Fotopasti

Signalizace, hodiny a jiná elektronická zařízení
Odpovědět
Vocas
Nový návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: sob 18.2.2012, 14:12

Re: Fotopast

Příspěvek od Vocas »

Zajimalo by mě jestli někdo skoušel detektor fotopasti jak to funguje?
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Fotopast

Příspěvek od Tommy »

Teď mi to nábízel puškař,ale nač takovou věc. Je to jakési zařízení,které zachytí ten "neviditelný" blesk.
jirkap
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 18.10.2012, 19:09

Re: Fotopast

Příspěvek od jirkap »

Dobrý den, máte někdo zkušenost s nastavením fotopasti UM565 na přenos dat přes GPRS ? MMS mi fungují bez problému, ale datový přenos přes GPRS ani náhodou. Zkoušel jsem to s kartou O2 i T-mobile a za boha to nemůžu zprovoznit. Asi tam bude nějaká chyba v nastavení fotopasti. :x Je někdo, komu to funguje? Jestli ano, tak prosím o podrobný popis nastavení.
Díky za pomoc.
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Fotopast

Příspěvek od Red arrows »

Tak se ochladilo a začínám mít problém s baterkama, promrznutí jim nějak nesvědčí, ale po rozmrznutí jsou zase dobrý.Budu muset vyřešit připojení S550V na síť pomocí 6v adaptéru a 30-40m vedení.....jinak čuňata porád choděj, dokonce i jedno nový nenažraný https://www.youtube.com/watch?v=-d38AdmDXI4
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Fotopast

Příspěvek od Tommy »

Ten problém mám taky,ale s odesíláním mms. Když je opravdu k té nule,tak to přestane posílat.
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Fotopast

Příspěvek od Red arrows »

Jo, jak chce fotopast udělat něco na co potřebuje víc proudu, tak to prostě nejde(ta moje usekává videa po 4sekundách) a ať jsem studoval co jsem studoval, nějaký jiný rady než napojit na adaptér jsem nedošel...přitom přes zimu by mohlo dorazit i něco jinýho než ty čuníci(postavil jsem krmelec a nechal se zásobit žrádlem), tak holt přistěhuju krmelec blíž, natáhnu dráty(po stromech, ptáci to snad nezobou) a uvidim.Taky mne napadlo nakoupit velký buřty a zakopat je metr pod zem kde nemrzne, ale ono je tam stejně kolem nuly tak to nejni nic extra)....
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Fotopast

Příspěvek od kasari »

A co to napojit na klasickej trakční akumulátor 6V ? 12Ah by mělo stačit, ne?

A dá se dát dost hluboko pod zem do nějaký škatule...
Ulkomaalainen...
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Fotopast

Příspěvek od Tommy »

Hlavně, že výrobce udává funkčnost do -20. Stejně to musím vypnout,protože teď už chodí do krmeliště spousta srnčího a takový mms zrovna nepotřebuju. :)
Hirc
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 458
Registrován: pát 07.3.2008, 13:25
Bydliště: Praha / západní Čechy

Re: Fotopast

Příspěvek od Hirc »

ne-nabíjecí baterky do nízkých teplot jsou ideální tyhle:
http://www.kronium.cz/baterie/lithiova- ... od_76.html

v případě nabíjecích fungují Sanyo Eneloop.
http://www.eneloop.info/eneloop-product ... eries.html

S vybíjením fotopasti jsem měl taky problém, ale nakonec se ukázalo, že na vině je SD karta - dal jsem tam jinou "značkovou" a od té doby vše šlape jak má.
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Fotopast

Příspěvek od Red arrows »

No kartu vyměnit zkusim, protože přesně tyhle baterky nabíjim...uvidim.
Mám tam teď jedno prace s čírem....punkáč jak vyšitej
https://www.youtube.com/watch?v=ACT6c55b9mk
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Fotopast

Příspěvek od Tommy »

Tak to je unikátní pankáč. :D :D :D
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Fotopast

