Myslivecké zážitky

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
Odpovědět
Josef Kuřitka
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 27.9.2006, 17:15
Bydliště: Brno

Příspěvek od Josef Kuřitka »

Vážený myslivče! Tímto Vám gratuluji k ulovení jednoho kusu selete černé zvěře a přeji " Lovu zdar".

P.S. Nebyl jsi příl? traumatizován zbraní s přímota?ným závěrem?
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Lovu dik! :) Vsak si to povime Josefe v sobotu. Blasser je blasser. Neni to zla flinta (taky aby byla za ty prachy), ale dlouhodobe bych se bal to vis :-)

Nicmene v tu chvili jsem primotazny zaver opravdu neresil. Prasatka byla nadherna. Hlavne ten pocet! Letosni "zima" udelala svoje... tolika selat jsem v zivote na raz nevidel. Snad mozna jednou... v obore :lol:
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

Andy chlape Lovu zdar.Tak konečně. :D
Uživatelský avatar
Steyer
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 433
Registrován: úte 12.12.2006, 22:56
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Steyer »

Andy Lovu Zdar !!! :D
Každá hodina, strávená na tomto fóru, je ničím proti vteřině strávené v lese.
Umění není něco "zabít", ale nechat žít...
Tomfi
Zkušený diskutér
Příspěvky: 647
Registrován: pát 06.10.2006, 5:10
Bydliště: českomoravské pomezí, 575 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomfi »

Andy i ode mne přijmi gratulaci lovu zdar
nohavica stanislav
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 119
Registrován: pon 25.9.2006, 16:25

Příspěvek od nohavica stanislav »

Andy dovol abych se připojil k zástupu gratulantů a vyslovil své skromné LOVU ZDAR.
Uživatelský avatar
lörinc
Zkušený diskutér
Příspěvky: 962
Registrován: čtv 24.5.2007, 17:33
Bydliště: Prostějovsko

Čekaná

Příspěvek od lörinc »

To Andy: lovu zdar. Jinak jsem se vrátil z dne?ní ranní čekané. Moc se mi ve 3.45 z postele nechtělo, ale snec volal. Po přečtení o my?kování tady na fóru jsem si vzal i my?kovačku (mám od fy devana a ještě jsem ji nePoužil). Zasedl jsem na rybářskou stoličku kolen čtvrt na pět. A jen tak zamy?koval, za deset minut mi přišla kmotra. Po úspěšné ráně zůstala v ohni, ale potom odskákala někam do trávy. Po hodině jsem se šel podívat do okolí nástřelu a liška byla tam, ale ne zhaslá. Jak mě uviděla tak ještě utekla!!! :shock: do ječmene kde jsem ji dostřelil. Později jsem viděl je?te jednu lišku, ale přišla mi do zad a zamávala mi oháňkou. Taky přišla na my?kování. K tomu jsem viděl i dva srnce, ale ty jsem nechal " do chovu". I tak to bylo pěkné a úspěšné ráno. Ta my?kovačka mě nadchla. Zítra půjdu na tu ségru :wink: :wink: . Střílena win.243, SaB - asi proto ta díra. Nebo než Tak foto asi nebude nevím jak ho sem dát.[/img]
Aldak
Častý návštěvník
Příspěvky: 53
Registrován: stř 17.1.2007, 12:04
Bydliště: Dražice
Kontaktovat uživatele:

selátko 28.5.07

Příspěvek od Aldak »

Ahoj všichni
včera večer se mi podařilo ulovit selátko.Bylo to na tom samém místě jako v pátek s Andym. přišel ten samý rudl ve složení cca 4-5 bachen a cca 15-20 selat.Selata jsou všechna stejná co se týče velikosti. Tohle byla bachnička.
přišli sice o hodinu déle( už sem chtěl jít domu) ale chvíli jsem počkal a stálo to zato.Selátko ve vohni bachna ještě funěla a vrčela ale pak odtáhla.Vstřel 3 prsty za plecí spíš k měkotě a výstřel přes žebra.

http://album.volny.cz/aldak2007/view.ph ... page=2#img
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Jeee to je ale peknej braska! :shock: :o

Aldaku LOVU ZDAR! Zaradil ses mezi vrahy nevinnych selatek! :twisted:
Tomfi
Zkušený diskutér
Příspěvky: 647
Registrován: pát 06.10.2006, 5:10
Bydliště: českomoravské pomezí, 575 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomfi »

