Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Pejskové a jejich výcvik
Odpovědět
RuStaff
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 456
Registrován: úte 09.11.2010, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Příspěvek od RuStaff »

Můžeš pls popsat jak probíhalo dodání, platba a tak? Koncová cena včetně poštovného?
6,5x55SE☝️❤️ 8)
matulkoh
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03.3.2011, 15:07

Re: Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Příspěvek od matulkoh »

RuStaff píše:Můžeš pls popsat jak probíhalo dodání, platba a tak? Koncová cena včetně poštovného?
zmeral som psa, vypisal objednavku odfaxoval a na ucet poslal peniaze, obe vesty som objednaval cez sezonu takze dorucenie trvalo hadam mesiac a pol. je dolezite to objednavat mimo sezony lebo prednost maju ty co objednavaju vela. obe spickovo spracovane.
matulkoh
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03.3.2011, 15:07

Re: Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Příspěvek od matulkoh »

Obrázek
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Příspěvek od Leon »

vestu od rudela jsem měl pouze v ruce a své feně bych to jako ochranu nedal ani kdybych to dostal zadarmo ! když jsem chtěl pak na výstavě vědět podrobnosti z jakého materiálu to vyrábí a jakou to má odolnost tak jsem odpověď nedostal :( až babucha nebude a pořídím dalšího psa tak koupím něco pořádnýho a né nějakou předraženou atrapu
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
MiraDuchek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 519
Registrován: sob 24.1.2009, 14:44
Bydliště: Malměřice

Re: Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Příspěvek od MiraDuchek »

.
Naposledy upravil(a) MiraDuchek dne pát 22.3.2013, 14:20, celkem upraveno 1 x.
CZ 550 medium,7mm rem.mag.+Swarowski Z6i 2,5-15
Ruger No.1 9,3 x 74 R, Meostar 7x56
Stafordšírský bulteriér Alli Staf Anatol,Christopher Blue Nijada
http://jana-duchkova.webnode.cz/
punťacák
Nový návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 03.3.2011, 14:14

Re: Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Příspěvek od punťacák »

Zdravím,
vesty cano concept protect pro mají perforační test na 4257N, tj. 425kg, (mikut a podobné od 800 do 2000N)
cena dle velikosti psa, ale myslím si že je levnější než mikut..
Bohužel jsem ještě u nás nesehnal nikoho, kdo by ji měl vyzkoušenou...
Dovoz z FR by byl krapet složitější,
ale i tento problém mám vyřešený, buďto poslat přímo od výrobce sem nebo tam mám kamarádku,
která by kdyžtak vesty přivezla...
Jen nějakou kladnou recenzi bych rád slyšel...
Jinak vlastně:
Protect pro - vesta s 3 termoregulačními vrstvami, 6 vrstev kevlaru. Možno díky dalšímu zipu upravovat velikost (pokud pes přibere nebo pokud by následovník měl méně atd...), v základu 9 různých velikostí.
Protect luxe - vesta protect pro šitá přesně na míru psa
Protect eco- vesta 2380N, ale na hřbetu spojena pouze suchým zipem (tam bych měl obavu že po pár letech přestane tak dobře držet..)
jinak jsem tu stránku měl přeloženou do češtiny a všechno z ní vypadá super...
matulkoh
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03.3.2011, 15:07

Re: Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Příspěvek od matulkoh »

pozeral som tie vesty aj certifikat len neviem na aku plochu sa robil ten test, materialy co sa pouzivaju su polyamidove vlakna. hlada som vsade al jednovrstvove sa robia s deklarovanou silou do 900N na cm stvorcovy. Aby vsak to nebolo len o mojich info prikladam test viest. je to v nemcine.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
punťacák
Nový návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 03.3.2011, 14:14

Re: Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Příspěvek od punťacák »

Zajímavý článek,
akorát by to chtělo něco aktuálnějšího, protože většina výrobců během roku 2010
vyvinula nové modely, takže asi i ty testy by dopadly jinak, doufám že u všech ještě lépe.
Údaj o síle je všude stejný, pokud by se to přepočítalo na plochu tak by se jednalo o tlak.
Na canochasse je i video testu, v podstatě se bodec zatížený nějakou vahou (přepočteno potom na sílu v N)
pouští na vestu pod níž je něco jako tvrzený molitan a sleduje se síla, které materiál odolá o nedojde k jeho propíchnutí.
Test je označen EN, tzn. že každá vesta má certifikát vystavený podle evropské normy, tudíž i podmínky testu by měly být totožné...
matulkoh
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03.3.2011, 15:07

