Albar

Lovecké puškohledy a vše o nich. Vaše zkušenosti, rady a dotazy.
Odpovědět
pavel
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 124
Registrován: ned 28.1.2007, 9:43
Bydliště: Plzeňsko

Albar

Příspěvek od pavel »

Zdravim, nevíte někdo něco o puškohledu značky Albar(Bělorusko), konk.8x56. Nevim, jestli se ještě dělají, ten co jsem viděl vypadal trochu už jako starší výroba, ale kvalitou zpracování a Použitým materiálem se mi zdál docela v poho. Díky
TT33
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 419
Registrován: sob 21.7.2007, 17:31

Re: Albar

Příspěvek od TT33 »

pavel píše:Zdravim, nevíte někdo něco o puškohledu značky Albar(Bělorusko), konk.8x56. Nevim, jestli se ještě dělají, ten co jsem viděl vypadal trochu už jako starší výroba, ale kvalitou zpracování a Použitým materiálem se mi zdál docela v poho. Díky
...chceš chodit lovit a nebo neustále nastřelovat flintu a dohledávat postřelenou zvěř :?: ... Běloruské puškohledy se nechají koupit na Polských tr?nicích, jedná se převážně o pa?ované puškohledy a některé jsou montované z dílů doma... prostě ta nejvyšší kvalita i opraváři mají radost, když jim je přinesete :lol: :lol: :lol:
duch Pampuch
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 366
Registrován: čtv 02.8.2007, 13:32

Re: Albar

Příspěvek od duch Pampuch »

konkretne 8x56 albar jsem videl ZLOMENY v kostce, kde jsou zasazena rektifikacni tocitka, respektive byl vytrzeny tubus z kostky. Bylo to pouze zalepeno bez zavitu. Radeji bych koupil 8 let starou meoptu se zarucakem nez tohle nove..
Odpovědět