Barnes XLC a Barnes Triple Shock

Vše o loveckém kulovém střelivu. Vaše zkušenosti a názory.
mako747
Nový návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: pát 07.6.2013, 13:42

Re:

Příspěvek od mako747 »

lovec píše:
Patrik-30-06 píše:.... Nevíte někdo kdo by do této ráže dělal tuto střelu nebo tippet TSX? Zvažoval jsem KJG, ale nevím, kde to sehnat a navíc mi příjde 6g při V0 1000m/s dost, bojím se podlitin. Navíc by mě zajímalo, jestli tyto střely neničí hlaven.
Podla toho co som nasiel na nete ziadna municka okrem S&B neosadzuje TSX do kal. 6,5x55. A TTSX uz vobec nie.
KJG je perfektna volba,priatelia z mojho okolia ich uz vyskusali mimo ineho aj v tvojej 6,5x55. Podliatiny absolutne nevybocuju zo standartu pri spravne umiestnenom zasahu a takmer vsetko ostava v ohni.
Ako by mohli nicit hlaven ked su po prve medene a po druhe je ich kontaktna plocha s vyvrtom niekolkonasobne mensia ako u klasickej strely.Specialne prave tieto strely menej opotrebuju hlaven.
KJG - samotne strely mozes objednat priamo od Moellera (100ks stoji 140Euro),alebo napr. TU si mozes pozriet cennik hotovej municie.
...súhlasím s lovcom streilam KJG a je to super srttrela a super stop učinok a taktiež samo minimálna devastácia diviny.
Odpovědět