To lorinc: lovu
To aldak:
Lovu zdar.
Koukám, že s Andym máte co grilovat, ani větší ro?t nepotřebujete :-).
Myslím, že příště, už se jim moc chtít nebude přijít.
Andy tohle nebyl brážka, ale sestřička :wink:
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

Jeee to je ale pěkná sestřička. :wink: :lol: :lol:
Lovu zdar!
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
vhool

Příspěvek od vhool »

to aldak: lovu zdar chlape :wink: ...a dobrou chut :lol: :lol: :lol:
Aldak
Častý návštěvník
Příspěvky: 53
Registrován: stř 17.1.2007, 12:04
Bydliště: Dražice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aldak »

To lorinc : LOVU ZDAR
A všem LOVU DIK
vhool

Příspěvek od vhool »

Tak vazeni kolegove,dnes se mi stala tezko uveritelna prihoda ktera je mozna jen v CZ.rano jsem byl soulat a omrknout nejake ty srnecky.kdyz jsem se vracel k autu tak jsem na louce zahledl zalehleho cca 4 leteho spicaka tak do 3/4 slech s naznakem vidlicky na jednom paruzku a lodyhami do S.nadherne odstrelovy kus.mel jsem idealni podminky.vitr sel od neho,o me nevedel a byl 60-70m daleko.jelikoz jsem byl na asfaltce (stara nepouzivana komunikace) tak jsem zalehl do pangejtu a cekal.tesil jsem se ze takto pokrtim 8x64S a jen jsem cekal az se zvedne.po cca 10minutach projel kolega autem domu z reviru a to srnce zvedlo a zacal se v klidku pastvit.kdyz se natocil kolmo tak prisla moje chvile.stal naprosto vzorove a mel jsem ho temer pres celou osnovu (zoom na 12x) zamiril jsem tesne za predni beh tesne pod lopatku a bum.srnec ztuhl,byl videt aerosol po vystrelne a srnec znacil komoru tak jak se pise v knizkach.proste tak jak to ma byt.po dvou skocich odesel jeste cca 10 kroku a bylo videt jak z neho unika sila.po cca 10 metrech pomalu zalehl a zhasl.zapalil jsem si cigaretu a vychutnal si okamzik ktery nezevsedni.jelikoz jsem mel psa v aute a na srnce jsem videl tak jsem si rekl ze dopreju zazitek i pidovi protoze jiz delsi dobu jsme nic dohledavat nemuseli tak at si procvici barvu alespon na tom kousku a chtel jsem se snim podelit o okamzik kdy se prichazi ke kusu.nutno dodat ze cca 150m od mista kde srnec lezel je stary barak ktery zde zustal po zruseni jedne vesnice kvuli tezbe uhli.bydli zde individuum ktere cas od casu pytlaci ale tak chytre ze na neho legalni cestou nemuzem a navic synacek je u policie tak ho vykreje.v tu chvili jsem si tuto skutecnost neuvedomil a doplatil na to.nez jsem zasel pro auto tak panacek zauradoval :evil: .kdyz jsem zavedl pidu na nastrel kde jsme nasli asi 4cm ulomek zebra a velky cakanec barvy,jasne cervene (ne zpenene) coz znacilo zasah aorty a pida bez problemu dorazil na misto zalehu tak jsem uzasem onemel.zaleh cely od barvy a srnec nikde a ani stopy ze by se zvedl a odesel.zacali jsme chodit v kruhu a asi 15m od zalehu jsme narazili na dalsi barvu ale podivne umistenou na vrskach travy a v nepatrnem mnozstvi.v zapeti jsem pochopil.pida chytl stopu a zastavil se az u vratek na dvur toho individua.jelikoz zacinalo prset tak se barva zacala smyvat a tudiz dukazy sli do haje.roztomili pan se mi pres plot vysmal a poslal do.... asi vite kam.ted mi reknete co snim mam udelat aby me nezavreli :evil: :evil: :evil:
w.e.n.aaa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: sob 02.12.2006, 10:54

Příspěvek od w.e.n.aaa »

To Whool: Todle se opravdu může stát jen v CZ ...todle je na rozbití huby!
Odpovědět