Eschenbach 8x56B tophy AS/P

Lovecké pozorovací dalekohledy. Vaše zkušenosti, rady a dotazy.
Odpovědět
Majkl
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 174
Registrován: stř 10.1.2007, 13:13
Bydliště: Vyškovsko

Eschenbach 8x56B tophy AS/P

Příspěvek od Majkl »

Na vánoce 2005 jsem si u manželky vymodlil dalekohled Eschenbach 8x56B tophy AS/P. Doposud naprostá spokojenost. než jsem ho, už po druhé, při nočním návratu z čekané Odložil na auto, pak nasedl a rozjel se. Rána do zadního skla mi hned připoměla dalekohled na stře?e. V obou případech dopadl na betonove panely. Poprvé to bylo v létě, podruhé před dvěma týdny. Teď dalekohled nemůžu zaostřit na obě oči. když pozoruji třeba zajíce na sto metrů, vidím ho dvakrát a když oddělám dalekohled od očí, tak se mi zamotá hlava. Dřív to nedělalo. Chtěl bych to vyreklamovat, jen manželka uschovala doklad tak pečlivě, že ho nemůže najít. Nevíte jak postupovat? požádal jsem prodejce(IT obchod), aby mi zaslal duplikát dokladu, tak uvidím. Pokud to nevyjde, nevíte na koho se obrátit, kdo by pomohl s opravou? Stál 8000kč, tak mě to docela štve.
MAUSER M03 8x57IS,Zeiss Victory Diavari 3-12x56 T* kříž 60
Bettinsoli diamont lux 12/76,12/76
BRNO Mod. 1 cal 22 Long Rifle
ESCHENBACH trophy AS/P 8x56B
ESCHENBACH farlux selctor D 8X42BG
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Jo tak to zamrzi.

Ja jsem ho mel pujceny na TEST. Ano, kouka docela dobre. Ale nosit se to neda.

Cili jsem ho zase vratil.

Jinak s tou zavadou asi nic neudelas. A obavam se, ze reklame dopadne vyjadrenim "mechanicky poskozeno" - > "placena oprava".

Tak drzim palce.
vhool

Příspěvek od vhool »

jj andy ma pravdu,hnuli se ti ve vnitr hranoly a to opravdu neni na reklamaci.bohuzel.oprava byva ale jednoducha a levna.u starsich kukatek se da provest i doma.
Hynek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 171
Registrován: stř 29.11.2006, 12:48
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hynek »

Ten samý problém s tíma samým typem dalokehlodu ře?il před měsícem můj dobrý známý. Taky mu spadnul a taky neuměl najít doklady se záručákem.
Vyře?il to tak, že ho zavezl do Meopty Přerov na prodejnu a tam domluvil opravu. Během 14dnů volali, že je to opravené...cena 300,-Kč.
Odpovědět