Srnčí

Co se nám podařilo ulovit bezezbraní
Odpovědět
vhool

Příspěvek od vhool »

:wink: neboj,na nej se trese v trezoru 8x57 JS s vulkanem V0=740m/s 8)
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

jen aby se do středy někam nevypařil. :wink: Také jsem měl jednoho takto vyhlédnutého a pak se mi na měsíc ztratil, ale pak měl tu smůlu, že jsem ho při šoulačce potkal. :wink: :lol: :lol:
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
US OPTICS
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 336
Registrován: stř 18.4.2007, 18:20

srnci

Příspěvek od US OPTICS »

mám stejnou zkušenost jako FERY. vždycky, když obeznám nějakého odstřelového, tak jen co je na kalendáři 16.5., tak se po nich slehne zem. Uvidíme jestli i letos to bude stejné. Mám obeznané dva paličkáře, tak jsem zvědavý, kde budou ten příští týden.
PRVNÍ RÁNA MUSÍ JÍT vždy TAM KAM MÁ!
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

Jo, jo paličkáři jsou fikaný. Musí se střílet na potkání. Málokdy jsou víckrát na jednom místě. :wink:
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
vhool

Příspěvek od vhool »

aby ne,nemaj svoje teritorium tak couraj a zkousi stesti.ja mam u tohohle sanci tak 80% ze se zadari.loni tam byl a letos znovu tak uvidime
Pampalini
Častý návštěvník
Příspěvky: 97
Registrován: pát 11.5.2007, 18:08
Bydliště: Broumovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pampalini »

V pátek mně vyšel tento srnec (viz. přilo?ené foto) co mu říkáte, kolik odhadujete věk, já odhaduju tak 4 roky, ptáte se proč jsem nestřílel , letos mám I. věkovou takže tento srnec je pro mě tabu, doufám, že ho nikdo neobjeví a ke konci odstřelu budu moct lovit. Omlouvám se za kvalitu fota srnec vyšel na samou tmu asi 30 m od kazatelny a na detalily už bylo málo světla.
http://album.volny.cz/pampalini/browse. ... wse_page=0

PS ani nevíte jak mně svrběl ukazováček
sharki
Nový návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: stř 24.1.2007, 8:50

srnec

Příspěvek od sharki »

zdar Pampalini , fakt parádní trofej , doufám , že ti ten srnec do konce odstřelu vydrží , aby na něho někdo nepřišel . sharki
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

To bude pěkná trofej. Jen aby se ti neztratil :wink: Já střelil podobného (viz. trofeje). Mám to štěstí, že jsem hospodář a mám povolenku I-III v.t. :wink: :lol: :lol:
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Moc dobrý srnec! I já mám to štěstí a mám povolenku v podstatě na veškerou zvěř, která se v našem revíru vyskytuje. Snad budeš mít to štěstí a ke konci odstřelu dostanež příle?itost. Jinak se kloním k odhadu stáří 4-5 let.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

Pampaliny pěknej.Ale pamatuj po říji se stratí.Je mu 4-5let.Kdyby jsi ho střelil u mě tak tě ještě pochválím.Ten už moc parády neudělá.Klasický odstřelový raritní.
Tomfi
Zkušený diskutér
Příspěvky: 647
Registrován: pát 06.10.2006, 5:10
Bydliště: českomoravské pomezí, 575 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomfi »

Krásná trofej, určitě by potěšila nejdenoho myslivce.
Té povolenky jen I.vek je škoda, ale Možná by na raritu byla výjimka :-)
naštěstí u nás je členů tak málo, že mají v?ici na všechno.
Ale netřeba vě?et hlavu, takovýto srnci se v červnu,červenci ztrácejí,tak jako po říji, třeba se později zadaří.
Pampalini
Častý návštěvník
Příspěvky: 97
Registrován: pát 11.5.2007, 18:08
Bydliště: Broumovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pampalini »

Ono s tou I. věkovkou to je jinak, funguje tady ta nejhorší lidská vlastnost "závist", prej sem moc často v lese no a samozřejmě moc střílím, každej rok mám raritního srnce a oni nemaj nic, ven nechoděj nemaj nic obeznanýho, a když náhodou jdou jednou ven a nic neviděj tak ono nic nechodí, protože sem to vystřílel. Tak mě omezily tímto způsobem. To že člověk krmí, chodí na brigády, se psem občas něco dohledá, když je potřeba něco narychlo střelit pro ně je v tu ránu zapomenuto, ale to je jen na vysvětlenou a do jiného tématu.
vhool

Příspěvek od vhool »

to pampaliny: jj kolego,jako bych to psal sam.taky jsem si tim prosel a presne toto kdysi absolovoval.chce to trpelivost a ono to prejde ver mi :wink:
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

Pampalini vítej v ČR.To je dneska co jsi popsal úpně normální jev každého sdružení.Závist ta v českých zemích jen kvete.Nenech se rozhodit. :DPopsal jsi to co jsem zažil i pro?il a někdy za?ívám i teď.
w.e.n.aaa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: sob 02.12.2006, 10:54

Příspěvek od w.e.n.aaa »

To Zdenek41: Závist opravdu kvete!!A čím je člověk mladší a nezkušenější a má větší ?testi tak to je horší!! O tom bych mohl vykládat dosti dlouho...
Odpovědět