Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Veškerá legislativa ohledně lovectví a myslivosti
falco363
Nový návštěvník
Příspěvky: 12
Registrován: ned 16.11.2008, 21:32
Bydliště: Třinecko

Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Příspěvek od falco363 »

Zdravím,
pánové nemáte někdo čirou náhodou otázky pro zkoušky myslivecké stráže v pdf, či jiném digitálním formátu? Sháněl jsem je na internetu a bohužel nikde ke stažení nejsou.
ZH 203, ZH 304 + Hakko Winer 8x56 t30, Brno Mod.1 + Tasco 3-9x40E, BS 571.3, Český teriér Tina Laraff
Josef Pejchar
Nový návštěvník
Příspěvky: 49
Registrován: stř 10.9.2008, 13:50
Bydliště: Brno

Re: Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Příspěvek od Josef Pejchar »

neco je ke stazeni zde:

http://www.breclav.org/sub/ozp/dokument ... bHpS_w&sig

je potreba zkopirovat tuto adresu do prohlizece, nejak mi nefunguje vkladani linku.
Naposledy upravil(a) Josef Pejchar dne pon 04.4.2011, 14:38, celkem upraveno 1 x.
falco363
Nový návštěvník
Příspěvky: 12
Registrován: ned 16.11.2008, 21:32
Bydliště: Třinecko

Re: Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Příspěvek od falco363 »

Děkuji za info. Tohle už mám spíš by mne zajímalo, jestli nemá někdo otázky, které poskytuje firma yamaco.
ZH 203, ZH 304 + Hakko Winer 8x56 t30, Brno Mod.1 + Tasco 3-9x40E, BS 571.3, Český teriér Tina Laraff
Nyctereutes
Nový návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: sob 27.1.2007, 18:05

Re: Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Příspěvek od Nyctereutes »

falco363 píše:Děkuji za info. Tohle už mám spíš by mne zajímalo, jestli nemá někdo otázky, které poskytuje firma yamaco.
Mohli by ti je poskytnout na státní správě (tam kde budeš dělat test). Já jsem si je přečetla jednou a v pohodě. Dali nám to tedy na papíru, ale stačilo to...
Nyctereutes
__________________________________________
"Ex natura vivere summum bonum est."
Hunter
Častý návštěvník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 25.8.2008, 15:18

Re: Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Příspěvek od Hunter »

Na statni sprave by to poskytnout nemeli, ale je to o lidech. U nas urednice nekompromisne da seznam dotcenych zakonu a to se musis naucit. Jidne to naopak jde tak, ze ti daji otazky (jako autoskola). Jinak nejlepsi je asi si to koupit u toho Yamaca, stoji to par korun a statni sprava vetsinou vychazi prave z tohoto materialu.
Eddie
Nový návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 10.2.2011, 9:54

Re: Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Příspěvek od Eddie »

Kolegové nemáte někdo náhodou k dispozici kompletní testy na zkoušky pro mysliveckou stráž v elektronické podobě? Na internetu jsem něco našel,ale předpokládám že se nejedná o kompletní testy ale jen část. Někde jsem vyčetl že by snad měly obsahovat 300 otázek, ale co je na tom pravdy nevím. Snažím se na zkoušky poctivě učit ze zakoupené literatury přímo určené pro MS,ale rád bych si před zkouškama cvičně pár testů udělal. Jak píše Zdenek41 v příbuzném tématu-někde mají před testama obsáhlé školení,někde-jako např. u nás, není vůbec nic.Došla jen pozvánka na testy s časem a datem konání zkoušek:-( Pokud by jste někdo mohl pomoci,budu Vám moc vděčný.
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Příspěvek od Petr1970 »

zde píšou 300 otázek.. je otázka podle čeho orgán zkouší.. jestli podle těch testů, tak se vyplatí investovat.. jestli si dělá vlastní otázky nebo chce "volné odpovědi" bez abdce....
nejdřív bych se zeptal Orgánu a pak to řešil..

http://www.yamaco.cz/produkty/elektroni ... traze.html
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Příspěvek od Zdenek41 »

Ano můžu odpovědně říci a to jsem jen sedlák,že mě to školení uplně stačilo k napsání testu.Nevím jak je to ted jelikož už mám placku odevzdanou a průkaz přestřihlý.Jednalo se o myslím skupinu ABC po 20 otázkách,ale už je to 10 let.Největší problémy dělá přiměřená a nutná obrana a kdo má čerstvě za sebou ZP nemá se čeho bát.Pak tam byly doby lovu,komunikace místní a pod.To školení si,ale myslím je nutností ledacos se za 10 let změnilo.A podle mě si to,každý magistrát sestavuje podle otázek sám.Přeji klid a uspěšné složení zkoušky.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Příspěvek od Leon »

Zdendo máš pravdu každý okres to má jinak stačí projet internet a najdeš otázky který mají některý okresy na svých stránkách
CZ 550 american 308win.
Filda
Nový návštěvník
Příspěvky: 41
Registrován: pon 08.10.2012, 12:16
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Příspěvek od Filda »

Zdravím. Chtěl bych se zeptat, jak je to s lékařskou prohlídkou na stráž. Mám už si k doktorovi vzít nějaké lejstro nebo to doktor bude mít? Mám to k doktorovi docela daleko, tak bych tam jel docela nerad dvakrát. Díky za odpověď.
Howa Hogue 1500, 30-06 Springfield, Docter Unipoint 3-12*56
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Příspěvek od Zdenek41 »

Měl bys na to ty lejstra dostat.
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Re: Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Příspěvek od Lotr »

Je na to jednoduchý formulář, ale když Ti do potvrzení lékař napíše "schopen vykonávat funkci myslivecké stráže", tak je to taky v pohodě, je lepší se domluvit s místní SSM, co konkrétně vyžaduje, bo jiný kraj, jiný mrav.
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Příspěvek od motolada »

Takže mě to taky potkalo.
Zašel jsem rovnou na uřad pro info.

Takže mě po podání žádosti vyzvou,pak se domluvím kdy chci přijít testovat,mezi tím se našprtat zákony a 2 dny předem dostanu k nahlédnutí testy,
Učit se 449/2001
224/2002
zák. o pozemnich komunikacích
o zbraních
doby lovu a kdoví co ještě

No popravdě z toho chytrý nejsem,2 dny předem mě přijde málo,na to že se budu učit třeba dost zbytečností.
Opravdu neexistuje nějaký soubor zákonů které se učit???
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Příspěvek od Zdenek41 »

motolada bohužel,většinou si to sestavují na každém referáte jinak.Tak se musíš v kostce naučit vše.Bude to zřejmě podle těch otázek z Ymaca.
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Otázky pro zkoušky myslivecké stráže

Příspěvek od Petr1970 »

nebo si koupit yamaco, protože to úřady dostávaj zdarma.....

nám bylo řečeno že to bude "z 250 otázek", což napovídá yamaco...:-)
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
Odpovědět