Boty Wolverine

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Boty Wolverine

Příspěvek od michalos »

a s těma celoročníma někdo zkušenost nemá..?? Zajímalo by mě jestli v létě v tom nebude moc horko, když jsou tak vysoký... :roll:
sided
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 163
Registrován: ned 28.2.2010, 15:57

Re: Boty Wolverine

Příspěvek od sided »

Manželka má už druhý rok tyhle a nemůže si je vynychválit http://www.cabelas.com/product/Footwear ... t104826780

Jen ta cena u Finhunteru je neskutečná, jsou to všechno boty do 120USD. I když připočtu poštovný a DPH tak jsem max na 2500,-Kč :roll:
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Boty Wolverine

Příspěvek od Petr1970 »

michalos: add horko.. to bude, ale prostě máš buď sandály nebo těžkou koženou vysokou pevnou botu :-)
když se podíváš někde na treky, tak je to za horka - na horách to svítí fest, všichni v tričku a bermudách, ale boty vysoký, zašněrovaný a ještě silný ponožky v tom...

já jsem si zvykl nosit 2 ponožky - tenoučké a silné, kdysi kvůli kanadám a puchýřům... při pohybu a zátěži se ti noha potí, ale překvapivě je mi tohle víc příjemné než různé zapařené prestige atd...
jen tu botu nesmíš sundavat každých 15 minut :-) a nejlépe nechat pak dobře vyschnout..

takže ano, noha se v tom obvykle potí, ale vhodnou úpravou ponožek (moira, merino..) které to sají a nepustí k noze ti voda v botě nečvachtá...
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
Uživatelský avatar
T.Kulikov
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: pát 17.6.2011, 21:50

Re: Smazáno uživatelem...

Příspěvek od T.Kulikov »

Mám je 3 rok a nemají chybu. Lehké ale pevné na noze. Zateplení mám 1000g thinsulate, což bohatí stačí do -5 st. C.
Kupoval jsem je tady:
http://www.finn-hunter.cz/obchod?page=s ... gory_id=55
teď je tedy trochu zdražili ale stojí to zato! DOPORUČUJI
Odpovědět