Bezdomovec v kazatelně

Veškerá legislativa ohledně lovectví a myslivosti
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: Bezdomovec v kazatelně

Příspěvek od kabát »

zdeněk 41 - jo - .
Raději bych oddělal ty dveře i okna z kazatelen, on si najde něco nového sám.
Navíc nevíte co se mu honí hlavou, přetáhne vás po tmě palicí nebo bodne jako tu ochranku v hypermarketu.
Kdo je potom vítěz ???
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
vhool-member

Re: Bezdomovec v kazatelně

Příspěvek od vhool-member »

to zdenek:..
Zdenek41 píše: Nikdo z nás neví jak dopadne a před tím to byl taky člověk.Jen chlast a doba ho poznamenala.
no zdendo on je to clovek porad,jen trosku min prizpusobivej a trosku jinak smyslejici....neco jineho jsou bezdomovci v okoli vesnic ci mensich mestecek a uplne jina sorta je bezdaci v okoli prumyslovych aglomeraci ci velkomest.dam priklad od nas,byvaly revir je primestska honitba uz jedne strany ohranicena velkoskladkou CELIO,z jedne chemopetrolem a na zbylych stranach je bud povrchovy dul nebo mesta most a litvinov.proste raj pro tyhle zivly.tam se ztraci i hrebiky z kazatelen a o problemech s bezdomovcema kolem kazatelen netreba mluvit.o deset km smerem do hor kde lovim nyni bezdaka nepotkas jak je rok dlouhej a problem jsou zase bezkari ci turisti.toz babo rad,jedine co jakz takz pomohlo na obou mistech byly zamky protoze turista ci bezkar sebou naradi nevozi a bezdaci tam nejsou,dole zase maji tolik jinych a jednodussich reseni ze se nezdrzuji likvidaci zamku nebo kazatelny.vyjimka byvy prave kdyz nekdo to resi tim,ze bezdomovce vyzene nebo nedej boze nakope do zadku.to jim pak stoji za to aby bud skrtli sirkou nebo kazatelnu ponicili.....
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: Bezdomovec v kazatelně

Příspěvek od kabát »

na tom zámku není nic špatného, jen nezapomenout klíč,
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
vhool-member

Re: Bezdomovec v kazatelně

Příspěvek od vhool-member »

:lol: :lol: :lol: jo trenuje to pamet ....
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezdomovec v kazatelně

Příspěvek od Zdenek41 »

Zámky jsou i na číselné kombinace v tom bych problém nehledal.Ale je pravda,že je to jiné v příměstských honitbách a tady na vsi.Pokud bych tu jediný posed zamkl tak se to obrátí v můj neprospěch.Puboši ho určitě rozsekají.Už jen proto,že je to něco nedostupnýho.Pokud nedáš někomu důvod tak se ti na myslivecká zařízení každý.....Dva příklady před lety kolega ráno asi okolo 3 raní šoulal,když ulovil sele vystartoval na něj z lesa vlčák na 10m na něj hozenou ranou vystřelil a netrefil.Následovalo přivolávání psa od majitelů,kteří na konci března tábořili ve stanu na kraji lesa.Jelikož to byla myslivecká stráž šel jim domluvit,vždyt se mohlo klidně stát i neštěsí po psovi střelil ve směru stanu.Do rána se stan stratil a na zemi bylo 5posedů zajímavé bylo,že se to opakovalo po postavení asi 3krát.Další případ,mladí kluci si postavili boudu kam chodili asi kouřit a popíjet,upozornění aby to rozebrali se míjelo učinkům.Tak to strhl traktor.Dva roky za sebou padaly posedy jak hrušky.Až partička odrostla byl pokoj.Já vím je to těžký rozhodnout se,ale někdy je diplomacie než skrat lepší.
vhool-member

Re: Bezdomovec v kazatelně

Příspěvek od vhool-member »

navazu pouze na zamky s ciselnym kodem,bohuzel kdyz pominu vyssi cenu tak je to spatne reseni.myslim,ze i u vas na vysocine je v zime mnoho dnu i noci mlha a mraz .... a co si budem povidat,rozmrazit hrubej zamek je nekdy problem natoz zamek s ciselnym kodem :wink:
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezdomovec v kazatelně

Příspěvek od Zdenek41 »

Nebál bych se ani tak rozmarazování,spíš toho,že by si každý dal svůj kod a pak bys rozmrazoval až do rána :D Ne my na prasata máme takový nepsaný zákon,kde si kdo krmí tam si i loví.A zatím i bez zámků a i bez bezdomovců.Za což jsem rád.
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Bezdomovec v kazatelně

Příspěvek od curil »

no nechtěl bych ho potkat v noci v lese.mně se každý diví že se bojím v noci ale taky už jsem měl pár blbých zážitků,v 1h v noci jsem potkal v lese ženskou ona šla pořád ke mně já už jsem držel flintu nevěděl jsem co mám dělat,no blbé.to jsem zjistil že to je ženská až metr ode mně.chůze jako starý Brůna ze Studny. :) .nejlepší je chodit ještě s někým.
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3396
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Bezdomovec v kazatelně

