prosba o radu

Vše o teréních vozidlech pro využití v myslivosti
tazy
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: úte 18.3.2008, 15:33
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od tazy »

a co takhle suzuki samurai long když tu píšeš že kra?as je pro tebe malej :?: :)
petr schiehl
Nový návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: sob 20.10.2007, 10:47

Příspěvek od petr schiehl »

TO tazy:zrovna vcera sem na jednoho koukal,ale nejak tomu nemuzu
prijit na chut.
nejak se mi zalibilo to teranko,no a jak tet sjizdim ty offroudacky
fora,tak tam je celkem chvali,sice spis doporucujou patrola,ale
to uz je zas moc obri.
taky sem se tam dopatral,ze i 4litrovi jeepi jezdi na LPG za 15-16
litru,tak si rikam,ze teranko tu spotrebu bude mit zase o fous
lepsi,takze sem dase rict rozhodlej.

jinak vsem moc dekuju,no a snad toho nebudu litovat.tak lovu lesu zdar
Myslivec52
Častý návštěvník
Příspěvky: 55
Registrován: stř 27.9.2006, 20:57
Bydliště: Morava

Příspěvek od Myslivec52 »

Vážení, koupil jsem na tomto foru tolik zavrhovanou Fronteru (sport-krátká) a jsem s ní max spokojen. Pro myslivost je to z mého pohledu naprosto dostačující zatím to vyjelo všude kde jsem potřeboval a i tam kde Land Rover (má kolega)neměl žádnou šanci. Spotřeba 10l a na silnici se chová taky celkem dobře. Cena je taky slušná. Co se týká ceny náhradních dílů je na stejné úrovni jako každý jiný tereňák. každý chválí to co má, ale tvrdit že FRONTERA je SUV je po mojich zkušenostech naprosto zcestné.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

a jaký Land Rover snad né Defender :lol: :lol: :lol: :lol:
vhool

Příspěvek od vhool »

...vazeni po precteni poslednich prispevku opoustim toto tema s konstatovanim ze jsem laik a nevedomosti ziju ... je to zde samy odbornik tak si to tu uzivejte v poklidu ....... hlavne v absolutnich offroadech frontera & spol.vyroba sisatych kol.....nemam slov a stydim se za sve BLABOLY....
Myslivec52
Častý návštěvník
Příspěvky: 55
Registrován: stř 27.9.2006, 20:57
Bydliště: Morava

Příspěvek od Myslivec52 »

Defender ne, ale FeeLander, vhool, neurážej se , nejsem žádný odborník, ale přečti si to pozorně. Netvrdím, že s tím jdou jezdit závody, ale pro Myslivost je to dostačující.
vhool

Příspěvek od vhool »

... :evil: neurazim se jen nerad mlatim prazdnou slamu ... proto koncim :twisted:
Uživatelský avatar
Milan.K
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 407
Registrován: pon 20.8.2007, 16:54
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Offroad aneb čím do revíru?

Příspěvek od Milan.K »

Nejprve jsem něchtěl,ale už mi to nedá.protože jezdím do revíru traktorem,nemuhu se zůčastnit va?í debaty,ale jedno už mi nedá.Vážení,neberte to jako že se někoho zastávám,ale VHOOL už s takovými to vozy má něco naje?děno jak v práci,tak i mimo ni a né jen s jedním typem vozu.Věřte tedy,že opravdu ví o čem píše a proč tak píše.Nedivte se proto,že Vaši konverzaci opouští.
BAIKAL 27 EM-IC 12-12/70
243WINCHESTER
223REMINGTON - SACO 8x56
Když víme jak,nemineme cíl.
Citron
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 285
Registrován: stř 18.4.2007, 21:10
Bydliště: Příhraničí

Příspěvek od Citron »

By? po delší době, ale také něco dodám...
Nejvíc na průjezdnosti dělá ten článek mezi volantama a pedálem...jeden zapadne tam, kde druhej se se stejným autem v pohodě projede.
Další věcí jsou gumy...koukněte na fotky vhoolova auta - BFGoodrich MT...na sněhu to klou?e, jinak nemají konkurenci, prpto?e berou, ještě se dají skousnout nějaký AT, třeba taky od BFG, ale se zimákama nebo silničníma se v terénu nikdo nechytne...
Shrnutí: vybavit auto pořádnými pneu, doplnit znalosti o jízdě v terénu a pak je jedno, co si kdo koupí, ale jde o to, co to auto vydrží (off x SUV)
vhool

Příspěvek od vhool »

potvrzuji a upresnim...na ujezdenem snehu a ledu fakt klouzou ... hlavne smerove ale hlubsi snih bez problemu...musi mit ceho se chytit :wink:
Odpovědět