howa 1500

Vše o kulovnicích a malorážkách
bonecrusherx55
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 407
Registrován: sob 27.11.2010, 12:33

Re: howa 1500

Příspěvek od bonecrusherx55 »

Aaa, kukam, ze si u Andreja na strelnici
ZKM 456 22 lr, weatherby mark V 6,5 creedmoor, cz 550 magnum 375H&H, cz 550 custom 338-lapua-magnum, cz 550 custom 300 win mag, cz 527 lux 22 hornet
Uživatelský avatar
Choochoo007
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1406
Registrován: úte 28.11.2006, 20:34
Bydliště: Jižní čechy

Re: howa 1500

Příspěvek od Choochoo007 »

Nevím jestli jsem sem daval nekdy, najit to nemuzu, tak davam az ted. Howa potvrzuje svou presnost. Howa Varmint 243Win, Lapua Scenar 90gr, RS62 - je to jedina laborace co jsem delal a zkousel do terce a navrzena pouze dle tlaku pres QL. Pri tomto stejnem tlaku to chodi i z jinych pusek, jinych strel, jinych razi, nevim proc, ale chodi to :wink:
mirage priserna v cervnu 2022 nebo kdy to bylo, takze tezko rici proc uletela ta posladni 4. rana. Krizek se pokud jsem nestihl mrak mrskal snad o 0,5cm az 1cm, hruza. Da se rici, ze s zadnou laboraci to nestrilelo nikdy hur jak MOA a to ani kdyz se pres sebe pouzili vsechny testovane navazky. Proste prebijeni teto raze na presnost na pohodu, pokud tedy puska umi. Na skodanou a tercovou strelbu vyborna raze a puska. Celkove s touto razi ulovena nejaka desitka lisek, kdy ale zrovna Scenar ve 243 uplne nesplnil moje lovecka ocekavani pri zasahu na komoru. Tercova ocekavani splnil naprosto, kdy se nechala "skoda" strilet v klidu na hlavu.
4 rány na 100m. Přebíjím vzdy 4 naboje od navazky, aby až jednu podělám jsem ji mohl škrtnout. Tady jsem do toho šel hodně sebevědomě a poslední 4. jsem střílel opět na terč, ale byla to chyba. Měl jsem jí radši pustit jinam a měl bych super 3rány :wink: Jestli to byla chyba rukama nebo mirage tezko rici.
https://photos.app.goo.gl/zLKhj4hwaDpu23m3A
Myslivost se scvrkává na sezení u hromady žrádla a natláčky, kdy se bezhlavě pálí po všem[figi]
Odpovědět