Lov kladkáčem

Kuše, luky, praky a jiné
Odpovědět
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Proto jsem prave psal hybrid:-),on to zas az tak hejkal nebude,aby co nejmin prekazel,ale prave dukladne rozmlatil tu siluetu :-).....sakra chlapi,co rikate na tohle????? http://www.youtube.com/watch?v=ueFpBHEp ... ure=relmfu ,i kdyz teda pro me to asi nebude,pochybuju,ze s timhle jde strilet za sera ,nebo tmy s baterkou ?A o tu moznost se nehodlam pripravit,prijde mi to jako vylepsenej kolimator....proud
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Mathews »

Nemyslím si že to bude nějak převratné...,hlavně když dojdou baterky :lol:
Mě stačí když se mi vybijí v přísvitu a jsem za šera v p..... :?
Jinak na to camo se někde mrknu..,jenže po netu něco kupovat je peklo..,Sitka to bude taky znát..,ještě když pouštěl LP s vážnou hudbou :wink: Prostě někdy dojde něco ,co člověk neoblíkne..,nebo se do toho vleze 2X :!: No a u tohohle oblečení se nejedná o pár kaček.
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Tak jestli to vazne maka jako kolimator,prevratny to bude,protoze lip zamiris a rychlejc strelis.I kdyz nevim jak pro me,mam posuvny miridla,takze prvni poloha je 10-60 yards a druha od sedesati do 110 :-),a jde to zatracene rychle prehazovat,aby mi nic neuteklo :-).Takova hracicka,stejne na ty dalky uz jsem nelovil,jen bouchal na terc.:-)Baterky ti muzou dojit i jen na osvitu pinu taky,ja nosim v kapse nahradni,i do dalkomeru,jak mrzne,nikdy nevis:-).S hadrama problem nemam,vzdycky si beru vetsi abych pod ne dal neco teplyho,takze vzdycky xl,jeste jak resis pachy,co pouzivas? Ze hlidas vitr beru jako samozrejmost:-).....proud
Uživatelský avatar
Sitka
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 169
Registrován: sob 04.12.2010, 21:15
Bydliště: Ostrov Vancouver

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Sitka »

Mathews píše:Nemyslím si že to bude nějak převratné...,hlavně když dojdou baterky :lol:
Mě stačí když se mi vybijí v přísvitu a jsem za šera v p..... :?
Jinak na to camo se někde mrknu..,jenže po netu něco kupovat je peklo..,Sitka to bude taky znát..,ještě když pouštěl LP s vážnou hudbou :wink: Prostě někdy dojde něco ,co člověk neoblíkne..,nebo se do toho vleze 2X :!: No a u tohohle oblečení se nejedná o pár kaček.
No jo, ale problem pretrvava, tady jsem na konci sveta, takze vse pres net. Mathews pro Tebe asi velikost jako ja xxl. Jinak Kuiu muzes koupit jen pres net, v krame ji nekoupis. Jinak koncem roku budu asi muset do CR, tak se za Tebou stavim, dlouho jsme se nevydeli.
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Mathews »

To jo..,já už pár kolimátorů měl..,ale mám problém se zaostřením..,ještě na žádném jsem body neviděl ostře...Jediný kde se mi to nerozostřovalo byli posuvky s červeným pinem TRUGLO ,Power Dot Red Dot Bow Sight.Jinak na 3D má SpotHogg - IT a na lov jednopinovky Trophy ridge Pursuit.
Pachy řeším pouze lovem proti větru..,chemie se mi neosvědčila.Naše zvěř, jelikož se loví po celý rok ,je na pachy velmi citlivá.
Když jezdím lovit na Slovensko lukem ,tak využívám terénní nerovnosti a snažím se ke zvěři dostat proti větru..
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Ted ses sitko proflaknul,udelam si u tebe objednavku:-)))))))))))))))))))).......proud
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Maty,vyzkousej neco,do rozstrikovace si dej vodu,do ni nasyp jedlou sodu(primerene),a nez odejdes od auta,postrikej se s tim,hadry,boty,podrazky,nabizej ruzny sprejiky,ale je to tahani penez,business,ta soda funguje bezva,i v ni prat lovecky veci.......proud
Uživatelský avatar
Sitka
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 169
Registrován: sob 04.12.2010, 21:15
Bydliště: Ostrov Vancouver

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Sitka »

O te sode jsem to uz nekde cetl, pry to opravdu funguje. Nicmene nikdy jsem to nezkusil. Jinak financne na stejno vyjde kdyz si to objednas primo do CR. I ja musim platit clo atd z USA a postovne vychazi stejne.
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Mathews »

Tak to budu rád..,budeme si mít o čem pokecat...Tady lidí co loví lukem moc není,a co jezdí po světě a mají nějaké zkušenosti ,tak nemají zase čas a ani zájem se podělit..
Vidíš vlakno o lovu kladkáčem a píše se tady pomalu o politice.Jinak byly o víkendu 3D závody v Adršpachu...,byl to masakr.Z 28 terčú bylo možná 5 na rovině.U pár terčú bylo převíšení i víc jak 20m..,na 40m vzdálenost. :!: S klasikou to měli taky pěkně těžké...,výsledky to taky potvrdily :)
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Diky Sitko,dobry vedet,jestli to vyjde na stejenj peniz,mozna se ukecam a neco jeste poridim:-).Maty,njn,lovil bych,ale ja jsem na tu divocinu,netahnou me ohrazeny mista urceny pro lov:-),navic pocitam to u nas poleze hodne do penez......proud
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Mathews »

Ta ohrada ma 800 ha a zvěř je plašší víc než ve volnosti..,a 400 eur se spaním a povolenkama..,za větší prase..,teda i se zvěřinou,cca 40 kg masa,to není žádná hrůza.Pokud lovíš selata ,tak asi 150 až 200 eur,
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Ja moc to veprovy ani jaksi ne-e:-),spis tak neco od srny nahoru :-).........proud
Uživatelský avatar
Sitka
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 169
Registrován: sob 04.12.2010, 21:15
Bydliště: Ostrov Vancouver

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Sitka »

Adrspach je krasnej zavod. Jel bych hned, ale mam to trochu z ruky :) Pozdravuj pak kluky, az je uvidis.
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Mathews »

Za 200 eur je tam možnost muflona,nebo daňčí...,jinak pokud by se začlo lovit ve volnosti..,tak tě to levněji stejně navyjde.
Zeptej se Sitky na kolik ho vyjde takový výlet se vším všudy,pokud nežije přímo v divočině.
Jinak to byl poslední letošní závod..,pak to začne až v lednu.Během roku jsem do 3D kladkou zlanařil dalších 12 lidí,tak nás je už 14 a víc Hunterú na závod.Kladkaři se zase začínají ukazovat..,jinak i když se už zmanilo vedení v naší asociaci,tak se Marava stále drží se Slovákama..
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

no mozna nevyjde,ale ja bych radeji v ty volnosti nejen jako lovec,ale i jako myslivec,jen s lukem,ne s flintou :-),nemam problem se starat o honitbu s ostatnima,mame tu nadherny tereny,lovil bych doma:-),a pytlaci by to u nas zacli mit hodne tezky,na luk neni balistika:-)))))))))))) ......proud
Odpovědět