RADA - znáte někdo značku HART ???

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
romana
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: sob 27.11.2010, 11:34

RADA - znáte někdo značku HART ???

Příspěvek od romana »

Dobrý den, chci koupit příteli k Vánocům bundu a kalhoty. Osoběn dávám přednost kvalitním věcem i když za vysokou cenu. Ale vím, že přítel nic drahého nechce. U nás ve městě je prodejna s oblečením Hart. Značku neznám v podstatě se nevyznám vůbec v loveckých oděvech, nejlepší by bylo kdyby si to přítel vybral, ale potřebuji aby to bylo překvapení.

A teď váhám zda to koupit mám či nikoli???
Kamarád mi poradil značky Seeland, Härkila, Norsveda, ale když vidím jejich ceny, tak se mi protáčí panenky, mám možnost teď mít s aktuální slevou oblečení Hart kalhoty i bundu za 3500,- na tři roční období, cena je až závratně nízká, ale je to díky Vánoční slevě. Ale zase nechci koupit něco šmějdského za každou cenu, jen kvůli ceně.

Prosím poraďte, jsme z moravy, na tom také hodně záleží do jakých lesů se to nosí ... Přítel je dosti horkokrevný, v zimě chodí v mikině, takže nic do ruska nepotřebuje ... myslíte, že ten Hart by šel neco raději ne? A pokud ne tak co??? Dávám přednost osobní prohlídce a možnosti vyzkoušení, tím pádem jsem omezená, protože u nás jsou jen dvě prodejny a to Hart a Banner(to jsou paka protoze mi po vánocích nejsou ochotni vyměnit velikost ani typ zboží), proto jsem je hned zavrhla.

Prosím poraďte zkušení muži :o) děkuji :)
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: RADA - znáte někdo značku HART ???

Příspěvek od Zdenek41 »

To co a nač přítel bundu potřebuje jste popsala.Osobní zkušenost nemám,ale podle materiálu bude asi dost pevná na ten akát a podobné keře z jihu Moravy.Mě osobně se líbí,jednoduchá a učelná.
http://vmfshop.inshop.cz/loveckeodevy-b ... unda[10700]
http://vmfshop.inshop.cz/loveckeodevyka ... hoty[10702]
Uživatelský avatar
dušan
Častý návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 15.7.2010, 15:42

Re: RADA - znáte někdo značku HART ???

Příspěvek od dušan »

ahoj,také záleží zda to chce na šoulání a nebo na čekanou ,kdy bude sedět při minus 10 stupnů a více několik hodin na posedu.to je potom znát jakej matroš to je.velmi dobrá je kombinéza Termosved,nebo bunda a kalhoty sice dost peněz ale napořád ,k tomu pořádné boty.
romana
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: sob 27.11.2010, 11:34

Re: RADA - znáte někdo značku HART ???

Příspěvek od romana »

Moc Vám děkuji za rady. Oblečení by mělo být především na hony. A na ty jde člověk párkrát za rok, jde mu o to, že ho mrzí když je na honu, že jsou tam všichni strašně pěkně oblečení a on má prý den obyčejné zelené myslivecké kapsáče za 250,- a zelej kabát taky úplně obyčejnej jednoduchej. Chce se cítit dobře a vypadat pěkně. Já ho chápu, to je něco jako kdyby jsem já šla na ples v šatech ze sekáče, oprané, vytahané a ostatní dámy by měli luxusní róby. Proto bych mu ráda něco takového koupila. Navíc pokud by byl někde ve velké zimě, má originál hubertus kabát, tak ten si přeci může obléct na to ne?
Připadne mi zbytečné aby v tom chodil každý den do lesa, protože když pak střelí divočáka a nakládá ho, je celej umazanej od krvě a co kdyby to drahé oblečení zničil, byla by to škoda. . .
Pokud by něhoko zajimalo, co chci přesně koupit, tak tu jsou odkazy :
http://vmfshop.cz/loveckeodevy-bundy/ha ... 5B10701%5D
http://vmfshop.cz/loveckeodevykalhoty/h ... 5B10702%5D

Děkuji Vám za rady ... :wink:
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: RADA - znáte někdo značku HART ???

Příspěvek od Zdenek41 »

Zas jeden hřející případ v dnešní době :D Ty naše ženy by pro nás udělaly všechno. :wink:
Uživatelský avatar
dušan
Častý návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 15.7.2010, 15:42

Re: RADA - znáte někdo značku HART ???

Příspěvek od dušan »

to-Zdenek 41 máš pravdu,ta moje mi koupila Baffiny do -100 za dost peněz má strach abych nenastyd .
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: RADA - znáte někdo značku HART ???

Příspěvek od Zdenek41 »

Dušan.ani nevíme co doma máme.A oni to s náma opravdu nemají lehké.Jinak abych nebyl OT ten Hart za tu cenu jde.Pokud materiál je opravdu ten co uvádějí mělo by to něco vydržet.Já tahal Parporce 10let a ještě jsou ve skříni.
Uživatelský avatar
dušan
Častý návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 15.7.2010, 15:42

Re: RADA - znáte někdo značku HART ???

Příspěvek od dušan »

Zdenek 41,máš pravdu,někdy se za dobrej peníz sežene dobrý oblečení a nemusí to vždy stát desetitisíce,kluk má od Harta bundu a boty a je taky spokojenej,holka si potrpí na jinou kvalitu a tak se mnou chodí oblečená od Tusker.
KelneeQ
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 102
Registrován: pát 01.2.2008, 18:10
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: RADA - znáte někdo značku HART ???

Příspěvek od KelneeQ »

Já mám kalhoty Hart Forest a nemůžu si je vynachválit. Za tu cenu jsou přijatelné a poskytujou mi všechno, co potřebuji. Tahám je 3tím rokem a není na nich známka opotřebení. To je nosím téměř denně a prolézám houštiny, trnky, sníh až po stehna i v dešti a vysoké trávě. Ještě se mi nestalo, aby promokly :!: Mají podšívku, která vodu nepustí. Je v nich i dost teplo na to, že nejsou vyteplený! Za mě doporučuji! Jestli budu muset kupovat někdy nové kalhoty, koupím si ty samé. Nechci je vychvalovat do nebes, píši jen své zkušenosti :)
Tikka T3 varmint 6,5x55 + Zeiss 6-24x56
ZH 324 7x57R/16 (Delta Titanium 2,5-10x56 SF), ZH 324 16/16, Fabarm Euralfa 12
Cz 455 Thumbhole (Delta Titanium 4-16x42)
romana
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: sob 27.11.2010, 11:34

Re: RADA - znáte někdo značku HART ???

Příspěvek od romana »

Moc Vám děkuji za názory. Oblečení jsem již koupila, mám kalhoty i bundu ... tak se jen modlím, aby měl radost a aby to bylo účelné a kvalitní. Nemůžu se dočkat Vánoc až si to rozbalí!
Jinak pánové co se týče tématu o ženách, máte pravdu, není to chlubení, ale přiznání vlasních pocitů, udělala bych pro svého Honzu všechno a myslím jen a jen na něj. Proč muži své ženy nikdy nedocení? ? ? Protože jsou to muži a ženy jsou ženy. Nikdy se vzájemně zcela nepochopíme a vzájemně nedoceníme, duležité však je - VYDRŽET :lol:
Ve dvou je smutek menší a radost mnohem větší, proto stojí za to milovat.

Mějte krásné svátky, šťastný nový rok Vám přeji a mnoho loveckých trofejí .... těšilo mne Romana :mrgreen:
Odpovědět