Re: Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Příspěvek od matulkoh »

myslim, ze vsetci vyrobcovia pouzivju rovnake matriali ako pred rokom, mikut vylepsuje strihy a farby, hunde navi je nova a myslim aj francuzska vesta je totozna. ja mam obe nemecke a som spokojny, francuzska jehodne lacnejsia ale v teste nedopadla tak dobre ako nemecke ale urcite staci bohate a oproti ceskym je to neporvnatelne.
ps ide aj o silu, strih, vahu a priepustnost vduchu teda ako sa pes prehrieva a v tom je hundenavi spica. kupim asi aj francuzsku auvidime.
punťacák
Nový návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 03.3.2011, 14:14

Re: Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Příspěvek od punťacák »

Děkuji za praktické informace, ještě to všechno promyslím,
ale na mé psy je rozdíl ceny jedné vesty 160e takže taky asi
zkusím francouze...
matulkoh
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03.3.2011, 15:07

Re: Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Příspěvek od matulkoh »

potom prines spravu o cene aj s postovnym a hlavne vlastne postrehy zo spracovania a ako sedia psom, co prehrievanie, voda....mna vysla navi s postovnym 350e mikut bol lacnejsi lebo som kupoval spolu s lovcami z rakuska, bola tam obrovska zlava, kupovalo sa 18 viest.
Marie
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 31.3.2011, 15:08

Re: Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Příspěvek od Marie »

Pokud sháníte kevlarové vesty, tak můžu doporučit http://loveckevestypsi.webnode.cz/

Dováží se z USA, mají několik vrstev a cena je 3.600,- Kč Taky nejsou od věci kevlarové obojky.
Taky vypadají designově mnohem lépe, než uváděné vesty na diskuzi.
Marie
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 31.3.2011, 15:08

Re: Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Příspěvek od Marie »

RuStaff
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 456
Registrován: úte 09.11.2010, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Příspěvek od RuStaff »

Re: Marie - příspěvek z vlákna Bulteriéři
Marie píše:Mám jiné plemeno na divoká prasata a musím říci, že se občas bojím nějakého toho vážnějšího úrazu.
Kdo by jste měl zájem, tak dovážím vesty z USA.
Mrkněte http://loveckevestypsi.webnode.cz/
Dobrý den Marie, na vašem komerčním webu jsou jen fotky a informace z USA (hlavně http://www.wildboarusa.com).
Na webu o vašich psech (http://www.aberryblue.estranky.cz) jsem našel, že máte fenky leoparďáka a retrívra - to s nima opravdu lovíte (nadháňky? dosledy?) a oni se opravdu reálně dostávají do kontaktu s černou?
Můžete případně popsat způsob práce vašich psů v černé zvěři a vaše zkušenosti na základě kterých tyto vesty můžete doporučit?
Kolik mají vaši psi kontaktů s reálně loveným divočákem celkem a kolik za sezonu? (nemyslím nějaké dorážení na cvičnou obůrku...)
Můžete sem případně umístit fotky, jak vesty na vašich psech sedí? Kolik hodin vaši psi v těchto vestách dokáží pracovat a zda nemají například odřeniny, či jiné problémy?

Pokud se mám rozhodnout pro nákup ochranné vesty pro psa, určitě nejen já vaše informace a zkušenosti z lovu divokých prasat uvítám a podle toho zvážím, zda jsou uvedené USA-výrobky vhodné i pro "bulteriéří" způsob lovu v našich podmínkách. Za bulíky předem díky! :)
Naposledy upravil(a) RuStaff dne pát 15.4.2011, 14:37, celkem upraveno 1 x.
6,5x55SE☝️❤️ 8)
Uživatelský avatar
MiraDuchek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 519
Registrován: sob 24.1.2009, 14:44
Bydliště: Malměřice

Re: Reflexní kevlarová vesta pro lovecké psy

Příspěvek od MiraDuchek »

,
Naposledy upravil(a) MiraDuchek dne pát 22.3.2013, 14:20, celkem upraveno 1 x.
CZ 550 medium,7mm rem.mag.+Swarowski Z6i 2,5-15
Ruger No.1 9,3 x 74 R, Meostar 7x56
Stafordšírský bulteriér Alli Staf Anatol,Christopher Blue Nijada
http://jana-duchkova.webnode.cz/
Odpovědět