Hirtenberger - obnovení produkce

Vše o loveckém kulovém střelivu. Vaše zkušenosti a názory.
vhool

Re: Hirtenberger - obnovení produkce

Příspěvek od vhool »

jiprok píše:Informaci ke střelivu lze dát jen při podrobném přezkoumání, šarže výroby druhu střeliva a konzultací se sběrateli z oboru. Můj příspěvek a to co chci sdělit, je to, že ne vždy to co kupujeme dle značky je vyrobeno tam kde by mělo být. Bohužel stačí napsat vyrobeno v EU a hotovo. A nakonec je možné, že jen kompletace proběhla v EU, polotovary můžou být odkukoliv. Hold asi se budeme muset smířit s tím, že kupujeme záju v pytli.
porad mi nejak utika pointa tvych prispevku kolego.zijeme uz nejaky cas ve spolecnosti kde neni az tak dulezite kde je co vyrobeno ale JAK je to vyrobeno a to by mela garantovat prave znacka vyrobce (pod kterou se vyrobek prodava) .v praxi by to melo vypadat tak jak je to treba bezne u motokombinez.renomovane znacky jako treba PSI,DAINESE,BUSE a jine se siji v jedne fabrice v pakistanu stejne jako x dalsich bezejmenych konfekcnich modelu ktere jsou kvalitou i cenou na zcela jine urovni.presto tyto renomovane znacky si tu svou vehlasnou kvalitu drzi.nejde ani tak o to kde ale jak si ten ktery "vyrobce" ohlida kvalitu odvedene prace a dodrzovani svych postupu vyroby ... proto si myslim ze je jedno zda to vyrobil strejda ve vlasimi nebo helmut von ostereich ale neni jedno pokud si to napriklad jmenovany hinterberger ohlida jak to ten strejda ve vlasimi udela :wink:
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Hirtenberger - obnovení produkce

Příspěvek od motolada »

Whole:jelikož si zakládáme na pravdivých tvrzeních a ověřené realitě,musím tebe jako moderátora opravit,PSI NEŠIJE V PAKISTÁNU.Je to naše firma a šije v Tlumačově,pana Hubíka znám osobně a už jsem jim tam nemalou útratu udělal,neber to osobně ale tak jak tu často zaznívá:Ověřit a pak plácnout!

Osobně proti výrobě nábojů,nebo jejich komponetů,či kompletace někde jinde nic nemám-tak jak jsi řekl dnes se vyrábí tam kde je levnější síla-kvalita značky však zůstat musí.
vhool

Re: Hirtenberger - obnovení produkce

Příspěvek od vhool »

motolada píše:Whole:jelikož si zakládáme na pravdivých tvrzeních a ověřené realitě,musím tebe jako moderátora opravit,PSI NEŠIJE V PAKISTÁNU.Je to naše firma a šije v Tlumačově,pana Hubíka znám osobně a už jsem jim tam nemalou útratu udělal,neber to osobně ale tak jak tu často zaznívá:Ověřit a pak plácnout!

Osobně proti výrobě nábojů,nebo jejich komponetů,či kompletace někde jinde nic nemám-tak jak jsi řekl dnes se vyrábí tam kde je levnější síla-kvalita značky však zůstat musí.
no pane kolego,zrejme netusis kdo vhool je ve skutecnosti a uz vubec nevis o jeho aktivitach kolem motocykloveho sportu vcetne okruhoveho jezdeni.PSI sije v pakistanu stejne jako ostatni vetsinu konfekce a zde v cz sije jen zakazkove veci ci "lepsi modely".i pan hubik a jeho team totiz pochopil vyhody tohoto systemu a pokud chce byt konkurenceschopny tak mu nic jineho ani nezbyva :wink:
zbytek s tebou rad proberu v SZ abychom tu nerozjizdeli dale toto opravdu velke OT :wink:
Odpovědět