatelský avatar
Choochoo007
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1406
Registrován: úte 28.11.2006, 20:34
Bydliště: Jižní čechy

Re: Remington 770

Příspěvek od Choochoo007 »

Taky si myslim, asi bych to prirovnal 120 vs Favorit. Obojim se da jezdit, ale asi bych sel do aspon Felicie :wink:
Pod Marlina bych nesel, preci jen to taky musi delat aspon trochu radost.
Myslivost se scvrkává na sezení u hromady žrádla a natláčky, kdy se bezhlavě pálí po všem[figi]
Mr. Fox
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 319
Registrován: ned 27.6.2010, 12:11

Re: Remington 770

Příspěvek od Mr. Fox »

A co ta optika na 770 (3-9x40 Bushnell ) chodí s ní někdo do lesa nebo jí hned měníte??
canis
Nový návštěvník
Příspěvky: 7
Registrován: úte 18.10.2011, 22:22

Re: Remington 770

Příspěvek od canis »

díky za odpověd...jasně že jsem četl všechno možné o nejen 770.ono jak už bylo napsáno tak je to tu jedna paní povídala-prostě jenom jako teorie,čekal jsem praktiky,jako odpověď tipu-sekání při přebijení,volný chod uzávěru atd.takový ty nešvary.je fak,že 20ti letou myslivost jsem neměl moc možností zkoušet co a jak.ale kulobrok začína tlačit na rameni:-)hold nejsme nejmladší.no a ze známích nikdo remingtona v této kategorii nikdo nemá proto tento dotaz zde:-)no budu de muset podívat po prodejnách v regioně kdo ji má a uvidíme....ale reprezentační flintičku nechci a ono asi hodně lidí s blasery začíná kupovat praktické flinty.protože bazary a inzerce jsou těmito "repre"flintama plný,ale pořádná poctivá práce nejenom našich zbrojířů bývá většinou přes celou republiku.tož zatím čau a ještě jednou dík
Uživatelský avatar
ridgeback
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 185
Registrován: pon 14.4.2008, 16:20
Bydliště: pardubice

Re: Remington 770

Příspěvek od ridgeback »

Po této debatě jsem se byl podívat v Praze v prodejně renesance. Zde mají skladen remington 715, remington 770 a kulovnici Marlin (myslím xl7), v ceně od 9.800,-Kč do 11.600,-Kč. Oba remingtony jsou až na pažbu shodné. U 715 po zmáčnutí spouště vždy poskočila klika závěru. 770 je prodávána s puškohledem. Puškohled má záměrnou osnovu nit a rozhodně není vhodný na večerní čekání. Marlin mi přišel festovnější. Vůle závěru v otevřené poloze je značně menší nežli u rem. a chod závěru byl přesnější a hladší. Z krabice má velice dobře seřízenou spoušť.
Ruger M77 LH 30-06 Meostar R2 2-12x50, dvojka 16/70, hnědý Labrador, Forester
Odpovědět