obchod v NY

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
plok
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: sob 10.10.2009, 18:23

obchod v NY

Příspěvek od plok »

Ahoj všem,

neznáte někdo nějaký obchod s loveckým oblečením nebo vůbec s potřebama v USA, nejlépe přímo v NY?
Oblečení je tam o hodně levnější, tak by se tam snad dalo dobře nakoupit i do lesa.

Díky
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Re: obchod v NY

Příspěvek od Alda »

teoreticky tam jsou, prakticky nic moc - primo v NYC minimum. nez jsem koupil, co jsem chtel, stalo me to silene casu (plati jak o obleceni, tak o optice)... internet je internet (napr. cabela's http://www.cabelas.com/stores/stores_home.jsp) - ale to si muzes sam vygooglovat. "venkovske" a "horske" staty maji vice techto obchodu - napr. co si pamatuju, bylo to lepsi ve wyomingu, montane...
Ceska myslivost bude takova, jakou si ji my, cesti myslivci a lovci, udelame
losthorizon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 121
Registrován: ned 22.11.2009, 20:26

Re: obchod v NY

Příspěvek od losthorizon »

Zdravím!

Alda má pravdu, nejlépe zajet do státu, kde se hodě loví, pak je výběr super. Sice i v NYC se dá nakoupit, ale není to ono. Dá se zajít třeba do Orvis (někde poblíž 5.Av.), ale to je spíš rybářský obchod, nebo se podívat do ParagonSports, kde bývá v outdoorovém patře část pro lovce, rybáře, táborníky... Pokud by ti šlo např. o optiku, pak je nejlepší zajít do B and H (největší obchod na světě zaměření na foto, video, ....) nebo do J and R, kde se dají sehnat dalekohledy. A nakonec ti poradím to samé co Alda - INTERNET!

Dobře pořiď!
plok
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: sob 10.10.2009, 18:23

Re: obchod v NY

Příspěvek od plok »

Díky chlapi,

koukal jsem v B and H na ty puškohledy a ty ceny jsou hustý (omlouvam se, že o nich píšu na tomhle vláknu, ale když už jsme to načali). Jen, nemáte zkušenosti, jestli nebudou prudit na letišti, když ho budu mít v příručním zavazadle?
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Re: obchod v NY

Příspěvek od Alda »

v B&H jsem kupoval puskohled - jen navstivit tento obchod (nejvetsi zidovsky obchod s elektronikou a optikou) je zazitek. puskohled jsem pak dal do normalnich zavazadel, na palubu bych si to netrouf. a jak jsem psal - v kamennych obchodech jsou ceny vyrazne vyssi, nez co clovek najde na internetu.
Ceska myslivost bude takova, jakou si ji my, cesti myslivci a lovci, udelame
Odpovědět