Příspěvek od dalas »

to curil: Nevíš co chtěla? S tou zbraní je to vošajstlich. Kdyby mě někdy někdo vzal po palici v noci v lese, tak má flintu a já problém. Ono i s tím bezďákem to je nepříjemný. Lez na kazatelnu s flintou, když nevíš, zda po ní nezatoužil. Možná bude nejlepší nejprve zjistit, co je to vlastně za individuum a pak teprve hledat řešení.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Petr Kaděrka
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 115
Registrován: sob 27.12.2008, 22:29
Bydliště: Bílá

Re: Bezdomovec v kazatelně

Příspěvek od Petr Kaděrka »

TO curil: Byla metr do Tebe a co dál? Nenapínej pls... :lol:

Lituju Vás s těmito problémy, kazatelny nezamykáme, někdy domluvím rodičům s dětma, že když posvačí je třeba po sobě i uklidit :roll:. Když borďas zůstane tak musíme uklidit sami, sem tam to využije nějaký milenecký pár (mám jednu kazatelnu s gaučem), nezáviďme jim :wink:.
Bezdomovci, čichači ap. pokud přistihnete domluva. Upozornit i PČR, ať je aktivnější (mnozí jsou taky myslivci) zkuste je pozvat mezi sebe (třeba výročka). Rozhodně bych v těchto lokalitách zamykal, buď zámek s jedn. klíčem (lze jej i schovat poblíž pod podlahou ap.). Nebo si něco vyrobit, místo klíče něco na způsob šroubováku (myšlen ten na loveckém noži se kterým se dá otevřít pivo :lol: ) a nebo imbus urč. velikosti, který budu nosit s klíčema místo přívěsku ap. Vždycky se najde lump, který dveře vypáčí i když přes okno vidí že tam nic neukrade. Tak samo, může nějaký pitomec kazatelnu zdemolovat (nezamčenou) jen proto, že je to PITOMEC :roll:
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Bezdomovec v kazatelně

Příspěvek od Tommy »

Ještě ve staré honitbě jsme měli podobný problém.Bezdomovci to byli dva a nastěhovali se nám do krmelce,udělali si tam tábořiště,všude bordel,odpadky,několik zálehů v okolí,ohniště přímo pod smrkem atd.V noci se člověk vracel z kazatelny a jen nohy čouhali ze sprušlí a chrápali jak celej rudl divočáku dohromady.
Domlouvali jsme,ale voňavého pelechu se vzdali až v zimě a nakonec se přestěhovali pod smrk ke kauflandu.
Uživatelský avatar
Perník
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 422
Registrován: stř 16.7.2008, 14:37
Bydliště: Litoměřicko

Re: Bezdomovec v kazatelně

Příspěvek od Perník »

Tak volné pokračování kauzy bezdomovec v kazatelně: Po znemožnění vstupu do dvou kazatelen, migrace pokračuje. Nastěhoval se do další.... :( Opět to budeme řešit uzamčením a provedením celkového úklidu. Možností má ještě dost, třeba do konce zimy procestuje celej revír :evil: :evil: :evil:
KB CZUB 584 12/7x57R
IŽ - 27EM - 1C 12/76
NK Bora od Černé tůně
kocourvbotach
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 137
Registrován: pát 21.3.2008, 12:07
Bydliště: Vysočina

Re: Bezdomovec v kazatelně

Příspěvek od kocourvbotach »

V tom případě by jste se měli zachovat jako při partii šachu a postupně ho vytlačovat ke hranici honitby,nebo aspoň k nejbližšímu městu :D U nás před třemi lety jeden v létě kempoval po krmelcích a během asi dvou týdnů pětkrát hořel les :shock: Jsou to sice taky lidi,ale někdy přestává všechna sranda :idea:
ZKM451 22lr,ZKK601 243W,ZKK600 7x57,ZH324 7x57*16,ZH309 8x57JRS*12/76,ZG47 8x57JS,ZG47 8x64S,CZ550Medium 300WM,IZH 18 12/76,IZH 27 12/76*12/76,IZH 58 16/70*16/70
Uživatelský avatar
Perník
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 422
Registrován: stř 16.7.2008, 14:37
Bydliště: Litoměřicko

Re: Bezdomovec v kazatelně

Příspěvek od Perník »

tak celá věc dospěla k tomu, že všechny kazatelny, které za to stály, jsou zamčeny a každý člen má svůj univerzální klíč. Snad už bude klid... tedy pokud to někdo vzteky nepodpálí, že? :?
KB CZUB 584 12/7x57R
IŽ - 27EM - 1C 12/76
NK Bora od Černé tůně
John
Častý návštěvník
Příspěvky: 72
Registrován: stř 18.8.2010, 21:57

Re: Bezdomovec v kazatelně

Příspěvek od John »

-
Naposledy upravil(a) John dne stř 16.3.2011, 14:57, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět