kožený klobouk

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

kožený klobouk

Příspěvek od Petr1970 »

Ahoj,
zařizuju znovu šatník a narazil jsem na problém - nechá se v cz koupit (nechat ušít) kožený lovecký klobouk? tvarově něco takového (http://www.hunting-shop.cz/produkty/mys ... WER091056/) ale ne z plstě ale z kůže? dovezl jsem svému otci před 8 lety z ameriky originál (trošku menší hlava) a dodnes tluču hlavou o futra že jsem si za ty peníze nekoupil i sobě......
díky za tipy případně zkušenosti ano-ne (do této chvíle sem nosil pouze plátěné jungle-haty atd..)
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
Pavel-K
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: pát 27.3.2009, 20:39
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: kožený klobouk

Příspěvek od Pavel-K »

Přesně toto sháním už taky dlouho. Klasické australáky nejsou , řekněme příliš myslivecké, líbíl by se mi přesně tento stejný střih, v kůži. Další problém je u kůže alespoň trošičku myslivecká barva.
Uživatelský avatar
chitus 123
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: pon 25.1.2010, 23:33
Bydliště: Jižní morava

Re: kožený klobouk

Příspěvek od chitus 123 »

Servus,mám kožený klobouk,který už nenosím.Máte tam SZ,takže kdo dřív.....................
Nikdo není tak bohatý,aby si mohl koupit svoji minulost.
Pawelos
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 14.4.2011, 16:58

Re: kožený klobouk

Příspěvek od Pawelos »

Může mi někdo poradit klasický, myslivecký klobouk na každodenní nošení? Něco v tomto stylu: http://www.pro-myslivce.cz/zbozi/panske ... uk-010-742
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: kožený klobouk

Příspěvek od Leon »

vlnu nebrat kouše to a za rok je to jak onuce :? proto jedině z králičí srsti sice to je drahý ale vydrží :wink:
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: kožený klobouk

Příspěvek od Zdenek41 »

Klobouky ty pravé se dělají ze zaječí vlny a nekoušou :wink: Jinak klobouk z kůže se hodně vozí z JAR a spostu kopií prodávají naši asijští spoluobčané.Vydrží a cena je velmi dobrá :wink: Pokud chceš náš výrobek stačí najít western obchod pro konáky.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: kožený klobouk

Příspěvek od Leon »

Zdendo dnes to je všechno králičina možná někdo ještě dělá zaječinu ale to bude asi darda já loni sháněl novej a zase jsem koupil Tonak a i ten je podle mě mastnej http://www.tonak.cz/index.php?typ=TSA&s ... =150624157
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: kožený klobouk

Příspěvek od kojot »

Koupil jsem v Lysé před třemi lety kožený klobouk z hrubě broušené kůže a barvený do zelena. Na krempě je našitá hnědá kůže a kolem hlavy je zelený splétaný cop z kůže zelené. Jedním slovem luxus, co stál poslední den výstavy 700,-
Na to že je z Polska, drží výborně, ale není impregnovaný a po čase proprší. Do dneška se taky mlátím do palice, že jsem si nekoupil alespoň ještě jeden.
Kdo netermí s námi, termí proti nám
vitor
Nový návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: stř 09.2.2011, 15:39
Bydliště: Olomouc

Re: kožený klobouk

Příspěvek od vitor »

atlan_sugen
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: úte 26.2.2013, 19:03

Re: kožený klobouk

Příspěvek od atlan_sugen »

BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: kožený klobouk

Příspěvek od BwanaHunter »

Dobré kožené klobouky, a přeci asi jen méně "kovbojské" než australáky, dělá třeba firma Rogue z JAR,jak psal Zdenek. V Evropě lze koupit, objednat, třeba zde, osobní zkušenost, velmi dobrá, kupoval jsem od nich klobouky přesně pro otce :):

http://www.kendrickimports.com/rogue/hats.html

Jinak ze zaječí vlny mám klobouky 2, levné nebyly, ale je to super.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Odpovědět