CZ-USA CANVASBACK

Vše o brokovnicích
Odpovědět
snipo
Nový návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: úte 10.8.2010, 6:36

CZ-USA CANVASBACK

Příspěvek od snipo »

Dobrý den, chtěl jsem se optat na tuhlenc brokovnici. Rád bych, kdyby mi napsal někdo, kdo tuto zbraň vlastní jestlik spokojenost či né. Mám doma 2 brokovnice a to ZP a baikala bohužel všechno v ráži 16/16. Chtěl jsem si koupit nějakou levnou brokovnici v ráži 12. Hledám levnou brokovnici nejlépe jednospoušť neboť bych si aj občas zašel zapráskat na sřelnici. K lovu si říkám, že by se hodila i na škodnou jelikož má tato brokovnice komoru 76 tak by se dalo využít i nějakých silnějších nábojů. K té střelnici nejsem žádný závodník a zajdu si bouchnout tak 3 za rok. Spočítám li počet výstřelů, tak bych se mohl dostat max na 500 ran za rok. Budu rád za jakoukoliv informaci díky moc
xv.leo
Nový návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 06.5.2010, 7:29

Re: CZ-USA CANVASBACK

Příspěvek od xv.leo »

Dobrý den, zmíněnou brokovnici vlastním již druhým rokem. Jsem s ní spokojen, střelba s ní příjemná, zpracování na dobré úrovni, krásné dřevo. používám jí převážně k lovu. Jediná vada je, že nemá zkoušku na použití ocelových broků. V dnešní době bych Vám rozhodně doporučil koupit brokovnici se zkouškou na ocelové broky.
Posmiros
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 02.8.2012, 12:48

Re: CZ-USA CANVASBACK

Příspěvek od Posmiros »

V úterý ji budu mít pokud mi sedne do ruky a tak doufám, že to bude dobrá volba :) Až s ní něco nastřílím, tak jí tu pak zhodnotím :)
CZ 550 Standart .308 Win.- Meopta R1r 3-12x56 RD
CZ 557 Predator .308 Win - Pard NV008S
Bettinsoli Diamond Lux 12/76, 12/76
Posmiros
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 02.8.2012, 12:48

Re: CZ-USA CANVASBACK

Příspěvek od Posmiros »

Tak už je to doma a první dojmy :) Zatím jsem z toho nestřílel (snad ve čtvrtek zkusím trap), protože ještě nemám průkaz zbraně :) Nečekal jsem od toho nic extra a taky to zpracování nevypadá úplně nejhezčeji, třeba rybiny na pažbě nejsou zrovna nejkrásněji udělaný a je vidět, že je to levnější kozlice :) všechno jde dost ztuha... zavírání zbraně, pojistka, čudlík na přepínání hlavní... Mělo by se to snad trochu ochodit a hlavně aby to dobře střílelo a bylo spolehlivý, to je nejdůležitější :D
CZ 550 Standart .308 Win.- Meopta R1r 3-12x56 RD
CZ 557 Predator .308 Win - Pard NV008S
Bettinsoli Diamond Lux 12/76, 12/76
Uživatelský avatar
chitus 123
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: pon 25.1.2010, 23:33
Bydliště: Jižní morava

Re: CZ-USA CANVASBACK

Příspěvek od chitus 123 »

Má tato zbraň vyhazováky?Popřípadě šla by puška u puškaře upravit pro vyhazováky?
Nikdo není tak bohatý,aby si mohl koupit svoji minulost.
Posmiros
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 02.8.2012, 12:48

Re: CZ-USA CANVASBACK

Příspěvek od Posmiros »

chitus 123 píše:Má tato zbraň vyhazováky?Popřípadě šla by puška u puškaře upravit pro vyhazováky?
nemá, ale za cenu 9700,- jsem vcelku spokojen :D mám vystříleno asi 100 patron a zatím dobrý, akorát ruce mám volšový takže moc netrefuju :lol: Mám půjčenou vrhačku a až mi přijdou asfalťáky tak budu střílet a střílet :)
CZ 550 Standart .308 Win.- Meopta R1r 3-12x56 RD
CZ 557 Predator .308 Win - Pard NV008S
Bettinsoli Diamond Lux 12/76, 12/76
zigira
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12.9.2011, 14:37

Re: CZ-USA CANVASBACK

Příspěvek od zigira »

Dobrý den všem.Já sice nejsem lovec ale mám v úmyslu si koupit brokovnici CZ-USA Canvasback na rekreační střelbu.Chtěl bych Vás na tomto fóru požádat o radu.Již nějaký čas se snažím zjistit zda má tato brokovnice baskuli ocelovou či slitinovou a jakou úpravu má vývrt hlavní,jestli je chromovaný a pod.Mluvil jsem ze třemi prodejci v obchodech a názor pokaždé jiný.Brokovnici nikdo neměl skladem a tak jsem se nemohl přesvědčit.Z dostupných informací jsem to přesvědčivě také nezjistil.Prosím poraďte.Děkuji
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: CZ-USA CANVASBACK

Příspěvek od motolada »

Určitě ji tu někdo má.Za mě,hlavně tvrdochrom a baskule kov ale na sport to moc nebude...
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: CZ-USA CANVASBACK

Příspěvek od fesoj »

Posmiros, Ty máš soukromou schválenou brokovou střelnici ? Aby sis nezadělal na průser - stačí jeden aktivní blbec, který si půjde stěžovat a je to, lidi jsou svině, znám to z vlastní zkušenosti.
Kritériem pravdy je praxe.
josse
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 132
Registrován: sob 22.5.2010, 20:30

Re: CZ-USA CANVASBACK

Příspěvek od josse »

Krom CZ Upland Ultralight jsou všechny CZ-USA s ocelovou baskulí. A kvalita odpovídá ceně, nebo spíš je za tu cenu lepší (dle mého suběktivního názoru, než ruské brokovnice určitě) a o tom co tvrdí a od čeho odrazuje prodejce bych si taky držel nadhled, sám se bude snažit prodat to na čem má lepší marži a co má na skladě...
(tady to vlákno je asi taky vhodné na sloučení s vlaknem Brokovnice CZ-USA)
Odpovědět