Přírodní ?ivly

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
Odpovědět
Pampalini
Častý návštěvník
Příspěvky: 97
Registrován: pát 11.5.2007, 18:08
Bydliště: Broumovsko
Kontaktovat uživatele:

Přírodní ?ivly

Příspěvek od Pampalini »

Doufám že nevadí, když jsem zalo?il nové téma. Ale byl jsem inspirován bouřkou, která u nás řádila minulé pondělí.
Tady je pár fotek kazatelny, která nevydržela její řádění. Pech je že jsme tuto kazatelnu opravovali asi 2 dny předtím. Někdo do ní najel a jedna noha byla vražena dovnitř a byla celá zkřížená. Dokonce přežila i lednovou vychřici v tomto stavu (tato vychřice u nás schodila asi 6 kazatelen), tento zásah však už neměla šanci přežít. Prkna, okýnka a třísky z ní byly 20 m kolem. Hospodář, když to viděl, tak v první chvíli myslel že tam řádily vandalové a ono to bylo ze zhora. Řeknu vám pánové, že bych tam nechtěl sedět. Teď, jak začne bouřka tak hned ma?u domů k mamince pod peřinu.

http://album.volny.cz/pampalini/browse. ... wse_page=0
Uživatelský avatar
Steyer
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 433
Registrován: úte 12.12.2006, 22:56
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Steyer »

tak to je slušný tornádo - a pak že u nás nejsou ... ! :twisted:
Každá hodina, strávená na tomto fóru, je ničím proti vteřině strávené v lese.
Umění není něco "zabít", ale nechat žít...
w.e.n.aaa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: sob 02.12.2006, 10:54

Příspěvek od w.e.n.aaa »

Loni jsem vyrazil ve 3hodiny ráno do lesa,sednu na posed vybalim vsechno potrebné a vemu dalekohled a koukam a najednou me osnil ohromnej blesk v dálce,tak zase všechno zabalím a ?enu domu...to co přišlo potom bych opravdu na otevřeném posedu nechtěl zažít :shock: ...jak řika Pampalini,domu pod peřinu :lol:
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

když je bouřka tak není nejlepší nápad sedat si na kazatelnu. :wink: Jak pr?í tak ještě v klidu sedím nebo šoulám, ale jak se začne bouřit okamžitě jdu k autu a jedu domů. lepší neriskovat :lol: :lol: :lol:
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Z té kazatelny opravdu moc nezbylo! Člověk by skoro nevěřil, co příroda dokáže. I nám silný vítr shodil už několik kazatelen, ale v takovémhle stavu žádná z nich nebyla.
Pampalini
Častý návštěvník
Příspěvky: 97
Registrován: pát 11.5.2007, 18:08
Bydliště: Broumovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pampalini »

Asi jsem to špatně popsal v tom prvním příspěvku, ale ta kazatelna byla zasažena bleskem. Je to vidět na tom prostředním snímku jak sjel po noze dolů.
Odpovědět