JARNI SRAZ - nove datum - 2.-3.6 2007

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět

Muzete 2.-3.6 2007?

Ano
10
67%
Ne
5
33%
 
Celkem hlasů: 15
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

každý kdo nepřijel může litovat. Byla to paráda. :wink: Nádherné prostředí, pěkná střelnice, bezva parta. Jen trochu nepřálo počasí. Shodli jsme se, že to určitě zopakujeme. :lol: :lol: :lol: Já dal 30 kulových ran na 100m a 200m. Jiní daly i přes 150 ran. Byla exhibice na 100m na kostku cukru a na 200m a 300m na rajče. Pro mě byl nejzajímavější zajíc na průseku. Tam jsem dal spoustu brokových ran. Přesvědčil jsem i ?enu aby si to zkusila. Ta mě pak dnes ráno při sranda mači rozdrtila 5:2. :lol: :lol: :lol: Kdo si toho zajíce nezkusil tak o hodně přišel. :lol: :lol: :lol: Hlavně, když tam přišel Vhool a všem nám to natřel. :wink: :lol: :lol: :lol:
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
vhool

Příspěvek od vhool »

tak ja se taky pridam k hodnoceni jarniho srazu.z meho pohledu to byl krasne a prijemne straveny vikend s partou prima lidicek v prijemne atmosfere.uz nyni se tesim na dalsi setkani a doufam ze priste se sejdem v jeste vetsim poctu a ti kteri museli odjet jiz v sobotu tak si udelaji cas az do nedele :wink: timto dekuji jeste jednou vsem co se zucastnili nejenom za fajnovy prubeh ale i za vzorove chovani v prostorach strelnice a kazen pri dodrzovani bezpecnostnich pravidel pri strileni atd.na strelnicich travim dost casu ale takovato kazen se opravdu vidi malokdy :wink: .
no a ted k tomu strileni a sranda maci.asi bych to glosoval nasledovne "kdyz se stesti unavi tak sedne i na vhoola" :lol: :lol: :lol: .jinak mezi nama andy a figi jsou opravdu excelentni strelci a to zde pisu bez nadsazky.klobouk dolu panove :wink:
Uživatelský avatar
figi
teoretik fora
Příspěvky: 1932
Registrován: stř 11.10.2006, 7:19
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od figi »

Byla to super pohoda, a Andy teda fakt umí ! (O vhoolovi to víme )Skvělý lidi, vynikající Feryho prasátko, to promítání večer se moc povedlo, ani ta trocha de?tě nevadila.
škoda, že to tak uteklo, líbilo by se mi to na víc dní, tak 3-5.
takže bude repete ?

Pokud ještě letos, tak by to mohl být poslední víkend v srpnu.
příští rok to uděláme asi na konci dubna.

Tak co vy na to ?
( Otázka neplatí pro vhoola, jako vítěz prvního setkání to má na dalších pět let povinný)

A jdu na to p?trosí vejce ( díky Fery)
vhool

Příspěvek od vhool »

no kdyz uz jsme v tom chvaleni :wink: tak feryho obcerstveni neumim okomentovat protoze to proste nemelo chybu.ostatni jsem pochvalil celkove (jiste prominou protoze by to bylo dlouhy cteni :wink: ) ale jeste bych jmenoval w.e.n.n.u protoze prekvapil,alespon me,jak mu to jde s brokovnici.osobne jsem byl docela prekvapenej z toho zajice na pruseku.kdyz clovek kouka tak to vypada jednoduse ale jak psal fery tak to zadna pr...el neni. :lol: :lol: :lol:
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Příspěvek od Alda »

no, panove... cim clovek reaguje pozdeji, tim to ma tezsi, nebot skoro vse jiz bylo napsano :wink: nebudu to tedy opakovat - moc prijemna akce, na ktreou asi vetsina z nas bude rada vzpominat. a urcite diky vsem, kdo se o to zaslouzili: hlavne fery (manzelka je nadsena, ze jsem ji privezl kousek vynikajiciho cunika, kteryho ma mooooc rada), figi, andy, vhool (diky nepritomnosti andyho se ujal vyhlasovani cen - s gracii sobe vlastni :wink: ).

tak snad jen: tesim se na 2. rocnik ci 2. setkani :D

p.s. za sebe osobne mam za celou akci jedno velky minus - moje rameno na tom neni moc dobre. ta 9,3 udelala sve a ostatni flinty to jen dokoncily :cry:
vhool

Příspěvek od vhool »

to Alda: jezkovi voci aldo tobe jsem zapomel verejne podekovat za super projekci.bylo to bezva letni kino a tvuj archiv by ti mohl zavidet kde kdo.jsi rozeny dokumentarista (i promitac :wink: ).ani ten destik mi nevadil.... :lol:
milan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 456
Registrován: úte 03.10.2006, 14:22

