Vystoupení pana Kostečky v pořadu před půlnocí

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět
Hynek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 171
Registrován: stř 29.11.2006, 12:48
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Vystoupení pana Kostečky v pořadu před půlnocí

Příspěvek od Hynek »

Tak co říkate na vystoupení pane Dr. Kostečky v pořadu před půlnocí?
Dle mého názoru jedním slovem KATASTROFA.
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10 ... 31008.html
vhool

Příspěvek od vhool »

no pane kolego,nechci panu kosteckovi delat "advokata" ale koukal jsem na to celkem trikrat a je pravda ze pan kostecka mohl par veci rici jasneji a lepe ale katastrofa mi prijde hlavne pan redaktor jak se snazil vnutit panu kosteckovi svuj pohled na vec a nejsem si jisty zda pan novinar pochopil o co tu vlastne jde. :wink: navic jsem moc nepochopil proc CT ve chvili kdy se tam mluvilo o skodach ktere pusobi zver na polich a v lesich tam pustila sot z nejakeho docela nepovedeneho honu na drobnou.tady je videt ze media moc nevi o co go a jedou si vlastni kolej a je jim celkem fuck nase rozhorceni nad tim ze ve vecernicku byl chlap v hubertusu a ne v modrakach a rikali mu spatny myslivec a lovec a ne idiot nebo pytlak. :evil:
Hynek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 171
Registrován: stř 29.11.2006, 12:48
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hynek »

Hm, taky názor...s tím redaktorem souhlas!
Tomfi
Zkušený diskutér
Příspěvky: 647
Registrován: pát 06.10.2006, 5:10
Bydliště: českomoravské pomezí, 575 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Re: Vystoupení pana Kostečky v pořadu před půlnocí

Příspěvek od Tomfi »

Hynek píše:Tak co říkate na vystoupení pane Dr. Kostečky v pořadu před půlnocí?
Dle mého názoru jedním slovem KATASTROFA.
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10 ... 31008.html
Pořad jsem včera zkouknul, než jsem jel ven :wink: . No pan ing.Kostečka podle mého obstál docela dobře. Co se týče pana Komárka ten naprosto neví o co jde.
Pokud se bavíte s člověkem se zájmem nebo s neutrálním pohledem na myslivost, tak mu můžete říkat, že myslivec ne vždy, loví pouze kusy nevhodné pro lov, přikrmuje zvěř, protože zvěř se stává součástí jeho života, ale když mluvíte s takovýmto novinářem, který všechno otočí tak z toho vyvázl dobře, i když drobné chybičky by se tam na?li.
Odpovědět