Krávy popravil asi myslivec

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět
Pepa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 163
Registrován: úte 28.11.2006, 21:01

Krávy popravil asi myslivec

Příspěvek od Pepa »

Ústí nad Labem - Policisté objevili kulku z těla jedné ze tří zastřelených krav na pastvě u obce ?achov u Povrlů na Ústecku. Podle ústecké policejní mluvčí Veroniky Beranové jde o kulku pravděpodobně z lovecké zbraně. "Byl nalezen speciální náboj brener, který do loveckých pu?ek používají myslivci," řekla včera po pitvě krav policistka Beranová. Dosud neznámý střelec pasoucí se dobytek doslova popravil. Dvě dospělé krávy střelil do hlavy, třetí do páteře, ale i ona posléze uhynula. Způsob jejich zabití ukazuje podle kriminalistů na du?evně nemocného člověka nebo způsob msty. Případ i nadále šetří policisté z ne?těmického obvodního oddělení, pod které ?achov spadá. Spolumajitelka pastvin a krav odmítá s novináři komunikovat. Celou věc nechtěla komentovat ani to, jestli šlo o vyřizování účtů nebo čin náhodného ?ílence. Krajský veterinář Petr Pilous řekl, že zastřelením krav na pastvě nelze maso už zpracovat na jatkách a bude zlikvidováno v kafilerii. Jan Vraný Foto - Tři postřílené krávy nalezli pracovníci farmy na pastvinách v ?achově poblí? Povrlů na Ústecku. Krávy zastřelil ?ílenec, který Použil loveckou zbraň.
nimrod nimrod
Zkušený diskutér
Příspěvky: 951
Registrován: pon 08.1.2007, 22:54
Bydliště: Morava

Příspěvek od nimrod nimrod »

Specielní lovecký náboj brener??? Tak o tom sly?ím poprvé.
ZG47- 458 Win.
M.Sch. M1910- 9,5x57
ČZ 584- 7x57R/12-70
Mosin
Zkušený diskutér
Příspěvky: 633
Registrován: sob 14.10.2006, 10:20
Bydliště: jižní MORAVA

Příspěvek od Mosin »

A proč zrovna hned myslivec?? :!: Co když to byl sportovec?? Či sběratel zbraní??? A hned zase do nás.

No k tomu spec. náboji. Tak o takové střele jsem taky nic neslyšel. Nemysleli náhodou BRENEK???

To? jsem z toho trochu mimo. A které hovado to mohlo udělat???
CZ 550, 308 Win. / CZ 527 Varmint 223Rem / CZ 550 300WinMag / BO 98 9,3x62
ZG 47 8x57 JS / ZBK 110, 5,6x50 RM + 12x70 / ZP 16x70 / IŽH-27EM-1C 12x70
Tomáš Karel
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 394
Registrován: úte 20.2.2007, 11:40
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Tomáš Karel »

Nojo padali rány tak hned myslivci. Todle mě tak sere nemají jedinej důkaz ( co sem vyčetl ) a hned sou jak psi. :evil: :!:
Odpovědět