Příspěvek od milan »

K hodnocení není co dodat, páč bych to musel jen opakovat.
Padl tu nápad udělat setkání dřív než za rok, takže jsem první přihlášený.
Na takové setkání si čas vždy udělám, ikdybych měl zajet jen po práci.
TO Vhool,
v neděli jsem odpadl brzo, dnes ?kolím nové pracovníky, někdy v týdnu ti za?lu slíbená data,dík.
milan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 456
Registrován: úte 03.10.2006, 14:22

klobouk

Příspěvek od milan »

klobouk je u mě, teď nevím jestli patří Kuřitkovi nebo Přecechtělovi, tak se ozvěte a domluvíme se.
Aldak
Častý návštěvník
Příspěvky: 53
Registrován: stř 17.1.2007, 12:04
Bydliště: Dražice
Kontaktovat uživatele:

sraz

Příspěvek od Aldak »

Ahoj všichni,
vše už bylo řečeno, bylo to fakt perfektní. Celou cestu domu sem o tom sklukem diskutoval a ten s toho byl une?enej :shock: :shock: ještě víc než já :D :D .Nádherná sobota na kterou budu hodně dlouho vzpomínat a tě?it se na další. :)
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

Kde je nějaká fotka vy bejci. :P Člověk tady málem roní slzičky,když to čte.Já tu mám od středy zase pajeráky a s těma teda moc nepokecám :x
Aldak
Častý návštěvník
Příspěvky: 53
Registrován: stř 17.1.2007, 12:04
Bydliště: Dražice
Kontaktovat uživatele:

sraz

Příspěvek od Aldak »

no tak Andy co dokumentace nenech se pobízet tíííí bejkůůů :D :D :D
w.e.n.aaa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: sob 02.12.2006, 10:54

Příspěvek od w.e.n.aaa »

Moje hodnocení:
-Uplně super pro?itej výkend s prima lidma!!
-Andymu děkuji za pomoc při nastřelování (ikdyž to moc ne?lo,beru to k puškařoj na zkontrolovaní ,jestli se nedotyka pažba laufu)
-pro Whoola,s těma brokama mě to šlo jen když jsi se na nas přišel podivat ty :Djinak to byla bída!! a ještě jsem si zapoměl omrknout hejkala :cry: :cry: a kup si brokovnici!!?lo ti to :)
-Aldaku děkuji moc za pučení brokovýho automatu,fakt se s nim střílí krásně!
-Feryho prase nemělo chybu!!tě?im se na další:)
-Aldo děkuji za svezení a super pokec:)
-Figi na střelba na 300 metru byla super!!pěkně se na to koukalo a jeste ta z volnej ruky na srnce nebyla špatná!! :)

Opravdu se těším na Další SETKÁNÍ!! taky bych to viděl na konec srpna!
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Nazdar bejci,

Mam do nedele volno a nejsem na "poradnym netu". Takze video a fotky budou nejdriv za tyden. Mam natoceno asi 3,5min ruznych sestrihu a fotek jen par. Nejak sem to vsechno nestihal. Moooc lidi ode me porad neco chtelo :lol: A k tomu me jeste porad utiskoval vhool! Hold lezak je lezak 8) Nez jsem si k tomu leh... uz se tam valel s tou nerezovou trubkou :lol: :lol: :lol:

Ani rajcata jsem si nestacil uzit... nez sem si dal aspon treti ranu... uz mi je figi nebo vhool roztrik! Pockejte hosi priste! :) A co vhool nesundal flintou to aspon sezral! :lol: takze sem vlastne uplnej chudak :oops:

Takze jeste jednou jmenem LOVECTVI dekuji FIGImu za jeho obetavost pri domlouvani strelnice a vybirani vsech poplatku. FERYmu za uzasny zazitek s kusem zvance v tlame :-) a vubec vsem co prijeli!!
vhool

Příspěvek od vhool »

tak ja vkladam kratounky sestrich rajcatek.zabery jak je zeru jsou nepublikovatelne :lol: :lol: :lol:

rajcatka na 200m :lol: :lol: :lol:

http://lumberjack1.sweb.cz/rajcata%202.wmv
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

V prvním příspěvku jsem zapomněl poděkovat Figimu za to, že vše zorganizoval, Andymu, že zalo?il toto skvělé fórum, díky němu? jsem poznal bezva lidi, Vhoolovi, který to tam pomáhal řídit a všem ostatním, kteří přijeli.
ps. děkuji za pochvalu. Celý se tu červenám. :oops: Prasátko mi přišlo normální. Myslím, že na něm není moc co zkazit. Chce to jen trošku grifu. :lol: :lol: :lol:
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
Odpovědět