Ozdoby a doplňky

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
J.Laser
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 30.8.2007, 11:11
Bydliště: Podřipsko

Ozdoby a doplňky

Příspěvek od J.Laser »

Tak se Vážení a milí kolegové pochlubte co nosíte na lov i na zábavu po lovu za doplňky a ozdoby na krk.
Já kupříkladu nosím tohle:
http://album.volny.cz/j.laser/browse.ph ... _id=101577
Naposledy upravil(a) J.Laser dne ned 13.4.2008, 15:23, celkem upraveno 1 x.
cimrman
Nový návštěvník
Příspěvky: 32
Registrován: úte 21.8.2007, 9:57
Bydliště: horní Posázaví

Příspěvek od cimrman »

Já zásadně žádné ozdoby nenosím,nějak mi to ke mě nesedí a taky bych to určitě někde stratil.Jo!, jenom pozlacenou sponu s jelenem na kravatě.Jediné co hojně využívám jsou sojčí pírka po kapsách.Jakmile najdu jestřábem roztrhanou sojku,tak hned doplňuji zásoby :D
Možná by stálo za to rozvinout toto téma o TALISMANY a AMULETY :twisted:
M98 7x57+Meopta 7x50,I?43 16/16,Cz75,Zetor 25A
vhool

Příspěvek od vhool »

cimrman píše:...Možná by stálo za to rozvinout toto téma o TALISMANY a AMULETY :twisted:
:twisted: :twisted: :twisted: nejlepsi talisman je REM 700 Sendero :twisted: :twisted: :twisted: ...ted vazne.nosival jsem pistalku z paruzku ktera nepiskala ale ztratil jsem ji a od te doby me nic neoslovilo :wink:
precechtel
Zkušený diskutér
Příspěvky: 573
Registrován: čtv 07.12.2006, 20:11
Bydliště: olomouc

Příspěvek od precechtel »

Já jsem si vzpomněl na jeden doplněk, který používám na oděvu. U starých myslivců jsem viděl na jejich sakách ko?ené knoflíky... Nejsou k sehnání, tak jsem si je nechal u bra?náře vyrazit ze starého silnějšího ko?eného řemene / např. k pohonu mlátičky / a to v odpovídající velikosti a vprostřed dvě dírky. No a už řadu let tyto knoflíky mám na hubertusu do lesa, na saku, na batohu, na bra?ně, prostě všude tam, kde požaduji nehlučnost. Tyto ko?ené knoflíky celkem dobře vypadají, jsou nezničitelné a hlavně praktické. Tak to sem pí?i a dělím se o zkušenost.
politice a politikům zmar
Odpovědět