Příspěvek od fesoj »

Laik žasne, odborník se diví... Kdyby někdo takhle nakreslil divočáka, člověk by si myslel, že ten malíř prase buď v životě neviděl anebo /a to spíš/ že jde o karikaturu. Skutečnost předčí horor !
Kritériem pravdy je praxe.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopast

Příspěvek od Zdenek41 »

Nevín,nevím pěkný záběry,ale zježený hřeben je u černé při vzrušení v rudlu celkem normální jev :wink: Taky na to dojelo již spoustu lovců,kdy neodhadli komoru.
bastik
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: úte 28.2.2012, 7:28

Re: Fotopast

Příspěvek od bastik »

Wow tak teda musim říct že záběry z fotopastí fakt paráda.... sem taky nalomenej ke koupi ale mám strach z toho že ji nenajdu až se vrátim pro fotky. A investovat do fotopasti s gsm se mi dvakrát nechce. Jak se dá fotopast zamaskovat?? můžu ji nějak zakrejt nebo musí mít před sebou volnej prostor?? Co sem porhlížel na netu tak nejdostupnější jsou asi ty scoutguard cena kolem 4 tis. Ale i ztráty 4 tisic je citelná :( kor když je k sehnání detektor... což nedokážu pochopit proč je volně prodejnej???
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Fotopast

Příspěvek od Red arrows »

Proč je prodejnej?
Představ si že seš výrobce nebo prodejce a jseš kapitálisticky chytrej.........
Já přijdu, koupim fotopast za 4tisice.Dám do lesa.Přijde CD(koupil si detektor-taky tržba), ukradne, dá do bazaru.XY koupí, za 600 si koupí nový ovládání(od výrobce fotopasti).Rázem se prodala fotopast za 4 a ovládání za 600...kšefty se hejbou.
No a já jdu, koupim další fotopast za 4tisice.Dám do lesa.Přijde CD,zase ukradne(má dost času, v noci na sociálce nejsou), dá do bazaru.XY koupí, za 600 si koupí nový ovládání(od výrobce fotopasti).Rázem se prodala 2xfotopast za 4 a 2xovládání za 600...celkem za 5200..kšefty se hejbou.Navíc vydělává i bazarista kterej překupuje a CD kterej prachy od bazaristy nahází do automatu-takže vydělá i majitel automatu..jo a taky vrchní vulkanizér na DPH za fotopasti :D :D :D
No a takhle to muže jít donekonečna.Já budu kupovat pasti, CD je bude krást, XY kupovat a nakupovat další ovládání, výrobce a prodejce a zbytek podnikavců budou happy kšeft jako prase(navíc se zbaví záručních oprav)....proč konečně auto nemá pořádný abezpečení už z výroby apod. že jo? A proč výrobky obsahujou kurvítka aby se rozbíjely?
A to je ten kapitálizmus :D
Jiný verze jsou, že je to pro zloděje, aby první zrušili fotopast nebo šli šlohnout něco jinýho někam kde fotopast není(taky dobrej důvod :D ).Zloděje je třeba chránit a všichni se do politickejch funkcí s zaručenym korytem nevejdou.......
Poslední je ta, že je pro debily kteří někam dají fotopast a nemužou jí pak najít(oficiální verze)..docela k smíchu...ale zase fotopasti vyráběj především pro amíky, tak je to možný :D

Zamaskovat-no vždycky to bude vidět, před ní nic dát nemužeš..navíc v noci když fotí tak si svítí a třeba muj SC 550V při tom rudě žhne přísvitem.....takže jedině koupit fotopast s přísvitem kterej fakt není vidět, a zamaskovat to snad jako ptačí boudu..no nevim.Já to teda mám tak, že na fotopast vidí kamera ostrahy a je to v prostoru kam se nesmí, mám to zamklý kabelovym zámkem(takže jí nešlohnou ale rozbijou :( ) a každej okolo ví že když se dožeru rád biju lidi :lol: ne, dělám si srandu.......
Odpovědět